Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor semmi tapi, normális? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm kijelentette, hogy a Karácsonyt ne becstelenítsem meg azzal, hogy fogdosom vagy megcsókolom, szexről pedig szó sem lehet. Max csak puszit engedi.

Teljesen logikátlan amit csinál szerintem. Pont ilyenkor kéne szeretnünk jobban egymást.

18 éves.

19/F


2010. dec. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
92%
Az én vallásom szerint, ha egyszer összekötötted az életedet valakivel, akkor annak csak az egyik fél házasságtörése vagy halála vethet véget. Különköltözni lehet egyéb okokkal is, de Jehova szemében akkor is házasok maradunk, és ha esetleg "összejönnénk" valaki mással, az ugyanolyan házasságtörésnek számít. És én elhiszem, hogy párok naponta szakítanak ilyen problémák miatt, de egy vallásos embernek más az értékrendje, mint egy nem vallásosnak, így ilyen körökben ez tényleg nem nagyon fordulhat elő. A jókívánságot pedig köszönöm, hasonló jókat kívánok Neked is:)
2010. dec. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 modian ***** válasza:
62%

Kérdezőnek:

A karácsony Jézus szülinapja a hagyomány szerint. Szülinapon miért ne lehetne csinálni akármit is??? Halottak napját még érteném(már amelyik vallásban megemlékeznek a halottakról), de karácsonykor. Ha épp akkor kívánják meg egymást, miért ne???

Szerintem ez nem normális, mert egy normális ember tudja, hogy mi az a kompromisszum és meghallgatja a másik véleményét is. Az, hogy ő megmondja, hogy ez van és kész, ez nem egy járható út. Az én párom is vallálos és mikor ilyenekkel jön, akkor én egyből rávágom, hogy akkor az én szülinapomon meg emez nincs.

Ha maradsz a csajjal, akkor kemény életed lesz a házasságig. Ha szemfüles vagy kihúzod addig és mikor a feleséged akkor már mindent szabad. Ez lehet, hogy neki nem fog tetszeni, meg lehet, hogy bánni fogja, de ez van. Egyébként nem lehet nagy baj, ha kiemeli, hogy karácsonykor nem akar semmi erotikát, mert ebből arra következtetejk, hogy máskor meg hajlandó. Van remény! :D

20/F


Mélyen vallásosoknak:

Az értékrend emberfüggő, ahogy a józan ész is, csak az utóbbit nem tudják belédnevelni. Az én párom is vallásos, katolikus. Járt templomba vasárnaponként, meg minden hasonló.


Ő is jött ezzel, hogy házasság előtt semmi szex, meg ilyenek. Aztán csak jól esett neki a csók is és kiderült, hogy vannak érzelmei. 4 éve járunk, már a jegyesem, de házasság odébb van még, de előtte kipróbáljuk milyen lenne, hogy illünk egymáshoz, stb. legyen az szexuális, meg akármilyen. Házimunka, szokások, mániák!, fóbiák, stb.


Most a hittudományi főiskolán tanul, zenei pályája ide sodródott. Eléggé kiábrándult az egyházból, mikor meglátta, hogy mi megy ott. Emberileg 0-k, képmutatás az egész. Ahogy szétnézek a világban, ugyanúgy megtalálom ezt számos vallásban, a Jehova tanúi közül is van ismerősöm és hát tudnék mesélni, mennyire tartja be.


Az meg, hogy nem jön össze a házasság és még azután is össze legyenek kapcsolva az mindennek a teteje. Na mindegy. Légy boldog, de komolyan! Sok boldogságot!


A hit szép dolog lenne, de kihasználják. Át kéne gondolni, hogy minek mi az értelme, és nem foggal-körömmel ragaszkodni ahhoz, amit nem is értünk, csak belénk nevelték. Minden tiszteletem a páromé, hogy képes volt erre.

2010. dec. 25. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
79%

modian:

jobban meg sem tudtam volna fogalmazni.


Amúgy sajnos az ember addig nem lát, ameddig teljesen be nem kerül a "felső" körökbe, addig elhiszi sajnos, hogy aki kint van a színpadon/pulpituson/vagy akárminek hívják az adott felekezetben, és előadja, hogy ő mennyire hibátlan és mennyire feddhetetlen, mégis mennyivel esendőbb átlagban, mint az, aki úgymond egy szürke kisegér a gyülekezetben aki csak úgy követi az utasításokat. Nekem volt alkalmam betekinteni. Magyarország egyik legnagyobb karizmatikus gyülekezetének a helyi csoportjában nagyon közeli ismerősöm volt a kórus vezetője, illetve a fia mind a mai napig az egyik legjobb barátom. Nagyon nagy köztisztelet övezte a gyülekezetben. Aztán egyszer csak elhagyta a feleségét, akivel 20 éve házas volt, és a volt felesége teljesen tönkrement, kb fél évente idegösszeroppanással kerül be a pszichiátriára. Ugyanitt a pásztor fia is a zeneszolgálat tagja volt. Gyüliben a dobos szent gyerek,akit az apja mindig követendő példaként hozott fel, a szórakozóhelyeken meg a legnagyobb kan, csak úgy váltogatta a nőit... De lehetne sorolni a fiatalokat is, akik hallelujjáztak úgy az ifi csoportban, hogy közben a fél város átment rajtuk, illetve a fél városon átmentek, minden hétvégén ittak, drogoztak stbstb.

Ugyanitt még egy nagy köztiszteletben álló tag hagyta ott a feleségét 18 év házasság után, 2 gyereket hátrahagyva. És rájuk néztünk fel...

A helyi gyülekezeten kívül: a pesten található központból( tízezer fős nagyságrendű gyülekezet) is ismerek 1-2 vezetőt, illetve köztiszteletben álló tagot személyesen is. Az egyik ugyancsak a dicséret szolgálatban van. A fia meg az ifista dicséretszolgálatban. Amikor a szülők ott vannak, roppant bájos gyerek, nagyon szófogadó, tényleg igazi mintagyerek. De amikor apuci eltűnt és ketten beszélgettünk, azonnal feljöttek a nők, szex, bulik stbstb. Az utolsó találkozásunk után 2 évvel nagy botrány terjedt, mert a gyülekezet 2. emberének a lányát(rá is kitérek) egy buszmegállóban ujjazta meg, és rajta kapták... Ráadásul mindkettő "szentfazék volt, és a gyülekezet által fenntartott iskolába jártak. (Ja és a gyerek apja az apámat folyton kihasználja, kölcsön kért tőle fél milló forintot, majd 2 hónappal a megbeszélt visszafizetés lejárta után felhívta apámat, hogy hátnem tud fizetni, de tud adni egy 0,5 m ft-t érő bőrgarnitúrát. LOL)

Ennek a lánynak az apja a gyülekezet 2. embere, egy olyan iszonyat pökhendi alak, amilyet az ég nem hordott a hátán még. Izraelben volt szerencsém vele tölteni 10 napot egy csoportos utazás keretében, ahol egész végig egy iszonyat nagy douchebag(magyarban nincs rá jó szó) volt, az apámat 2x is megsértette. Aztán vett kb 1000 dollárért egy órát a reptéren, amit az úton részt vett emberek dobtak neki össze.(persze nem volt kötelező adni, de aki nem adott, arra igen furán néztek:) ) Az apám csak kíváncsiságból megkérdezte, hogy mennyibe kerül egy ilyen óra? Minden irigység nélkül, mert az apám, ha akarná, megvehetné, és nem mások által kapott pénzből. Erre olyan leckét levert neki, hogy hogy képzeli, hát ilyen bunkónak lenni, hogy ilyet kérdezni stbstb...1 hete pedig a pásztor megkérte az apámat, aki pesten dolgozik, hogy vigyen már neki egy ajándék csomagot. Kacsa, liba, gyöngyös volt benne. Az úriember éppen ebédelt(kb 120 kiló és 170cm... az önmegtartóztatás és mértékletesség igazi jelképe), az apám köszönt neki, ő épp csak foghéjről válaszolt vissza. Aztán apám mondta, hogy hoztam egy kis ajándékot XY-tól. Az meg: ÉS mi van benne? Apám: kacsa, liba, gyöngyös. XY: és megvan pucolva????????- Semmi köszönöm szépen vagy valami...

Én is régen nagyon vallásos voltam. 1,5 évig pl egyetlenegyszer sem önkielégítettem, ami egy óriási nagy próbatétel volt mind lelkileg, mind testileg, minden nap olvastam bibliát, imádkoztam stbstb. Tényleg hittem abban, hogy a gyülekezet vezetői nagy emberek. Aztán még akkor is próbáltam hinni és behunyni a szemem, amikor 1-2 ilyen eset kiszivárgott. Aztán végül elvesztettem mindenfajta bizalmamat az ügy iránt, és élek teljesen """""világi""""" életet, úgy, hogy ritkán iszok, nem drogozok, ha van barátnőm, szexelek, és gyülekezetben úgy 2éve egyáltalán nem jártam. Istenben teljes mértékben hiszek, de sajnos az egyház elcseszte ezt az egészet. A katolikus egyházra mutogat az össze karizmatikus gyülekezet, hogy inkvizíció, meg molesztálások, de ha nekik is akkora hatalmuk lett volna valaha, mint a középkorban a tradicionális, főleg a katolikus egyháznak, ők is ugyanezt tették volna. Már csak a vagyonhalmozásból is látszódik, csak a karizmatikusok azzal magyarázzák, hogy ha eljön az "ébredés", akkor új gyülekezeti házakat kell építeni, és erre kell a tőke, meg az a rengetek ingatlan.


Sajnos az emberek nagy része azokba a dolgokba, amikbe én tehettem betekintést, soha nem fog belelátni. Sőt, megkockáztatom, hogy ha bele is látnának, inkább próbálnának rá magyarázatokat találni, vagy csak ignorálnák egész egyszerűen. Szóval én inkább élek képmutatás nélküli teljes életet, mintsem hogy képmutatással teli, megkötözött életet...

2010. dec. 25. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:

J válasza


Harmadik válaszoló én nem vagyok egy mélyen vallásos de szerintem jobb lett volna ha befogod a pof@dat mert sok valásos embert sértettél meg most ezzel a beszolásal.

Kérdező:

Szerintem a barátnőd elég valásos de ez a hozáálás már lehet sok, hisz (szerintem)egy komoly kapcsolatban a szex a szerelem eggyik kifejeződése. Probáld vele megbeszélni ezt.

2010. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi rossz. Én sem (taperolom) és nem is akarok ilyenkor szexet mert ez a nap nem arról szól és nem is várom el tőle ezen a napon hogy szexeljünk. 34F
2010. dec. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
4%

hagyd ott a vérbe!

mondd meg neki ha lenne Isten nem haltak volna meg több ezren a világgazdasági központban,

és mondd meg neki millió olyan kis ünnep van év közben amiről nem tud, és akkor is kurik!

Karácsonykor azokkal kell lenned akiket szeretsz! És semmi sem köti ki hogy ne közelits hozzá!

testileg megérett mert kell a f@szod a szájába de agyilag nem

buta sza ros tyúk

25F

2010. dec. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Bírd már ki ezt a pár napot tapi meg szex nélkül. De azt én se értem, hogy miért ne csókolhatnád meg. Egyezzetek ki egy szájrapusziban :-)
2010. dec. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
30%
Én tudod mit csináltam volna a helyedben kérdező? Szent csapást adtam volna neki (Jézust tetováltatsz a farkadra - ez kell a Jehovistáknak, csak így hajlandóak bekapni- és f*szpofon az arcára.)
2010. dec. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 Love Girl válasza:
31%

Hát látszik itt egyeseken, hogy még templomba sem jártak soha, nah meg hogy Istenben hinni?Minek az,ugye???! :O De persze a Karácsonyt azért megtartod, te szemét! Abban meg semmi baj sincs hogy a barátnőd vallásos és tiszteletben tartja a Bibliát, miszerint házasság előtt TILOS a sex!

Szerintem szakits a barátnőddel, hidd el neki lesz jobb SOKKAL! Hogy nem ilyen balfax faxija lesz! Még időben lépj!

idióta!

2010. dec. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szép, hogy karácsony másnapján ilyeneket írogattok be. De általában se kéne. Hogy lehettek ennyire sötétek, önzők és bunkók?
2010. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!