Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Ugy érzem, hogy már nem szeretem a feleségem, csak mint barátot!

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves gyerekünk és mióta megszületett azóta úgy érzem eltávolodtam tőle. Főleg az miatt érzek igy hogy a szülés után több mint fél évig nem volt semmi szex, akkor ő nem kivánta, most meg én érzem úgy hogy unalmas a szex és nem hoz lázba a tudat hogy pl este szexelünk.

Már nem is találom olyan vonzónak mint régen és ezt ő is sejti. Felszedett pár kilót amin dolgozik de eddig eredménytelenül.


Eszembe jutott hogy milyennek képzeltem a kapcsolatunkat az elején és hogy ahhoz képest hol tartunk. Ő akkor fejezte be az iskolát mikor összejöttünk és azt gondoltam hogy majd mindketten dolgozunk, keresünk pénzt és itt külföldön kényelmesen megélünk majd. Ellenben ő nem igazán törte magát hogy munkát keressen és csak részidős állásai voltak a szülés előtt, pedig tudja hogy én egyedül nem keresek olyan jol. Viszont ha ő is megkeresne ennyit, vagy megkeresett volna ennyit a szülés előtt akkor előrébb lennénk. Sok rajtam a stressz hogy hogyan oldom meg az anyagiakat a jovőben, főleg hogy van egy gyerekünk, a feleségem meg nem tervez visszamenni dolgozni egy jópár évig, sőt az az érzésem hogy soha. Otthon azt látta hogy anyukája soha nem dolgozott és apósom fizet mindent, pedig ő sem keres olyan jol, többet mint én, viszont több a költsége is.

Egyenlőre telik mindenre de nem tudok félretenni annyit amennyit szeretnék, hogy később jobb környéken lakhassunk.


A feleségem sok mindenben korlátoz és szerinte amit megkeresek pénzt az közös és ha én elköltök pl 500-at akkor ő is elkölthet annyit. Nem értékeli hogy van fedél a feje felett, tele a hűtő, otthon van a gyerekkel, nem dolgozik(itt nincs gyes), van autoja, én meg teljes állásban dolgozok, sőt még hétvégén is. Volt egy nagy vitánk is mikor egy nagyobb összeget elköltöttem magamra. Mindegy hogy mi az, a lényeg hogy nem luxus és egészségügyi dolog ami megkönnyiti az életem és a munkámat is.

Másik példa hogy évente egyszer szeretném meglátogatni a szüleimet, mivel ők sem fiatalok már, ki tudja hányszor látom még őket. A repülés innen drága, főleg ha az egész családdal megyek. Mondtam neki hogy elmennék egyedül, neki úgy sincs senkije Magyarországon és úgy nem kerül olyan sokba. Viszont ő ezt nyaralásnak fogja fel és szerinte akkor őt is megilleti egy utazás valahova. De a lényeg pont az hogy ne keruljon 2szer 3 szor annyiba az utazás amit természetesen nekem kellene fizetni mert neki semmi bevétele nincs.


A pénzről hiába beszélek vele, hajthatatlan, csak az emlegeti hogy anno ő is keresett pénzt, viszont ha igazságosan elosztanánk a költségeket akkor a költségek felére nem lett volna elég az ő fizetése.


2022. szept. 20. 03:25
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
26%
Vannak bajok a feleséged fejében...
2022. szept. 20. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
77%

Jó nagy idióta vagy kérdező, meg itt 1-2 incel barom, aki válaszolt.

Mégis mit gondoltok??? Azért szüljön az ember gyereket, hogyha felszed pár kg-t, ami termèszetes velejàró, ilyeneket hallgasson, hogy már nem vonzó??!!

Mit gondoltál? Azért szült, hogy 1 évesen bölcsibe adja, mert te nem keresel eleget??? Minek vállaltál akkor gyereket?? Meg hogy a házimunka nem munka?? Lenne hiszti, ha az itt válaszoló agyhalottaknak kellene 0-24-ben ellàtni egy gyereket, közben pedig a háztartást…

Az utazásról meg bármi más anyagi javakról annyit, hogy igen, ő is megérdemli, mivel ő a feleséged, a gyereked anyja, aki otthon van vele.

Mekkora gyökérnek kell lenned ahhoz, hogy egyedül utazz, mert az olcsóbb és ne vidd el az unokàt se a nagyszülőkhöz???

Lehet, nem kellett volna akkor gyereket vállalni meg külföldre költözni, ha az alap dolgok is meghaladják a kèpességeidet…

2022. szept. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
65%
Ke kéne próbálnia a kérdezőnek munka mellett ellátni a gyerekét és a háztartást.
2022. szept. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
69%

Nem értékeli, hogy van fedél a feje felett? Mindjárt megsajnállak…

Fillérb*szó vagy, és igen. Mindennek a fele az övé.

2022. szept. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem egy szr alak vagy.


Alapvetően házasok vagytok, minden pénz közös.


A nő keresett, de nem talált teljesállású melót, de legalább részmunkaidőben dolgozott gyerek előtt. Nyilván, hogy 2 évvel ezelőtt nem centre pontosan feleztetek, de mivel házasok voltatok, ez rohadtul nem számít, ő is vitt haza pénzt.


Jó gyorsan terhes lett, gondolom nem erőszakolt meg, neked is volt beleszólásod, mikor szüljön. Még csak egy éves az a szerencsétlen gyerek, mit gondolsz, mikor kellene visszamennie pénzért dolgozni? Addig gondolom ellátja a háztartás! Mi az, hogy több a kiadása? Mihez számolod?:) A gyereket is hozzá, ugye? Meg tudod, hogy nincs pénzetek, a közös pénzből van egy nagy kiadásod csak a saját szórakozásodra, és azt hiszed majd mosolyog hozzá, hogy érted mindent drágám? Te meg gondolom felszámolod neki a hajfesték árát, meg a tamponét..


Undorító.


Ráadásul ne akard beadni, hogy te egy hétig naponta a szüleiddel cseverészel 12 órában. Ki akarsz szakadni, egyedül lenni, egyedül utazni, mintha nem lenne családod. Bemész a szülőkhöz, beszélgettek egy órát, de alavpetően egyedül akarsz lenni, ez igenis nyaralás. (ami neki is jár). Arról nem is beszélve, hogy a szüleidhez nem viszed az unokájukat, sem a feleségedet, mintha csak te lennél fontos.


Mennyi egyedül töltött időt biztosítasz a feleségnek? A gyerek totál megterhelő, akkor is, ha nem fizetnek érte. Voltál már a saját gyerekeddel egyhuzamban 10 órát? Nem? Akkor apának is szr vagy, nem csak férjnek.


Mennyi az a pár kiló? Gondolom 10 alatt van, ami a bőven beleférős kategória, hisz csak 1 éves a gyerek, az első 2-3 hónapban nem is javasolt a testmozgás(első 6-8 hétben a szex sem), pláne, ha császáros volt, nagy hasi műtét után mozogni, az legalább 3 hónap.


A szoptatás betesz a nemi vágynak sok esetben, gondolom 3-6 hónapot szoptatott. A hormonjai tehetnek róla, gondolom megerőszakolni nem akartad, nem tehet róla, szülés után jó fél évig a nő nem önmaga és sok segítséget igényel a baba körül, tőled meg semmit nem kapott, mert a pénzért, amiből drága szórakozást vettél magadnak, még hétvégén is dolgoztál.


Fú bazzeg, remélem nem futunk össze a "társkereső" piacon, az ilyen szemetek remekül tudják tálalni, mennyire sárkány volt az előző nő és kihasználta őket, a megmentéskényszeresek meg képesek be is venni, majd gyerek után x évvel jönnek rá, hogy hoppá..


Egyébként miért nem segítettél neki elfogadható állást keresni? Biztosan elfogadta volna a segítséget! Itt Mon is jellemző, hogy nőket rohadt nehezen alkalmaznak napi 8 órás bejelentett munkára, mert elmegyünk szülni, és akkor ők szívnak, de mondjuk 4 órára meg 6 órára kifejezetten nőket szoktak keresni, és általában határozott idejű szerződéssel. Ahogy nézem a külföldi fórumokat, máshol is ez van, nem véletlen olyan népszerűek a feminista mozgalmak, kell a normálisan fizető, bejelentett teljes munkaidős állás nekünk is, mert nehéz hozzájutni szülőképes korú nőként.


Amúgy másfél-két éves kor között szerintem ideális a bölcsi napi 6 órára a gyereknek, mellette tudna dolgozni 4 órában. Én is így csináltam, imádtam elmenni a gyerektől emberek közé, csak nem volt fentartható, mert sokszor volt beteg, részmunkaidőnél meg ezt nem tolerálják, de én egyedül voltam.. néha te is elmehetnél betegszabira, és akkor meg lenne oldva az egyik gond, pénz, munka, és te is lennél a gyerekeddel, feleség is lehetne egyedül kicsit.


Bár, ha megtudnám, hogy ilyeneket gondol rólam a férjem, otthagynám, külföldön talán asszonytartás is van, nem csak gyerektartás..:)

2022. szept. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
17%
Megérkeztek az elvált, megcsalt, gyerekes nők.
2022. szept. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
91%

3-as válaszoló lennék újra.


Majd kérek visszajelzést az észrevételeimre! Lehetőleg még az idei évben, ha sikerülne. Örülnék neki.


Köszönettel:

szingli hölgy

(segítő szándékkal)

2022. szept. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
100%
Azert alljon mar meg a menet. 1 eves babarol van szo! Azt meg pelenkazni kell. Nagyon sajnalom, de a te gondod amugy nem az asszony, hanem a penz. Az a ferfi aki jol keres, jut boven mindenre, kenyelmes lakasra, utazasra, a gyerek szulinapi partijara, az asszonynak kondiberletre, manikurosre, ott nincs panasz. Nyilvan minden no ilyen pasit keres, hogy otthon lehessen a gyerekkel. Te hamisat igertel neki,eltartottad javareszt, hondoskodonak mutattad. Most meg ugy gondolod hogy majd egy ejszakankent kelo pelenkas gyerek mellol menjen napi robotba. Nem hiszem hogy most van az ideje a valasnak. Ki fogja ellatni a gyereket? Ha ott nem talal munkat, lakhatast akkor hazahozza es te nem latod a gyereket. Megsugom magyarorszagon se fog tudni dolgozni, csodhullam van. Ha neked itelik kint a gyereket, hogy jarsz el majd dolgozni? A gyerek egy eletre osszekot. Valni maximum gazdagoknak erdemes, a valassal megindul egy negativ kor. Ha jol elvagytok, akkor varj meg amig oviba megy a gyerek, autan szorgalmazd h dolgozzon. Beszeld meg vele.
2022. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

Szülés előtt sem dolgozott a feleséged, avagy csak részmunkaidőben, ha akkor nem zavart, most mi változott? Említetted, hogy feleséged van otthon a gyerekkel, gondolom tudod, hogy az is egy 24 órás munka. Egy héten hányszor vállalod magadra a feladatot, hogy legyen legalább pár órája barátnőzni, kicsit feltöltődni?


Írásod alapján nekem úgy tűnik, hogy nem ismered el, hogy a gyereknevelés komoly feladat és egyáltalán nem azt jelenti, hogy otthon unatkozik. A fizetésed igenis kettőtöké, ezért vetted el feleségül, hogy minden közös legyen! Hogyha emiatt kisebbrendűnek nézed, mert helyetted ő maradt otthon a gyerekkel, akkor téveszmében élsz!


Az, hogy nem akar visszamenni dolgozni viszont más kérdés, bár szerintem 1 éves gyerek mellett nem indokolt. Gyerekválalás előtt mit beszéltetek meg?

2022. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

Te már válnál, ez tiszta sor.

Gondold át, hogy mi lenne, ha...

Eddig egy fizetésből kijöttetek. Innentől nem fogtok, mert a te egy fizetésedből kell két háztartást fenntartanod. Nem tudom, hogy külföldön hol, de Nyugaton mindenhol a gyerek az első. Vagyis a kutyát nem fogja érdekelni, hogy te miből élsz, a gyerekednek köteles vagy biztosítani a fedelet, a tele hűtőt, a ruhát és a többit.

Egy éves a gyerek. Maradsz vele otthon te? Nyilván nem. Akkor marad a feleséged. De ez nem azt jelenti, hogy te ne tudnád megkérdezni, hogy van-e hely a bölcsiben, mennyibe kerül, mennyi a menza, nyitvatartási idő, stb. Lehet, hogy egy részmunkaidős munka mellett mínuszra jönnétek ki. Teljes állás mellett meg nem tudjátok megoldani, hogy mindig legyen valaki a gyerekkel, és hozni-vinni tudjátok.

Nagyon fontos kérdés: a feleséged nyelvtudása milyen? Van használható szakmája? Lehet, hogy jobban jártok, ha bementek a hivatalba, regisztrál munkanélküliként, és elvégez egy tanfolyamot, ami alatt kapja a segélyt. Ennek a mikéntjét helyi Facebook csoportokban kérdezd meg. Főleg, ha neked se erősséged a nyelv.

A szüleidhez meg menj a gyerekkel kettesben! Neki ingyenes többnyire, te is kiveszed a részed a neveléséből pár napig, a feleségednek meg nyaralás, csak otthon!

2022. szept. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!