Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megszállottan gyereket akar, én nem, szerintetek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, jól elvagyunk, de sokszor előkerül a gyerek téma, emiatt veszekedések. Elég durva veszekedések, emiatt én nem vállalnék vele gyereket egyenlőre. Ő viszont azzal próbál zsarolni, ha nem csinálom fel xy határidőig, akkor elhagy keres mást. Olyan szinten műveli a beteges gyerek utáni vágyakozást, hogy képes napokon át magzatpózban sírni, ettől méginkább elmegy az egésztől a kedvem. Egyéb dolgaink rendben vannak, én nem keresek olyan jól, de neki jó fizetése van, egy rokona házában lakhatunk ingyen, szóval ezek adottak lennének a gyerekvállaláshoz. Ugyanakkor a heves természete, a zsarolás stb, annyira visszataszító, hogy nem szeretném így vele a gyereket, pedig egyébként szeretnék már én is. Én 31, ő 27 éves.

Szerintetek mit kéne tennem?


2023. jan. 2. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
16%
Érdekes hogy hogy lehet magzatpózban tombolni:) Biztos magadból indulsz ki.:)
2023. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
97%
Egy nő sok mindenre képes, ha szaporodni akar. Még ilyen magzatpózban való sírásra is. Csak éppen akadt egy kis probléma. A pasi nem teljesen vevő az előadásra ill. a módszerére, amivel el akarja érni. Én ha a helyében lennék egyszerűen nem várnék a "nagy változásra" , hanem még most kilépnék ebből az egészből. Csak hát haverunk nagyon gyáva, gyenge jellemű, ahogyan a csaj is. És az sem semmi, hogy alig 1 év után már gyerek kéne. Mire? Még most fog igazán kiütközni mindkettőjük valódi arca. Mondjuk már el is kezdődött a dolog. Elég rendesen. 😀
2023. jan. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
25%
51 Az meg a másik. Vicces hogy a kérdező leírja hogy magzatpózban sír a csaj, gondolom a csaj a szakítást tervezgeti magában és mivel szereti a párját nem teljesen könnymentes folyamat, erre, mivel az az otthona, sír valahol összekuporodva (kérdező, megengeded neki hogy a saját otthonában sírjon?). Erre néhányan magzatpózban "tombolást" emlegetnek.
2023. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nincsenek kényelmi szempontjaim, sőt nem is a legjobb nekem itt. Ha szakítunk az a legkisebb gond hogy haza kell menjek a szüleimhez, ennek igazából még örülnék is. Otthon szeretnek, normálisak velem, ha azt mondom "hiányoztál ma" nem azt kapom hogy te nekem nem, mi a f.nak jöttél haza egyáltalán?! Stb... szóval itt nem az van hogy engem mennyire szeretnek és gyereket akarnak én rossz meg nem akarok meg csak húzom az idejét... igazából az a gond hogy én fülig szerelmes vagyok, ő meg akkor rúg belém amikor akar, hetente ki akar dobni, de csak fenyeget, majd jön egy hét hiszti, hogy miért nem vállalunk gyereket, nem érti. Tudom egyértelmű a szakítás, de én ebbe a nőbe vagyok szerelmes...
2023. jan. 2. 15:01
 55/68 anonim ***** válasza:
93%
Akkor menthetetlen vagy. Aki hülye, azzal semmit sem lehet kezdeni. Egyébként nem tudom mit eszel ezen a hisztis pcsán, de sejtem. Jó a külseje, meg jól szopik. Ez már bőven elég a "szerelemhez" nálatok. Te is csak egy újabb kevésbé értelmes példány vagy. Megérdemled. Várom a következő kérdésed is, amiben még mindig várod a nagy csodát.
2023. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
#54 Bekebelezett, ráfaragtál. Légy férfi, ne hagyd, hogy az érzelmeid irányítsanak, és hogy manipuláljon. Lépj ki belőle, légy magadhoz hű, légy erős, és ne engedj a csábításnak. Az lesz amit már korábban is írtak, ráfogsz mégjobban faragni, de akkor már késő lesz. Főleg a leírtak alapján.
2023. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
93%

Ezek alapján, eddigi gyk-s tapasztalatokat figyelembe véve a történet következő felvonása:

A kérdező fülig szerelmes, a nő ezzel tisztában van, ki lesz zsarolva a gyerek különben "ugrik a nő". Megszületik a gyerek, nő érthető okokból "beleszerelmesedik", már nem lesz szüksége spermadonorra, következő panasz tárgya a kérdező részéről gyk II. felvonás:

Megszületett a gyerek, nem szexel velem a párom, le se sz*r, mindene a gyerek, azt mondta ha nem tetszik el lehet menni majd keres mást. Jaj most mit csináljak fizessem a gyerektartást vagy éljek egy hisztis nő mellett aki nem szeret és nem akar szexelni?......

Amiket itt szoktam olvasni kb ez várható nálad is kérdező, de ne legyen igazam.

2023. jan. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%

Jaj 51 nagyon ügyi vagy, hogy sikerült megfognod a lényeget, taps. 👏

Komolyan agyhalál, hogy némelyek szerint rendben van ennek a hisztérikának a viselkedése és rendben van napokig, erősen feltételezhetően duzzogva bőgni, amiért nem csinálnak nekem adjuramisten azonnal gyereket. Szánalom a köbön.🤦🏻‍♀️

2023. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
52%
Férfiként alapban nem értem, ha egy nő, gyereket akar, ahhoz miért nem egy érett, megállapodott, már családot akaró, érett férfi partner keres? Azaz egy 35-40+ éves FÉRFI példányt?
2023. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Azért is 59-es,mert ez van kéznél. A csaj sem túl érett, mivel kvázi mindegy hogy kitől, csak legyen már gyereke, holott ennyi idősen még nincs semmiről sem lemaradva. De hogy ezt követelőző hisztivel akarja elérni, hát csinálna vele a fszom gyereket. Utána meg majd màs lesz a baja, tekintve, ahogyan viselkedik. Egyik pillanatban ilyen, a másikban meg olyan. Mentálisan tuti nincsen rendben. A kérdező is csak egy tenyészcsődör jelölt neki, csak nem bírja annyira könnyen betörni egyelőre, hogy teljesüljön az akarata.
2023. jan. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!