Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor semmi tapi, normális? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm kijelentette, hogy a Karácsonyt ne becstelenítsem meg azzal, hogy fogdosom vagy megcsókolom, szexről pedig szó sem lehet. Max csak puszit engedi.

Teljesen logikátlan amit csinál szerintem. Pont ilyenkor kéne szeretnünk jobban egymást.

18 éves.

19/F


2010. dec. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:07


A probléma attól még probléma marad, hogy jogos vagy sem.

2010. dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
89%
Ez a lány legalább nem fog megcsalni! Ha te nem érted meg őt miért viselkedik igy akkor neked soha ne legyen normális barátnőd maximum csak szajha jusson!
2010. dec. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
100%
elötted lévő vagyok,amit irtal most abban 100% igazad van!
2010. dec. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
100%

Megsimogathattad a hasát? fuha. micsoda kegy...sajnállk,h ilyen rideg a barátnőd:( itt egyáltalán ne ma szexről van szó. De ez a lány olyan alap gesztusokat utasít el,hogy az hihetelen...

Egy jehova ismerősömet nem engedte el az anyja iskolába a nemzeti ünnepekkor és karácsonykor.merthogy azt nem ünneplik,nem fogják rákényszeríteni a március 15-öt-.-


L/18

2010. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
19%

Nem emberek?? Köszi, de szerintem ugyanolyan emberek vagyunk, mint mindenki más. És bár házalásokkor az emberek 90%-a visszautasít, de ott van az a 10%, akiért megéri csinálni, és ha ezer emberből csak egy is megtér, vagy nem is kell, hogy megtérjen, de akár értelmet talál abban, amit mondok, vagy felvidítom a napját, akkor nekem megérte a másik 999 elutasítás. Nem erősködünk amúgy sosem, ha valakit nem érdekel, akkor nem, szerintem annyi, hogy becsöngetek, te azt mondod, hogy nem és kész, nem túl megterhelő.:)

Az meg, hogy felállok-e a himnusznál (én pl felállok, de nem éneklem, szerintem az, hogy adok-e tiszteletet az fejben dől el, és sokan gondolják még így) de iskolai ünnepségekre én se jártam be. Miért fáj ez nektek? Azért nem megyek be, mert nem értek egyet azzal, amit hirdetnek, bemehetnék és mutathatnék roppant látványos ellenállást, de ettől megkímélem magamat és a környezetemet azzal, hogy nem megyek be. Szerintem ez a hiányzás nem több annál, mint ha rosszul lennék reggel, és ezért nem mennék be.

2010. dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:29


Az embereknek nincsen szüksége hittérítésre. Arra van szükségük, hogy elmagyarázzák nekik a dolgokat, és utána hagyják őket szabadon dönteni.

2010. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 A kérdező kommentje:

Egyébként szánalmas, hogy valaki nem tiszteli a nemzeti ünnepeket vagy a Himnuszt. A forradalomban magyar emberek haltak meg azért, hogy nekünk jó legyen és minden magyar embernek tisztelnie kéne ezt. Szánalmas, hogy jehova miatt nem mész ilyen ünnepekre. Akkor már nem is vagy magyar, hogy ez a vallásod?

Még szerencse, hogy a barátnőm katolikus legalább az egy csöppet normálisabb vallás.

2010. dec. 29. 12:51
 78/79 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező:


A magyarságtudat bizony nem azon múlik, hogy valaki elmegy-e az ünnepségekre. Én a magam részéről nagyon nem csípem ezt a fajta gyülekezzünk és együtt énekeljük a himnuszt meg emlékezzünk maszlagot. Meg kiöltözni meg díszeket hordani kényszerből. Nem szeretem. Ettől akkor már én nem is vagyok szerinted magyar ember?


És igen, vannak olyan emberek, akik a vallásukat a nemzeti hovatartozásuk fölé helyezik, ha tetszik neked, ha nem.

2010. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:

Kérdezővel értek egyet.Pont ezt akartam írni...De ez már nem a kérdéshez tartozik.

Csak azt tudom tanácsolni ismételten,hogy beszéld meg vele az igényid.ha képtelen felnőtt ember módjára megbeszélni veled,akkor hagyd. én is katolikus vagyok,de nekem már a katolikus korlátozások is agymenésnek számítanak.a lényeg,hogyha hiszünk Istenben az már lényegtelen,hogy milyen vallás "zászlója" alatt tesszük.

Ha a barátnőd ilyen hihetetlen görcsös,annak nem lesz jó vége:S

L/18

2010. dec. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!