Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazságtalan vagyok a férjemmel, vagy másnál is kiborulna a bili?

Figyelt kérdés

Még nem álltunk rá a gyerek projektre, saját ingatlanra gyűjtünk. Én előző év nyarán kaptam fizetésemelést, így most egy évig nem igényelhetek. Mindeközben az ingatlan árak ismét megugrottak, hiába kaptam én is emelést, arányaiban nem követi le. Megbeszéltem a férjemmel még novemberben, hogy megpróbál decemberben emelést kérni, hogy jobb konstrukcióval kapjunk hitelt. Már február van, azóta sem történt ez ügyben semmi, odáig sem jutott el, hogy megkérdezze. Megkérdeztem tőle, hogy mégis mire vár, erre mindig az a válasz, hogy a megfelelő pillantra. Napi szinten beszél a főnökével, simán el tudná hívni és megbeszélni vele (én is így tettem), de mindig csak a hárítás és a halogatás megy, én meg már kezdek ettől besokkalni. Nem tudom mire számítsak a jövőben, ha odáig sem tud eljutni, hogy egy emelési igényt benyújtson. Nem olyan helyen dolgozik, ahol bármiféle negatív kimenetele lenne, hogy emelést kér, teljesen jó a kapcsolat a cégen belül.


Jogosan akadok fent ilyenen?


2022. febr. 5. 19:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/144 A kérdező kommentje:

O is mernok egyebkent, van par baratunk, aki szinten ebben a szakmaban dolgozik es ok sem ertik, hogy miert van meg a cegnel, vagy miert nem ker emelest. Kozben meg mindig a fizetesere panaszkodik o maga is. Kerestem neki allasokat is, mondtam neki, hogy legalabb probaljon meg azert egy-ket interjura elmenni, ha nem is azert, hogy valtson, de legalabb erezze, hogy versenykepes bert is tudna maganak kerni.

De erre mindig az a valasz, hogy jo a munkahelyi kornyezete. Amibol persze igazan hosszutavon nem fogunk profitalni, meg stresszmentessegkent sem, mert a munka meg ugyanugy stresszes, csak meg xar fizetest is kap hozza.

2022. febr. 5. 19:21
 12/144 A kérdező kommentje:
Ami pedig a legnagyobb felelmem, hogyha gyerekunk lesz, es GYED-en leszek, a fizetesem helyett csak max. 175 ezret fogok kapni, fuggetlenul attol, hogy eddig hogy kerestem. A ferjem berevel kiegeszitve pedig epphogy a felet erne el annak az ossz befolyo osszegnek, mint mikor aktivan dolgoztam.
2022. febr. 5. 19:24
 13/144 anonim ***** válasza:
78%

Te egy fajta ember vagy, Ő egy másik ember. Lehet jó a társaság, nehezen vált emiatt, avagy alapból nehezen változtat.


Amint látom, te egy történő típus vagy, Ő meg visszafogottabb verzió. Miért kell egy emberre ennyire ráerőltetni az akaratodat?

2022. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/144 A kérdező kommentje:
Mert ha gyerekkel otthon leszek, kb epp hogy ki tudjuk fizetni a hitelt.
2022. febr. 5. 19:26
 15/144 A kérdező kommentje:
Sajnos en vagyok a fokereso, es ezt sem erzem egeszsegesnek. Egy csecsemovel elso evben meg eleg meresz, ha az apa van otthon es nem is felteltenul tartom egeszsegesnek.
2022. febr. 5. 19:27
 16/144 anonim ***** válasza:
75%
Azért nehogymár az törtetés legyen, hogy 7, azaz HÉT év után egy stresszes, felelősségteljes munkában fizetésemelést kér. Nem előléptetést, ami karriert jelent, hanem hogy olyan bért kapjon, amit más is megkap a szakmában. Ez nem törtetés, hanem életképesség. Ami meg kell ahhoz, hogy ingatlanhoz jussanak, és családot alapítsanak.
2022. febr. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/144 anonim ***** válasza:
77%

#16 Pontosan.


Én azt utálom ezen a fórumon, hogy ha egy nő nem csak a minimumot akarja, hanem pl. vágyik közös házra, eljegyzésre, családalapításra, akkor rögtön le van hordva mindennek.


Tutyimutyi emberrel nem öröm az élet. A kérdező férje nem mer kiállni magáért, vagy jobbat keresni. 7 év után fizetésemelést kérni nem törtetés, semmi negatív.

2022. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/144 Noren1989 ***** válasza:
92%

Làtom, nem sikerült értelmezni a kérdésemet.


Noshàt, a 7éve így megy a dolog azt jelenti, h emberünk a munkahelyét valszeg minimàldizàjnban nyomja, konfliktuskerülő üzemmódban. Ilyen a jelleme.


Emiatt is kérdeztem, h vilàgéletében így volt-e... Így volt, így is marad, 80%os a valószínűség.

2022. febr. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/144 anonim ***** válasza:
77%
AZért az nagyon nem normális, hogy 7!!!! éve ugyanaz a fizetése. Már rég le kellett volna onnan lépnie.
2022. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/144 anonim ***** válasza:
17%

És íme! Ezért nem kezdek csóró férfival!


#4

Igen, a nőknek van rá eszeük, hogy a semmire nem szülnek!

2022. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!