Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megszállottan gyereket akar, én nem, szerintetek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, jól elvagyunk, de sokszor előkerül a gyerek téma, emiatt veszekedések. Elég durva veszekedések, emiatt én nem vállalnék vele gyereket egyenlőre. Ő viszont azzal próbál zsarolni, ha nem csinálom fel xy határidőig, akkor elhagy keres mást. Olyan szinten műveli a beteges gyerek utáni vágyakozást, hogy képes napokon át magzatpózban sírni, ettől méginkább elmegy az egésztől a kedvem. Egyéb dolgaink rendben vannak, én nem keresek olyan jól, de neki jó fizetése van, egy rokona házában lakhatunk ingyen, szóval ezek adottak lennének a gyerekvállaláshoz. Ugyanakkor a heves természete, a zsarolás stb, annyira visszataszító, hogy nem szeretném így vele a gyereket, pedig egyébként szeretnék már én is. Én 31, ő 27 éves.

Szerintetek mit kéne tennem?


2023. jan. 2. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
98%
K*rva gyorsan megszabadulni tőle. Nőként mondom, ez nem játék, menekülj. Szó sincs szexről, max. általad vásárolt gumival, míg ki nem dobod. De a legjobb tényleg azonnal lépni, mielőtt "véletlenül" vemhesedik.
2023. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
24%

27 a csaj. Azaz mindjárt 30. És bármit sipítoznak manapság a feminácik, egy 30 éves felnőtt nő, már nem lány. Már biza benne van a korban.

Én 40-es pasiként kerülöm is a korosztályát, csak 25 alatt, és 40 felett ismerkedem, mert a 30 körüli nők szervezete tombol a terhességért, főleg, ha a pasi bejön nekik, és van némi pénzmagja.


ÉN, mondom ÉN, lecserélném egy 20 évesre, vagy egy dögös MILF-re.


Ha nem léped meg, vagy ő rak ki, vagy apa leszel! (Vagy apa lesz a postás.)

2023. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a futár. Lehet hogy már eleve azért sír. Azért lelkileg nehéz elviselni, hogy a futárnak nagyobb.
2023. jan. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
30%

Egyébként miért van az hogy mindenki a nyomorék életéből következtet? Szerintem meg sima szerelmespár, eleinte minden oké volt, de nem beszélték meg a gyereket az elején és ez lett. A nő ott fogja hagyni de szomorú mert szereti, de a hosszadalmas alázások és sírás élményei miatt már rühelli is. Legalábbis a kérdező itt azt írta eleinte minden oké volt.

Most itt hívnám fel a figyelmét azoknak akik nem hiszik el miket él át egy nő ha ilyet merészel tenni hogy nem tologatná 30 fölé hanem már hamarabbra tervezné a gyereket egy szerelmi kapcsolatban stabil anyagiaknál, megszállottnak titulálják és ilyen hozzáállást kap mint a kérdező és a neki bedőlő válaszolók. Itt van leírva szépen minden, és majd még lesz is leírva ez-az.

2023. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
95%
Bocs 64-es, de nekem a stabil kapcsolat semmilyen életkorban nem lesz még stabil jelzővel illetve 1 év után,az anyagiak marhára semmit sem érnek, ha 2 év múlva meg szétmennek, mert addigra mégjobban kiütköznek az ellentétek. Sokan fejvesztve akarnak gyereket, holott még meg sem ismerték a másikat annyira, hogy gyerek legyen. Aztán csodálkoznak, ha szakítás lesz. Itt meg eleve nem komplett egyik fél sem. A kérdező egy gyenge, gyáva jellem, a csaj meg egy hisztis gép, aki ráadásul bunkón bánik azzal az emberrel, akitől elvileg gyereket akar. És már a szomszéd Feri is megfelelne neki, csak dagadjon már végre a hasa. Ezeknek ugyan mire is kéne gyerek??
2023. jan. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Bárki bármit mondhat, ha milliomosok is lennének, 1 év semmi. Erre gyereket vállalni felelőtlenség. A csajszi egyelmebeteg és szabadulni kell tőle.
2023. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
84%

Ez a csaj nem toled akar gyereket, neki nem az a lenyeg, hogy ki a gyereke apja, hanem hogy valaki felcsinalja, ha nem te, akkor mas. Normalis embernek eszebe nem jut 1 eves kapcsolatba gyereket vallalni, hiszen boritekolhato a szakitas (az ismerosi koromben sokan par honapos kapcsolatban vallaltak gyereket, ebbol egy paros van egyutt meg, ok is mar csak papiron a babavaro miatt)

Neki tenyeszbika/spermadonor/akarmi kell, es eppen te vagy keznel. Neki mindegy, csak foganjon meg az a gyerek.

2023. jan. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
85%

A barátnődnek lesz is gyereke.

Hogy neked lesz e...???

2023. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!