Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm megszállottan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm megszállottan gyereket akar, én nem, szerintetek?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, jól elvagyunk, de sokszor előkerül a gyerek téma, emiatt veszekedések. Elég durva veszekedések, emiatt én nem vállalnék vele gyereket egyenlőre. Ő viszont azzal próbál zsarolni, ha nem csinálom fel xy határidőig, akkor elhagy keres mást. Olyan szinten műveli a beteges gyerek utáni vágyakozást, hogy képes napokon át magzatpózban sírni, ettől méginkább elmegy az egésztől a kedvem. Egyéb dolgaink rendben vannak, én nem keresek olyan jól, de neki jó fizetése van, egy rokona házában lakhatunk ingyen, szóval ezek adottak lennének a gyerekvállaláshoz. Ugyanakkor a heves természete, a zsarolás stb, annyira visszataszító, hogy nem szeretném így vele a gyereket, pedig egyébként szeretnék már én is. Én 31, ő 27 éves.

Szerintetek mit kéne tennem?


2023. jan. 2. 10:52
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
98%
Fuuu öregem, nehogy elszúrd az életed ! Csinálsz neki egy gyereket, aztán foghatod a fejed hosszú hosszú évekig. Ha lesz egy másik kan te mész onnan, de a gyerektartást fizetned kell, és a lelki következményekkel is számolnod kell hosszú évekig. Ne szúrd el az életed ! Menekülj onnan míg nem késő, nehogy törbe csaljon.
2023. jan. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
86%

Nehogy belemenj! Menekülj! Ez még a gumit is képes kiszúrni vagy gyógyszer mellett “véletlenül” teherbeesni. Nagyon veszelyes.

Amit meg itt a #12 es ír az nettó hülyeség. Akar gyereket csak normális nő mellett. Ennek a nőnek nem való gyerek semmi esetre sem.

2023. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
18%

Zsarol????????????? Nem zsarol!

Én is közöltem anno a párommal, hogyha x ideig nem akar gyereket, nem baj, de akkor én keresek mást! Ez miért zsarolás? Nem fogomna sajat vagyaimat a férfi vágyai elé helyezni! Ez nem zsarolás! Csak az a nő nem azért el, hogy a te vágyaidat szolgálja....

2023. jan. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
85%

#22 “Akar gyereket csak normális nő mellett.”


De akkor miért nem szakít a nővel, ha nem tartja normálisnak? Miért hitegeti, hogy “majd lesz gyerek”, ha nem is akar, vagy nem vele? A kérdező sem kevésbé szemét, ha tudatosan rabolja más idejét.

2023. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
91%

#23

Ennyi erővel a pasi sem azért él, hogy kizárólag a te vágyaidat teljesítse.

2023. jan. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
98%

ma 11:47


A közlés és a veszekedés, hisztizés, a sértetten, napokig összegumbózva sírás között van némi különbség...Amit a kérdező nője csinál, az minden, csak nem normális, együttélni se akarna senki épelméjű egy ilyen nővel, nemhogy gyereket nevelni ... Add csak át a stafétát a következőnek, menjen csak és keressen új kant, aki elég hü.lye ahhoz, hogy hajlandó elviselni addig, amíg lenyúlja a nedveit!

2023. jan. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
93%

#24

Ez is az egyik probléma, hogy miért itt kérdezget, ahelyett, hogy inkább cselekedne. Semmi okosat nem lehet tanácsolni egyébként, mivel eléggé nyilvánvaló, hogy nem egyforma irányba tartanak. A kérdező is csak a csodát várja, hogy a zsémbes, hisztis, követelőző csajból majd az a tündér válik, aki az ő álma. És akkor majd jöhet a gyerek. Erre várhat ítélet napig is.

2023. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
98%
11:37 Lelki, érzelmi zsarolásról nem hallottál még ? Az ilyen veszett libák bármire képesek ha utódot akarnak ! Már csak tudatalatt is olyan viselkedésformákat ölt magára a nőstény ilyenkor, ami a lelki zsarolást is felülmúlja. Kérdező,ha jót akarsz magadnak, akkor már ma kezdj el cuccolni ! 1 év nem sok idő, ki tudja mire képes még ! Felcsináltatja magát veled bárhogyan a tudtodon kívül , hidd el, bármire képesek ha utódról van szó ! Menekülj.
2023. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
98%
Aki hisztis jellemmel rendelkezik, az mindig minden miatt hisztizni fog. Ez élteti.
2023. jan. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
98%

27 éves elvileg felnőtt nő napokig magzatpózban bőg a kanapén, mert neki gyerek kell egy 1 éves kapcsolatba?? Atya világ, egy ilyen hisztérikára egy macit se bíznék, nemhogy egy gyereket. Csak nem célbaért nála a “szüljünk 30 alatt kölyköt és SZJA mentesek leszünk” propaganda?🤦🏻‍♀️😅

Tényleg menekülj kérdező, az ilyenből simán kitelik, hogy valamilyen úton-módon de felcsináltatja magát, “véletlen” elfelejti bevenni a gyógyszert stb.

Bár ha a következő kapcsolatában is ilyen gyerekesen fog viselkedni és zsarolással meg hisztivel akar cél érni, hááát… Nem tudom melyik férfi lesz, aki ezt tolerálja és még gyereket is csinál neki.

2023. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!