Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Ugy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Ugy érzem, hogy már nem szeretem a feleségem, csak mint barátot!

Figyelt kérdés

Van egy 1 éves gyerekünk és mióta megszületett azóta úgy érzem eltávolodtam tőle. Főleg az miatt érzek igy hogy a szülés után több mint fél évig nem volt semmi szex, akkor ő nem kivánta, most meg én érzem úgy hogy unalmas a szex és nem hoz lázba a tudat hogy pl este szexelünk.

Már nem is találom olyan vonzónak mint régen és ezt ő is sejti. Felszedett pár kilót amin dolgozik de eddig eredménytelenül.


Eszembe jutott hogy milyennek képzeltem a kapcsolatunkat az elején és hogy ahhoz képest hol tartunk. Ő akkor fejezte be az iskolát mikor összejöttünk és azt gondoltam hogy majd mindketten dolgozunk, keresünk pénzt és itt külföldön kényelmesen megélünk majd. Ellenben ő nem igazán törte magát hogy munkát keressen és csak részidős állásai voltak a szülés előtt, pedig tudja hogy én egyedül nem keresek olyan jol. Viszont ha ő is megkeresne ennyit, vagy megkeresett volna ennyit a szülés előtt akkor előrébb lennénk. Sok rajtam a stressz hogy hogyan oldom meg az anyagiakat a jovőben, főleg hogy van egy gyerekünk, a feleségem meg nem tervez visszamenni dolgozni egy jópár évig, sőt az az érzésem hogy soha. Otthon azt látta hogy anyukája soha nem dolgozott és apósom fizet mindent, pedig ő sem keres olyan jol, többet mint én, viszont több a költsége is.

Egyenlőre telik mindenre de nem tudok félretenni annyit amennyit szeretnék, hogy később jobb környéken lakhassunk.


A feleségem sok mindenben korlátoz és szerinte amit megkeresek pénzt az közös és ha én elköltök pl 500-at akkor ő is elkölthet annyit. Nem értékeli hogy van fedél a feje felett, tele a hűtő, otthon van a gyerekkel, nem dolgozik(itt nincs gyes), van autoja, én meg teljes állásban dolgozok, sőt még hétvégén is. Volt egy nagy vitánk is mikor egy nagyobb összeget elköltöttem magamra. Mindegy hogy mi az, a lényeg hogy nem luxus és egészségügyi dolog ami megkönnyiti az életem és a munkámat is.

Másik példa hogy évente egyszer szeretném meglátogatni a szüleimet, mivel ők sem fiatalok már, ki tudja hányszor látom még őket. A repülés innen drága, főleg ha az egész családdal megyek. Mondtam neki hogy elmennék egyedül, neki úgy sincs senkije Magyarországon és úgy nem kerül olyan sokba. Viszont ő ezt nyaralásnak fogja fel és szerinte akkor őt is megilleti egy utazás valahova. De a lényeg pont az hogy ne keruljon 2szer 3 szor annyiba az utazás amit természetesen nekem kellene fizetni mert neki semmi bevétele nincs.


A pénzről hiába beszélek vele, hajthatatlan, csak az emlegeti hogy anno ő is keresett pénzt, viszont ha igazságosan elosztanánk a költségeket akkor a költségek felére nem lett volna elég az ő fizetése.


2022. szept. 20. 03:25
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
80%
Jah hogy manapság pihenésnek meg nyaralásnak számít meglátogatni a szülőket? 🤣🤣 ez a f**sza
2022. szept. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 A kérdező kommentje:

Szoval 2 jegy dragabb mint 1 jegy, ezert mennek egyedul hogy sporoljak. O nem magyar, neki Magyarorszag kulfoldnek szamit es nyaralaskent fogja fel. Hiaba megyunk minden egyes alkalommal ugyan oda.

Latom mas parok nem mindig egyutt mennek, mikor hogy. Valaki elmegy egyedul evente 2szer, a parja meg lehet hogy csak evente 1szer vagy annyiszor sem.

2022. szept. 21. 00:00
 53/56 anonim ***** válasza:
33%

Veszélyesen ostoba véglények vannak itt. Férfinak egyiket se nevezném.

Ha bármelyikőtöknek lenne párja (kizárt, szüzek vagytok), megérdemelnétek, hogy sz@rt is kiveresse belőletek amiért ilyen mocskos soviniszta módon beszéltek róluk.

Folyton sírtok itt, hogy a feminizmus…

Azért van ekkora pofátok, mert ebben az országban még mindig hímsovinizmus van.

Ha lenne egy kis eszetek, el lennétek kushadva.

2022. szept. 21. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező nem tudom milyen országban éltek, de ha európaiban, mindenhonnan van fapados jegy 20-30 euróért, ezt sajnálod a családodtól? Ausztráliából mondjuk megértem, ha nem akarod a famíliát transzportálni több ezer dollárért.
2022. szept. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
78%

54, viccelsz? Szerintem egyedül az esküvőn látták a szülei a menyasszonyt, és le merném fogadni, hogy az unokát még nem is látták személyesen.


Emberünk magától nem sajnálja a nagy értékű szórakozást, de arra sajnálja a pénzt, hogy a szeretett szülei lássák az unokájukat.. Látszik, mennyit ér neki a gyereke/felesége.


És van, aki még igazat is ad neki.


Az lenne a legjobb, ha válnának, anyuka találna egy pasit, fizetne minimális gyerektartást az apának a részmunkaidős állásából, és apuka munka mellett(haha) nevelné a gyerekét.


De nagyrészünket ilyenre nem visz rá a lélek, mert hozzánőttünk a folyamatos gondozás mellett a gyerekhez, mi szeretjük őt=minél több időt akarunk vele tölteni.. Esetleg fele-fele arányban lehetne a gyerekitt-ott, emberünk már azt sem tudná megoldani, apár hétvégéken meg ugrana a pluszmunka, ha fele hét itt-fele hét ott, megnézném, mit szól hozzá a munkaadó, megnézném a fejét, mikor ilyen kellemetlen dolgokat kell bejelentenie/ezzel munkát keresnie.. Egész más így a munkaerőpiac, ha megkapod a kérdést(amit hivatalosan nem lehetne) "hogyan tudja megoldani a gyermeke felügyeletét betegség esetén?"

2022. szept. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
40%
Szóval 1 hét pihi ( mert az szerintem is) míg ő otthon a gyerekkel nélküled, neked így szabid nem marad rájuk, mert miután haza jössz vissza mész a mókuskerékbe. Csodálatos gondolat. Jól megszivatod. Gondolod milyen érzés, hogy mama nem kíváncsi az unokára, apa sem méltatja annyira,hogy vele töltse a szabadidejét. Az tuti, hogy vagy velük mennék, vagy sehogy. Mert ti elméletileg 1 család lennétek (sajna gyakorlatilag a hozzáállásod miatt nem így működtök). Sajnálom az asszonyt.
2022. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!