Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor semmi tapi, normális? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm kijelentette, hogy a Karácsonyt ne becstelenítsem meg azzal, hogy fogdosom vagy megcsókolom, szexről pedig szó sem lehet. Max csak puszit engedi.

Teljesen logikátlan amit csinál szerintem. Pont ilyenkor kéne szeretnünk jobban egymást.

18 éves.

19/F


2010. dec. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:

Vallásos és próbálom elfogadni de olyan rosszul esett, hogy ma mentem hozzájuk ebédre és nem is engedte, hogy megcsókoljam. :(

Szex sem volt még köztünk, igen az is rossz.

Más napokon is szeretem csak elvileg ez a szeretet ünnepe lenne akkor nem kéne ilyen hülyeségeket csinálnia.

2010. dec. 24. 19:10
 12/79 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet hogy igen valószínű, hogy várnod kell a házasságig a szexxel.Jól gondold meg ér-e neked ennyit a lány.Szerintem meg fog még lepni a vallásos hülyeségeivel.
2010. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
92%

A válasz megírásának időpontja: ma 18:53


Jelentettem a primitív válaszodat.

2010. dec. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 A kérdező kommentje:

Nem az lenne a baj, hogy vallásos,

anyám is az de ő csak annyit csinál, hogy este elmond egy imát és kész, azon kívül teljesen olyan mint egy átlagos asszony. Szereti apámmal a szexet meg hasonlók.

Ja 7 hónapja járunk egyébként és még petting sem volt. :(

2010. dec. 24. 19:19
 15/79 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tudod taperolás nélkül szeretni, az már régen rossz.
2010. dec. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 A kérdező kommentje:

"Ha nem tudod taperolás nélkül szeretni, az már régen rossz."


Átölelni, simogatni, csókolni. ezt nem akarja karácsonykor.

2010. dec. 24. 19:20
 17/79 anonim ***** válasza:
100%

Nem is bújik hozzád? Nem ölelheted meg? Vagy csak a csókot és a szexet/pettinget nem engedi?


Mert megmondom őszintén, a szeretetről nekem sem a szex ugrik be. Pedig nem vagyok vallásos (vagy nem gyakorlom). Mondjuk én nem tartom szentségtörésnek se, csak magáról a szeretetről nem ez jut eszembe.


Egyébként beszélj vele, ha neked ez így nem tetszik. Teljesen feleslegesen pazaroljátok egymás idejét, mert már most megmondom, hogy te nem fogod a házasságig kibírni.

2010. dec. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 A kérdező kommentje:

"Nem is bújik hozzád? Nem ölelheted meg?"


Odaül mellém és együtt nézzük a TV-t, de most mára ott is hagytam, eljöttem tőlük.


"most megmondom, hogy te nem fogod a házasságig kibírni."


Őszintén melyik egészséges férfi bírná ki két évig, hogy nem fekszik le a gyönyörű barátnőjével.

Még csodálkoztam is rajta, hogy ilyen tuti csajnak nincs pasija mikor összejöttem vele. Kezdem érteni.

Csak az a baj, hogy megszerettem és hiányzik mikor nem vagyok vele de az ilyen hülyeségein csak felb*szom magam.

2010. dec. 24. 19:29
 19/79 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedem a páromnak, nekem a karácsony másról szól, a szexet nem tudom vele összeegyeztetni, pedig máskor akár napi többször is. Megértette, elfogadta, tedd te is ezt:) Mondjuk a csókot, ölelést engedem, de nem "szenvedélyesen" hanem szeretettel. Gondolom tudod, mi a különbség.
2010. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
80%
Bármelyik pasi kibírná, akinek hasonló értékrendje van és/vagy tiszteli a barátnője értékrendjét. Ha te nem ilyen vagy, akkor fölösleges együtt lennetek. Ezt már az elején tisztázni kellett volna.
2010. dec. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!