Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Ugy érzem, hogy már nem szeretem a feleségem, csak mint barátot!

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves gyerekünk és mióta megszületett azóta úgy érzem eltávolodtam tőle. Főleg az miatt érzek igy hogy a szülés után több mint fél évig nem volt semmi szex, akkor ő nem kivánta, most meg én érzem úgy hogy unalmas a szex és nem hoz lázba a tudat hogy pl este szexelünk.

Már nem is találom olyan vonzónak mint régen és ezt ő is sejti. Felszedett pár kilót amin dolgozik de eddig eredménytelenül.


Eszembe jutott hogy milyennek képzeltem a kapcsolatunkat az elején és hogy ahhoz képest hol tartunk. Ő akkor fejezte be az iskolát mikor összejöttünk és azt gondoltam hogy majd mindketten dolgozunk, keresünk pénzt és itt külföldön kényelmesen megélünk majd. Ellenben ő nem igazán törte magát hogy munkát keressen és csak részidős állásai voltak a szülés előtt, pedig tudja hogy én egyedül nem keresek olyan jol. Viszont ha ő is megkeresne ennyit, vagy megkeresett volna ennyit a szülés előtt akkor előrébb lennénk. Sok rajtam a stressz hogy hogyan oldom meg az anyagiakat a jovőben, főleg hogy van egy gyerekünk, a feleségem meg nem tervez visszamenni dolgozni egy jópár évig, sőt az az érzésem hogy soha. Otthon azt látta hogy anyukája soha nem dolgozott és apósom fizet mindent, pedig ő sem keres olyan jol, többet mint én, viszont több a költsége is.

Egyenlőre telik mindenre de nem tudok félretenni annyit amennyit szeretnék, hogy később jobb környéken lakhassunk.


A feleségem sok mindenben korlátoz és szerinte amit megkeresek pénzt az közös és ha én elköltök pl 500-at akkor ő is elkölthet annyit. Nem értékeli hogy van fedél a feje felett, tele a hűtő, otthon van a gyerekkel, nem dolgozik(itt nincs gyes), van autoja, én meg teljes állásban dolgozok, sőt még hétvégén is. Volt egy nagy vitánk is mikor egy nagyobb összeget elköltöttem magamra. Mindegy hogy mi az, a lényeg hogy nem luxus és egészségügyi dolog ami megkönnyiti az életem és a munkámat is.

Másik példa hogy évente egyszer szeretném meglátogatni a szüleimet, mivel ők sem fiatalok már, ki tudja hányszor látom még őket. A repülés innen drága, főleg ha az egész családdal megyek. Mondtam neki hogy elmennék egyedül, neki úgy sincs senkije Magyarországon és úgy nem kerül olyan sokba. Viszont ő ezt nyaralásnak fogja fel és szerinte akkor őt is megilleti egy utazás valahova. De a lényeg pont az hogy ne keruljon 2szer 3 szor annyiba az utazás amit természetesen nekem kellene fizetni mert neki semmi bevétele nincs.


A pénzről hiába beszélek vele, hajthatatlan, csak az emlegeti hogy anno ő is keresett pénzt, viszont ha igazságosan elosztanánk a költségeket akkor a költségek felére nem lett volna elég az ő fizetése.


2022. szept. 20. 03:25
1 2 3 4 5 6
 41/56 A kérdező kommentje:

Azert nem akarom vinni a szuleimhez mert dragabb a repjegy 1 fore mint kettore.

Raadasul elegge lenezi oket, panaszkodik hogy 1 furdo van csak a hazban meg menni akarna kirandulni Pestre az nem jo ha anyameknal vagyunk a hazban.

A kaja sem tetszik neki. Egyedul az tetszik neki hogy nincs otthon es kimozdul valahova.

2022. szept. 20. 18:01
 42/56 anonim ***** válasza:
8%
Válj el. Elkényesztetett picsa.
2022. szept. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
19%

38#

Abszolút nem érdekel a hisztérikád. Bevállaltok egy gyereket ha a férjed dolgozik szerintem van annyi eszed hogy kapisgálod te leszel otthon a gyerekkel a nap 24 órájában. Nem mondtam egy szóval sem hogy nem kell az apának foglalkozni a gyerekkel de ha nem tetszik a helyzet tessék felemelni a valagad és menj vissza dolgozni a férjed meg maradjon otthon. Bármilyen furcsa is vannak ilyenek mert a nőnek több a fizetése. De ha csak nyavajogni tud mind a kettő akkor nem kell gyereket vállalni és meg van oldva a problémád.

2022. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudod meggyőzni őket, betegek belül, nem látnak ki a saját fenekükből.


Csak arra lennék kíváncsi, hogy ki áll le ilyenekkel? Vagy titkolják, hogy a nőket minimumon tartott szolgának nézik, onnantól, hogy közösen családot alapítottak. Pénzügyekbe nem szólhat bele, fogadja el a keveset, amit kap, pasi utazgasson egyedül kedvére a családja(gyerekük) nélkül is, csepegtessen egy kis pénzt rezsire és pelenkára, cserébe majd a nő elvégzi az egész háztartást, naponta ételt tesz az asztalra, és örüljön, hogy nevelheti a másik helyett is a közös gyereket..


Bazzeg az a szerencse, hogy ilyen felfogással nem fogtok szaparodni. Előre sajnálom azt a nőt, aki elől elrejtitek a véleményeteket, hogy veletek maradjon.


Fél éves baba mellől senki sem fog lelépni dolgozni, mert a házastársa rabszolgának nézi, hogy több pénze legyen. Az idő, amit a gyerekkel töltesz, mindennél többet ér. Első fél évben meg be sem veszi senki, ráadásul fél éves korig ajánlják a szoptatást, megnézem te férfiként hogy szoptatod.. vagy vonjuk meg azt is a kisbabától, mert apukának inkább új psre kellett a pénz?


Undorító.

2022. szept. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
63%

,, mert dragabb a repjegy 1 fore mint kettore. "

hát ha drágább 1 főre te nagyon eszes, akkor miért is nem viszed?😀😀😀

2022. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
30%
Jesszus....olyan valótlan marhaságokat írtok már hogy hihetetlen. Senki nem mondta hogy pár hónapos/ fél éves gyerek mellől el kell menni.
2022. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
25%

Asszonykák álljatok már le. Szoptassátok meg a gyerekőcöt vagy valami mert nagyon elszabadultak az indulatok.

Itt bőven a kérdezőnek van igaza, csak megint a jajj nő? Álljunk mellé elhatározás. Holott az asszonyka csak a gyerektől akar szabadulni. A SAJÁT ANYJA!

Milyen nő tenne ilyet? Esetleg ti? Ezért vagytok ennyire mellette ?

Maradjunk annyiba anyuka a kérdező nélkül itt megnézhetné magát. Pont azért mert egyedül egy semmi az életben. Nem most, mert egy éves gyerekkel van otthon, hanem azért mert előtte is az volt!

2022. szept. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
63%
És apucika szabadulhat a saját gyereke mellől? Tőle miért is nem kéri számon senki, hogy le akar lépni a családja mellől pihentetni?
2022. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
44%
#48 mert mondjuk a családjától senkit nem ildomos eltiltani akikkel 2 évente találkozik a frága feleség miatt aki akkor is utazgatni akarna a családlátogatás alatt?!
2022. szept. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
91%
Nem eltiltani kell, hanem közösen utazni. Kizártnak tartom, hogy ne lehessen pl 1 év alatt megspórolni +1 jegy árát. És igenis, ha apuci elhúzhat egyedül hagyva a gyereket meg az asszonyt, akkor fordítva is jár ennyi kikapcsolódás a másik félnek
2022. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!