Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nő dolga a házimunka? Azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tímea7612 kérdése:

A nő dolga a házimunka? Azért nő? Miért kell egy férfinak naponta kétszer főtt étel?

Figyelt kérdés
2023 nyarán lesz 20 éve, hogy együtt vagyunk. Rengeteg vihart megélt a kapcsolatunk, sokszor álltunk a szakítás szélén. Ámde olyan, mintha meg is rekedtünk volna ugyanott, ahonnan kezdtük. Folyamatosan a fenti két kérdésen megy a vita. Szerinte azért vagyok nő, hogy elvégezzem a házimunkát. Szerintem azért, mert - sajnos - annak születtem. Mivel este érek haza, akkor tudom megfőzni két napra az ebédet. Naponta nem tudok főzni, mert ott a mosás, vasalás, egyebek, s időnként szükségem van tornázásra is (otthon, net előtt), mert muszáj mozognom. A frissen megfőzött ételből ő mindig eszik, holott azt két napra, ebédre készítettem. Naponta van tehát főtt étel, amit ebédre ehet. Miért kell neki naponta kétszer főtt étel? Szerinte sajnálom tőle. Szerintem meg nem kell naponta kétszer főtt ételt enni. Mi gyerekkoromban sohasem ettünk. Ha ebédre eszik az ember, vacsorára már nem kell. Nem érti meg, hogy nem tudok, nem is akarok naponta főzni emiatt, no meg iszonyat pénz elmegy csak ételre.

2022. dec. 20. 08:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
84%

#40:

Igen, igen, be kell nevelni az állatokat! :)

2022. dec. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
9%

A lányok már nem ülnek egész nap otthon kézimunkázva és Jane Austint olvasva...

... A nő a férfi tulajdona a világ kezdete óta. Ezt így nem tűrhetjük már tovább !

2022. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálatos, de a saját pucér seggükre, szar házasságba szülő nőket nem lehet megmenteni önmaguktól.
2022. dec. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a gyerek?
2022. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon szomorú lettem ettől a történettől. Az a baj, hogy ez egy nagyon tipikus sztori. Szerintem minden második kapcsolat így vagy úgy, de hasonlóan működik. A közös nevező általában az, hogy amíg nem születik meg a gyerek addig egész normálisan viselkedik a pasi. Utána kezdődik a lejtmenet. És igazából nem nagyon tudott érdemi válaszokat adni senki (talán egyedül az, aki írta az idősgondozást). És szerintem azért nem, mert itt előbb utóbb mindenki ezt az életutat fogja bejárni. Persze szingliként, meg gyerektelenül mindenkinek nagy a szája. De hogy lehet ezt másképp csinálni, hogy az ember élete nőként ne ebbe a zsákutcába fusson ki? Írom ezt 37 éves szingli, gyerektelen nőként. Én mondjuk biztos vagyok abban, hogy egynél több gyereket nem vállalok, mert akkor talán még tudok lépni, ha baj van. De nem olyan könnyű ez. A nők élete ott pecsételődik meg, hogy gyereket vállalnak. Abban a pillanatban. De azt is belénk nevelik, hogy gyerektelenül nem lehet boldog az ember. Ez a 22-es csapdája.
2022. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
6%

45:

😍

2022. dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
37%

"A közös nevező általában az, hogy amíg nem születik meg a gyerek addig egész normálisan viselkedik a pasi. Utána kezdődik a lejtmenet. "

Általában már előtte is hülye a pasas, de a remény, hogy majd a gyerek miatt megváltozik, felülír minden józan gondolkodást a naiv, ostoba nőknél. A bajok többsége így kezdődik. Aztán sírnak, ha a várva várt csoda elmarad. Sokkal kevesebb az aki a gyerek születése után bolondul meg.

2022. dec. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
82%
Hát én kettővel is váltam 20 év után, megcsalás miatt (pedig főzött:D). Nem mindenki lesz kiszolgáltatott. Az új párom is tud és szeret főzni. Egy felnőtt meg már ne a szüleit hibáztassa, változtatni ilyesmin bármilyen életkorban lehet.
2022. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
100%
45-ös: Gyerek nélkül nem boldog az ember? Ugye a fenti sztorikat olvasva te magad sem hiszed el ezt az esti mesét?
2022. dec. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!