Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor semmi tapi, normális? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm kijelentette, hogy a Karácsonyt ne becstelenítsem meg azzal, hogy fogdosom vagy megcsókolom, szexről pedig szó sem lehet. Max csak puszit engedi.

Teljesen logikátlan amit csinál szerintem. Pont ilyenkor kéne szeretnünk jobban egymást.

18 éves.

19/F


2010. dec. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/79 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: Büszke lehetsz magadra, hogy megütöttél volna egy nőt. Tisztelni? Te miért nem tisztelnéd őt? Miért ne tudnád tiszteletben tartani, hogy ezen a pár napon semmi testiséget nem szeretne?
2010. dec. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/79 anonim ***** válasza:
71%

Figyelj szerintem ne itt próbálj téritgetni.Van szerencsém jehovásokat ismerni.Nagyban hozzájárult a gondolkodásomhoz...Szerinted abnormális dolog hogyha szeretsz valakit hozzábújsz és megöleled? Nem a gyk olvasása,hanem az adott témakör olvasása érdekes nekem,vallásos nézetek mellett a szexről olvasgatni;)


Kérdező,döntsd el hogy kibírod-e akár évekig vagy nem vagy az a típus...Ha igazán szereted tudsz várni,minden férfi tud várni ha nagyon akar:)

2010. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/79 anonim ***** válasza:
59%

Én nem térítgetek senkit, és egy szóval sem mondtam, hogy az ölelés abnormális, nem tudom, hol olvastad ezt.. Számomra az furcsa, hogy valaki nem bír ki három napot testiségek nélkül a párja kedvéért. Sokan éveket is kibírnak, mi ez a három nap akkor?

Mellesleg ez a párkapcsolatok témakör, nem sok köze van a szexhez egyrészt, másrészt pedig a főoldalon láttam a kérdést, úgy kerültem ide. Remélem kielégítő volt a válaszom:)

2010. dec. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/79 anonim ***** válasza:
28%

ma 01:16: Sokan éveket kibírnak? Jaja, de aztán betelik a pohár és kalap-kabát. Ha együtt is maradnak, boldogtalanok, illetőleg álomvilágban élnek (utóbbi a távkapcsolatosoknak is szól).


A hit elhidegít, embertelenné, önzővé tesz.

2010. dec. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/79 anonim ***** válasza:

ma 01:16: Sokan éveket kibírnak? Jaja, de aztán betelik a pohár és kalap-kabát. Ha együtt is maradnak, boldogtalanok, illetőleg álomvilágban élnek (utóbbi a távkapcsolatosoknak is szól).


A hit elhidegít, embertelenné, önzővé tesz.


Nem csak a hitről van szó. Mi van akkor, ha mondjuk a barátnőd valami betegség miatt nem szexelhettek x hónapig? A válaszod alapján te biztos elhagynád emiatt, de képzeld, vannak olyan "boldogtalan és álomvilágban élő" emberek, akiknek ez semmiség, mert a barátnőjük egészsége fontosabb számukra, mint a saját biológiai ösztöneik (amiket egyébként kordában tudunk tartani, ha akarunk, ettől vagyunk emberek és nem állatok). A kérdező esetében nem több hónapról, csupán 2 vagy 3 napról van szó, nem értem, mitől olyan szörnyen nehéz kibírni egy ilyen rövid időt.

2010. dec. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/79 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:25


De, pontosan, hogy a hitről van szó. :) Az, hogy valaki beteg, egyrészt nem a saját választásának a következménye, másrészről a te általad leírt helyzetben nyilván a a párjának is fontos, hogy minél hamarabb meggyógyuljon az illető.

A jelen eset viszont nem erről szól, hanem arról, hogy valaki az erkölcseit, a hitét a saját szerelme fölé helyezi. Ha úgy tetszik, az elveit, mely elvek nem a párkapcsolattal vannak összefüggésben. És igen, ez eshet nagyon rosszul a kérdezőnek.

De erre mondom én mindig, hogy a párválasztás racionális kérdés is. Aki karácsonykor szeretkezni akar, az válasszon magának olyan párt, aki ezt nem fogja visszautasítani arra hivatkozva, hogy ünnep és egyebek.

2010. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/79 anonim ***** válasza:

Na, akkor megkérdezem a kérdezőt:


Hogy telt a karácsony a leányzóval?

2010. dec. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/79 anonim ***** válasza:

10:33, az utolsó bekezdésed igaz, ebben az esetben viszont nem értem, mi az önzés. Ha úgy vesszük, az egész párválasztás egy nagy önzés, pl. ha van egy lány, aki szeret, de neked nem felel meg valami miatt, akkor önző módon összetöröd a szívét. Ehhez nem kell hívőnek lenni. viszont ha két ember együtt elhatározza, hogy várni fognak az esküvőig, abban mi az önzés?

A kérdezőnek az a gondja, hogy nem jó a kapcsolatában a kommunikáció, a barátnőjével annyit se tudtak megbeszélni, hogy kinek mit jelent a szexualitás és a hit. Sose értettem, hogy az ilyesmit miért nem lehet minél hamarabb megbeszélni, én biztos nem járnék hónapokig (hetekig se) olyan emberrel, akivel ennyire nem passzol össze az értékrendem.

2010. dec. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/79 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:42


"10:33, az utolsó bekezdésed igaz, ebben az esetben viszont nem értem, mi az önzés. Ha úgy vesszük, az egész párválasztás egy nagy önzés, pl. ha van egy lány, aki szeret, de neked nem felel meg valami miatt, akkor önző módon összetöröd a szívét. Ehhez nem kell hívőnek lenni. viszont ha két ember együtt elhatározza, hogy várni fognak az esküvőig, abban mi az önzés?"


Tekintve, hogy én az önzés szót a referált hozzászólásomban le sem írtam, nem értem, ez hogyan kapcsolódik ide. :)


"A kérdezőnek az a gondja, hogy nem jó a kapcsolatában a kommunikáció, a barátnőjével annyit se tudtak megbeszélni, hogy kinek mit jelent a szexualitás és a hit. Sose értettem, hogy az ilyesmit miért nem lehet minél hamarabb megbeszélni, én biztos nem járnék hónapokig (hetekig se) olyan emberrel, akivel ennyire nem passzol össze az értékrendem."


Én sem értettem soha ezt. De vannak dolgok, amiket néha csak az idő hoz felszínre. Feltételezem, te sem úgy ismerkedtél az első néhány alkalommal, hogy megkérdezted: "figyelj, te fiú, te mit is gondolsz arról, aki a házasságig várni akar a szexszel?". :)

2010. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/79 anonim ***** válasza:
Tényleg furcsa így ismerkedni. De azért ezt mihamarabb érdemes tisztázni.
2010. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!