Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megszállottan gyereket akar, én nem, szerintetek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, jól elvagyunk, de sokszor előkerül a gyerek téma, emiatt veszekedések. Elég durva veszekedések, emiatt én nem vállalnék vele gyereket egyenlőre. Ő viszont azzal próbál zsarolni, ha nem csinálom fel xy határidőig, akkor elhagy keres mást. Olyan szinten műveli a beteges gyerek utáni vágyakozást, hogy képes napokon át magzatpózban sírni, ettől méginkább elmegy az egésztől a kedvem. Egyéb dolgaink rendben vannak, én nem keresek olyan jól, de neki jó fizetése van, egy rokona házában lakhatunk ingyen, szóval ezek adottak lennének a gyerekvállaláshoz. Ugyanakkor a heves természete, a zsarolás stb, annyira visszataszító, hogy nem szeretném így vele a gyereket, pedig egyébként szeretnék már én is. Én 31, ő 27 éves.

Szerintetek mit kéne tennem?


2023. jan. 2. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
93%

És mi szokott történni az esetek többségében?

Kiírja a kérdező kérdésként a problémáját, és mi történik?

Szépen kierőszakolja a nő a gyereket, mert a pasas túl kényelmes.

Ő maga fogalmazta meg hogy INGYEN lakhatnak a nő rokonának a házában.

Ez a kapcsolat is csak arról szól, hogy mindkét fél használja a másikat arra amire neki jó.

A nőnek spermadonor kell, ha meglesz a gyerek talán a pasasra nem is lesz szükség (elég ha fizeti a gyerektartást), a pasi meg ingyen lakhatás címén MÉG elviseli a nőt. Sokat számít ha valakinek nem kell albérletre költeni, mindjárt több marad a kasszában.

Tudom, én vagyok a szemét amiért ezt így nyíltan le mertem írni. Csak szépeket szabadott volna mondani. Egyre inkább erre tart a világ, hogy sokan használják a másikat. Kinek a lakhatási válság miatt kell ingyen szállás, kinek spermadonor kell, van akit eltartanak, van akit szexre használnak, van aki anyagilag ajándékokkal "vesz" magának párt.

Csúnya egy világot élünk, és attól tartok ez egyre rosszabb lesz.

Akinek nem inge, ne vegye magára.....


Kérdező, ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz! Fizesd a saját lakhatásodat, állj a sarkadra, viselkedj férfiként. Jah, ha nem lesz gyerek, akkor bebukod a fix p*ncit meg az ingyen szállást? Hát valamit valamiért.

2023. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
24%
#6 vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy a gyerek nagy felelősség, de nekem az jön le a kérdésből, hogy a Kérdező csak hamukázik és nem képes normálisan megbeszélni a barátnőjével a dolgokat. Nagy veszekedések vannak - ugyan miért? Ha értelmesen elmondaná, hogy gyereket szeretne ő is, de adna értelmes indokot, hogy miért várjanak még, akkor nem hiszem, hogy nagy veszekedés lenne.
2023. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
98%
12-es. Nem lenne veszekedés? Dehogynem. A leírás alapján itt a nő van nagy előnyben, hisz ő keres jobban, az ő rokonai házában élnek. Ha ő gyereket akar most, nem igen fogja a többi érdekelni.
2023. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
60%

Óóóóóóóhhhh, nyugi töki!


"VÉLETLENÜL" be fog csúszni az a baba. Vagy nem szedi a bogyót, és te rakod tele, vagy valaki más. Aztán nyelsz, elveszed, majd egy nap arra ébredsz, hogy 45 vagy, ő már le sem köp, szexet csak a neten látsz, és kis finomság diáklányok talpacskás videóira rejszolsz. :(

2023. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
97%

#12

Csak azzal lehet értelmesen megbeszélni dolgokat, aki elég értelmes hozzá. Egy hisztis emberrel, aki zsarolást is alkalmaz, ez egyértelmű zsákutca. Itt az is nagy probléma, hogy a kérdező is inkább eltűri, mint hagyná a pcsába az egészet.

És tényleg így van, hogy kiíràs ide, aztán nem lesz változás, max. annyi, hogy naponta, hetente újabb kérdés születik majd a gyakorin. Amire totál felesleges lesz válaszolni.

2023. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
81%
A barátnődet is megfertőzte biztos Novák Katica ellető programja, hogy most milyen fancy gyereket vállalni.
2023. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
75%

Ő gyerekre vágyik már, te még nem. Most vagy találtok valami olyan kompromisszumot, ami mindkettőtöknek megfelel, pl. 1 év múlva legyen gyerek, vagy szakítotok. Ha te csak 5-10 év múlva tudod elképzelni a gyerek témát, ő viszont most, akkor ne raboljátok feleslegesen egymás idejét.


Én ahogy megtaláltam 26 évesen a nagy őt, egyből éreztem, hogy vele lesz gyerekem. Már pár hét után megbeszéltük, hogy ha 1 év együttélés jól alakul, akkor bele is vágunk a dologba, mivel ő is vágyik már rá nagyon és el tudná képzelni velem + anyagi feltételek is megvannak hozzá. Én biztos nem várnék ezzel éveket senki miatt, nem akarok 35 évesen majd azon kattogni, hogy kifutottam az időből.

2023. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
82%
Nőként írom, akinek két "barátnője" is "véletlenül" gyógyszer mellett lett terhes, hogy nagyon vigyázz... én is azt gondolom egyrészt, hogy simán felcsináltatja magát, ha nem is állsz kötélnek. Másrészt, akarsz egy ilyen zsarolós hisztérikával leélni egy életet? Nem hiszem.
2023. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem semmitek nincs a gyerekvállaláshoz :s Ő jól keres, te nem. Eleve ő esne ki a munkából...Ingyen laktok máséban. Meddig? Mennyit tesztek félre, mikor terveztek önálló lábra állni? Alig egy éve vagytok együtt, ez semmi, főleg, ha leszámítod, hogy már egy ideje durván veszekedtek a gyerek témán... Ezeket nyugodtan felsorolhatod neki is, bár, én a helyedben gumit húznék, és elkezdenék sprórolni, valamint b-tervet gyártani, hogy el tudjak költözni, mert a nőd nem normális. Eleve ilyen felállásban gyereket...és akkor hisztizik, zsarol, meg magzatpózban sír napokig?! Ember, menekülj, az az ingyen lakhatás nem ér annyit, amennyit "fizetned kell" érte...
2023. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
98%
Hát egy év után, pláne egy ilyen zsaroló a hisztérikával biztosan nem vállalnék gyereket, sőt! Nekem ez a fajta ovis viselkedés nagyon nem fekszik, szakítanék vele, aztán hisztikézzen másnak.
2023. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!