Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megszállottan gyereket akar, én nem, szerintetek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, jól elvagyunk, de sokszor előkerül a gyerek téma, emiatt veszekedések. Elég durva veszekedések, emiatt én nem vállalnék vele gyereket egyenlőre. Ő viszont azzal próbál zsarolni, ha nem csinálom fel xy határidőig, akkor elhagy keres mást. Olyan szinten műveli a beteges gyerek utáni vágyakozást, hogy képes napokon át magzatpózban sírni, ettől méginkább elmegy az egésztől a kedvem. Egyéb dolgaink rendben vannak, én nem keresek olyan jól, de neki jó fizetése van, egy rokona házában lakhatunk ingyen, szóval ezek adottak lennének a gyerekvállaláshoz. Ugyanakkor a heves természete, a zsarolás stb, annyira visszataszító, hogy nem szeretném így vele a gyereket, pedig egyébként szeretnék már én is. Én 31, ő 27 éves.

Szerintetek mit kéne tennem?


2023. jan. 2. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
19%
Most már semmit. Már nincsen barátnőd, ő már sose heveri ki a napokig magzatpózban sírásokat, te meg úgyse érted hogy emiatt ilyen. Nem lesz gyereketek, tönkremegy az életetek, szakítotok mással lesz neki. Te már szingli vagy.
2023. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
91%

#43

☝️Akkor megy tönkre az életük, ha együtt maradnak ilyen előzmények után és megcsinálják a gyereket is. Csak az a baj, hogy akkor a gyerek élete sem biztos, hogy jól fog alakulni. És itt ő az, aki számít igazán.Igen, anyuci találhat egy mostohát neki, de lutri, hogy milyen lesz a kapcsolatuk. Csak szét kell nézni a világon, hogy sokszor nem működik egy ilyen kapcsolat.

2023. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
16%

25 28

Ebben a tortenetben, a csaj a hulye! Ilyenkor nem hisztizunk! Kidobjuk a pasit! Anno én is megmondtam a páromnak, h nincs ezzel baj, h ö nem akar gyereket, de akkor mondja meg! Es megyek! Ez nem zsarolas! Nem azert elek, h mas vagyait teljeditsem

2023. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
100%
Maradjunk annyiban, hogy mindkettő hülye. Nem gyerekkel kell magunkhoz láncolni egy pasit. Követelőző hisztis viselkedést meg nem kötelessége senkinek sem elviselni.
2023. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
28%

44

Ahogy a nőnek sem kotelessege viselni, hogy a férfi nem akar gyereket. Nincs ezzel baj, csak akkor ki kell dobni a pasit!

2023. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
98%
#45 Vagy a nőt !
2023. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
90%
De látod, hogy csak fenyegetőzik a csaj vele, de nem lépi meg. Tehát zsarol. A kérdező is meg csak kérdezget itt, ahelyett, hogy fogná magát aztán befejezné ezt az egészet. Hülye mind a kettő, de kvára.
2023. jan. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
13%

42. Nem érted. Már nem fog tönkremenni az életük, mert az már első gyerek nézeteltérés során tönkrement, melyben a kérdező a nyerő pozícióból lehisztisezte a nő csak mert ő 27 évesen szeretne anya lenni. Itt a kérdezőt nem zsarolják, mert az van amit a kérdező akar, sőt még a neten is ekézi a nőt. Max a nő átveri a "mi a neved fiam, lyukas gumi" történettel, de ha ilyen lenne a nő akkor tuti nem sírna magzatpózban, ilyet azok a nők csinálnak akik semmi könnyet nem ejtenek hanem egyszercsak nanézd egy gyerek.

A kérdezőnek nincsen barátnője, teljesen szingli, annyi lenne a feladata hogy minél előbb szétköltöznek. Ilyen kérdés után...

2023. jan. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
20%

A kérdező kényelmes. Ki van adva albérletbe a saját háza. Az albérlőket nem lehet kitenni egyik napról a másikra. Tehát ha most szakítana a kérdező, akkor mehetne az utcára vagy a szüleihez, esetleg szintén albérletbe.

Ezt meg ugye nem akarja, mert akkor megszűnik a megszokott kényelme.

A nő viszont már napi szinten zsarolja. Tehát a kérdező sarokba van szorítva lakhatási szempontból (legalábbis addig amíg van szerződésük az albérlőknek). Ha nagyon nem akarna a kérdező gyereket már elköltözhetett volna. De ő inkább arra kíváncsi, hogy lehetne a nőt "átnevelni", hogy mostanában ne akarjon gyereket.....

2023. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
93%

Semmilyen körülmények között nem elfogadható és tolerálható felnőtt embertől ez a fajta beteges hiszti, hogy napokig a kanapén gubózva sírok, mert a másik MÉG nem akar gyereket kemény 1 év után, jó ég!

A kérdező leírta, hogy beszélt vele, elmondta az ő álláspontját, de a királykisasszony jó szokásához híven csak hisztizni tudott. Értelmes ember nem viselkedik így és pláne nem szabja meg, hogyha x ideig nem csinálsz nekem gyereket, akkor léptem meg nem nézegeti a sperma bankokat, célozgatva a dologra 🤦🏻‍♀️ Ez aztán a szerelem. Én ott helyben, ahogy ezt kijelentette, adtam volna rá a kabátot, hogy akkor lehet menni. (képletesen persze, mert nem a kérdezőé a lakás)

Különben sem úgy működik a terhesség, hogy megszabom eddig és eddig terhesnek kell lennem és akkor az úgy is lesz.. Még esetleg akkor meg tudnám érteni ezt a “határidő” dolgot, ha évek óta együtt vannak már és a kérdező mindig húzza kamu kifogásokkal az időt, de könyörgöm itt egy éves kapcsolatról van szó, teljesen érhető, ha nem szeretne még gyereket vállalni. Ezzel a fajta szánalmas vergődéssel pedig semmi mást nem fog elérni, mint hogy egyedül marad. Lehet keresni mást, kérdés hogy mennyi idő mire talál is, plusz ha ott is ilyen hisztérika lesz és ott is ezt fogja nyomni, hogy napokig magzatpózban tombol, ha a férfi nem akkor akar gyereket, amikor ő.. nos akkor hamar egyedül találhatja magát ismét. Teljesen az jön le, hogy neki semmi másra nem kell a kérdező, mint arra hogy teherbe ejtse, ez pedig baromi gáz.

A kérdező egyetlen dologban hülye, hogy nem hagyta még el ezt az elemroggyant nőszemélyt az első ilyen kirohanásánál.

2023. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!