Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megszállottan gyereket akar, én nem, szerintetek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, jól elvagyunk, de sokszor előkerül a gyerek téma, emiatt veszekedések. Elég durva veszekedések, emiatt én nem vállalnék vele gyereket egyenlőre. Ő viszont azzal próbál zsarolni, ha nem csinálom fel xy határidőig, akkor elhagy keres mást. Olyan szinten műveli a beteges gyerek utáni vágyakozást, hogy képes napokon át magzatpózban sírni, ettől méginkább elmegy az egésztől a kedvem. Egyéb dolgaink rendben vannak, én nem keresek olyan jól, de neki jó fizetése van, egy rokona házában lakhatunk ingyen, szóval ezek adottak lennének a gyerekvállaláshoz. Ugyanakkor a heves természete, a zsarolás stb, annyira visszataszító, hogy nem szeretném így vele a gyereket, pedig egyébként szeretnék már én is. Én 31, ő 27 éves.

Szerintetek mit kéne tennem?


2023. jan. 2. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 A kérdező kommentje:

Elnézést, kevés volt az infó ezek szerint. :D

Igazából nem az ingyen lakhatás, van egy saját házam amiben albérlők vannak, azért lakunk itt, mert mindkettőnk munkahelye közelebb van ide ~15km-rel, de a lakhatással soha nem lenne gondom. A másik, ingyen punci miatt sem vagyok vele, szerencsére az életben mindig úgy alakultak a dolgaim, hogy könnyen találtam új kapcsolatokat.


Hogy miért nem vele ülök le megbeszélni? Nyilván ez volt az első, a második, a huszadik. Sikertelen, nem lehet vele megbeszélni, hogy egy ilyen követelőző hisztérikát csak egy bolond csinál fel, értékelje át ezeket a nézeteit, éljünk együtt normálisan, és jönni fog a gyerek is, amikor itt az ideje és közösen eldöntjük, ezt szeretnénk.


De teszem hozzá mindemellett folyamatosan nézegeti a spermabankok ajánlatait is, ezzel is "fenyegetve" hogy majd ez lesz, vagy ha én nem akkor majd más lő...


Azt mondja, ha lesz gyerek megnyugszik, minden tök jó lesz, de én erre nem tenném fel az életem...


Azért írtam ide, hátha mások is jártak már ilyen cipőben, mi lett a megoldás stb..?

2023. jan. 2. 12:20
 32/68 anonim ***** válasza:
97%
Mindemellett teljesen valid minden amit eddig leírtak. Lakhatás ide vagy oda, koránt sem normális viselkedésforma amikkel zsarol, és amit produkál. Akk szereti a párját nem fenyegetőzik ilyen dolgokkal, hogy spermabank, meg majd mással akkor felcsináltatja magát, főleg nem 1 év után…szerinted ez normális viselkedés ? Teljesen érthető volt az alapkérdés is, megkaptad a választ, mit akarsz még ?
2023. jan. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
92%

#31

De minek vagy vele..? Megváltozni nem fog. Ő egy felnőtt ember kiforrott személyiséggel. Vagy elfogadod így, vagy keresel mást.

2023. jan. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
97%

#31

Itt tényleg csak az a kérdés, hogy miért vagy vele?

Ha neked nem számít az ingyen lakás, mert van sajátod amit kiadsz albérletbe (onnan is jön pénz) és nem számít az ingyen p*nci sem, mert nem gond neked nőt felszedni, akkor miért kínlódsz egy ilyen kapcsolatban? Miért hagyod hogy zsaroljanak?

Kényelmi szempontokra tudok csak gondolni. Ha a saját házadban laknál nem jönne be az a pénz amit az albérlők fizetnek és messzebbről kellene bejárnod dolgozni. Két fizetésből ketten amúgy is könnyebb boldogulni az életben. És bizony "munkás dolog" újra elkezdeni ismerkedni, randizgatni más embert megszokni (még ha elmondásod szerint neked az könnyen megy akkor is). El kell dönteni hogy kimozdulsz e a megszokott komfortzónádból és szakítasz, vagy "csinálsz" egy gyereket a hisztis párodnak.

2023. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
97%

Megoldás hisztis, akaratos jellemre nincsen, esetleg ha az egyén képes belátni, hogy ez a viselkedése taszító mások számára. De a te barátnőd nem tűnik belàtónak. Így nem is fog tenni a változásért semmit. Az ő szemében te vagy a legnagyobb szemétláda a világon, mert amit hirtelen kigondolt, azt nem vagy hajlandó feltételek nélkül teljesíteni.

Gondolom van ilyen a világon, akit átvertek csak azért, hogy legyen gyerek mindenáron, de nem hinném, hogy ott bármilyen happy enddel zárult volna a történet. A pasi lelépett, fizeti esetleg a gyt-t, meg talán látogatja gyereket időnként. De ez sem feltétlenül van így.

Szerintem erre a szakításon kívül nincsen más jó megoldás. És nem biztos, hogy ami màsnál esetleg működött mint megoldás, nálatok is működőképes lehetne. A barátnődet nem gondolom együttműködőnek, hanem inkább meggondolatlannak és végtelenül önzőnek. Lehet 27 éves, de kb. még a 6 évet sem érte el, csak az évek teltek el felette, de ezen idő alatt nem fejlődött semmit sem agyilag, sem viselkedésileg.

2023. jan. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
98%

Lehet a gyerekkérdésben megnyugodna, ha teherbe ejtenéd.

Utána majd magzatpózban hisztizik, ha nem csinálsz neki kistestvért / nem vagy többet otthon, mert magányos a kisgyerekkel / nem viszed el a bolgár tengerpartra, nem tudom... szóval ez a zsarolós-hisztizős típusú nő...

Már annyi férfit megkérdeztem, ezeket a nőket miért cserébe vagytok hajlandóak elviselni? Neki lehet, hogy aranyból van, ami nekem nem vagy mit kell ehhez tudni, hogy férfiember ezt eltűrje?

2023. jan. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
86%

#36

Ehhez ki kell fogni egy gyenge jellemű, gyáva pasast, aki azt élvezi, ha "kínozzák", uralkodnak felette. Néha vagy gyakran panaszkodik egyet miatta, de ezzel le is van tudva a téma, mert mások sajnálgatása is kielégítő neki.

2023. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
13%

26 évesen teljesen normális, hogy közös gyerekre vágyik.

Nem azért a magzatpózban sírás, mert MOST nem akarsz gyereket, hanem azért, mert az elzárkózáson kívül semmi perspektívát nem mutatsz fel neki. Ha a szándékot, a felkészülést tapasztalná, akkor nem lenne depressziós. Más is lehet ott, amit nem írsz le.

Nem szereted, nem vele tervezed a jövődet. Kiadod a házadat. Ez neked külön jövedelem. Így te is közel laksz a munkahelyedhez. Ez neked kényelmes.Tehát ez már ez az érdek- és kényelem szféra a te szempontod.

Persze mindent hisztinek aposztrofálva lesöpörni a legegyszerűbb.

Aki úgy fogalmazza meg, hogy az élettársa “fel akarja csináltatni magát”, az a legalja. Egy nőről, akit szeret, arról nem beszél így egy férfi, akkor sem, ha nem akar vele családot alapítani.


Mindenesetre az élettársad helyében nem erőltetném ezt, ha még úgy is szeret téged, mint ahogy te őt nem szereted, csak kihasználod: ingyen laksz, a házadat kiadod, de jövőt nem tervezel vele.

Csűrheted-csavarhatod, előadhatod az áldozatot, de érthető az élettársad depressziója, mert amit csinálsz, szemétség.

2023. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
85%

"Nem azért a magzatpózban sírás, mert MOST nem akarsz gyereket, hanem azért, mert az elzárkózáson kívül semmi perspektívát nem mutatsz fel neki. Ha a szándékot, a felkészülést tapasztalná, akkor nem lenne depressziós. Más is lehet ott, amit nem írsz le."

Leírta.

"Ugyanakkor a heves természete, a zsarolás stb, annyira visszataszító, hogy nem szeretném így vele a gyereket, pedig egyébként szeretnék már én is. Én 31, ő 27 éves."

2023. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 anonim ***** válasza:
8%

Egy másik változat: a srác albérletbe megy. A néninek sokat segít, megkedveli, szinte a fiaként tekint rá. Végül nem kéri a lakbért a szegény tanár fiútól, csak hogy járuljon hozzá a gáz-villany számlához. Később már azt sem. A néni mindenben segíti a szegény, félárva fiút, akivel senki sem törődik.

Közben a fiú összegyűjtötte a beugrót, OTP- garzonlakást vett részletre. Továbbra is kihasználta a néni nagymamás gondoskodását.

Egy alkalommal véletlenül kint felejtette az OTP -től küldött elszámolást, hogy mennyi részlet van még hátra. Akkor derült ki a néni számára, hogy át lett verve. Azonnal kirúgta azt a tetűt.


Valahol a te ügyet is hasonlónak tűnik, csak más színekben.


Az élettársad elég bután akar bizonyságot, hogy te nem kihasználod, nem átvered, hanem szereted.


Amit csinálsz, tényleg szemétség, tisztességtelen.

2023. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!