Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor semmi tapi, normális? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm kijelentette, hogy a Karácsonyt ne becstelenítsem meg azzal, hogy fogdosom vagy megcsókolom, szexről pedig szó sem lehet. Max csak puszit engedi.

Teljesen logikátlan amit csinál szerintem. Pont ilyenkor kéne szeretnünk jobban egymást.

18 éves.

19/F


2010. dec. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
8%
Ha meg vallásos, akkor minek neki barát? Vagy azt hiszi, hogy mindenki várni fog rá a házasságig? Semmivel sem különb ez a nap az összes többinél.
2010. dec. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem neked való az a lány.bocs,de azt tudom csak mondani,ha te nem vagy vallásos,akkor nagy konfliktusaid lesznek.keressen ő is saját magának egy vallásos srácot.
2010. dec. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
78%
21:14: Én Jehova tanúja vagyok, és nálunk is bűnös dolog a házasság előtti nemi élet (ezért is hívják házaséletnek, a házasok dolga) és találtam magamnak olyan fiút, aki szeret és nem bánja a dolgot, pedig számára is sok lemondással jár. (Pl nincsenek ünnepek, csak az Emlékünnep) Nem értem miért olyan hihetetlen ez, és miért kell rögtön lehülyézni azt, aki ebben hisz. Nem erőltetünk Rátok semmit, ha nem bírjátok, ne járjatok vallásos lánnyal, ennyi:) Mindenki cselekedjen belátása szerint
2010. dec. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
49%

Kedves Jehova tanúja, én lehet hogy gonosz vagyok, de én meg jót fogok röhögni azokon a szerencsétlen embereken akik mindenüket odaadják az Istennek és egyedül, magányosan megkeseredve halnak meg.Úgy kell nekik én azt mondom.

Annyira szeretitek IStent akkor házasodjatok össze vele meg szeressétek.

2010. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
38%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:41


Szép dolog a kitartás ilyen helyzetben, de mi történik akkor, ha eljön a házasság, és kiderül majd a nászéjszakán, hogy valami oknál fogva nem illetek össze szexuálisan?

2010. dec. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
100%

21:49: Milyen tekintetben lehetnénk nem összeillőek? Nem nagyon értem a kérdést:) Egyébként meg ha nem is illenénk össze se zavarna, nem emiatt szeretem őt, és ő sem emiatt szeret engem. Ettől a kettőnk közti kötelék erős maradna, és próbálnánk megoldani a helyzetet.

21:47: Én pedig csak sajnálni tudlak, amiért ennyire negatív vagy. Van párom, szerető családom és a gyülekezet is nagyon összetartó, minden Jehova tanúja segíti a másikat, ahol csak tudja, akkor is, ha nem is ismerik egymást. Rengeteg emberre támaszkodhatok és rengeteg ember támaszkodhat rám. Sokszor éreztem úgy, hogy az egész vallásom olyan, mint egy ketrec, de rájöttem, hogy sokkal többet ad a Jehovába vetett hitem és bizalmam, mint amennyi áldozatot ez igényel, és egy idő után ez nem is fog áldozatnak tűnni, és ha más nem is lenne, Jehova mindig meghallgatja az imáimat. Lehet, hogy nehéz ehhez alkalmazkodni egy nem vallásosnak, de szerintem én sokkal kevéssé vagyok egyedül, mint egy nem hívő egyedülálló nő/férfi.

2010. dec. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
50%

"21:49: Milyen tekintetben lehetnénk nem összeillőek? Nem nagyon értem a kérdést:)"


Szexuális, tudod. :) Láttad már meztelenül? Kívánod őt? El tudod képzelni, hogy minden porcikádat odaadd neki? Hogy az egész tested az övé legyen?


"Egyébként meg ha nem is illenénk össze se zavarna, nem emiatt szeretem őt, és ő sem emiatt szeret engem."


Szeretni lehet valakit, de ha a testiség nem működik valami miatt, akkor azt pusztán szerelemmel nem lehet megoldani.


"Ettől a kettőnk közti kötelék erős maradna, és próbálnánk megoldani a helyzetet."


Erre egy nem olyan régen általam megismert példa jut az eszembe: lány, fiú. A lány azt monda, ő élete szerelme. Mindenki azt hitte a környezetükben, hogy az övék az álomkapcsolat. Aztán kiderült, hogy nem megy a szex. Másfél évig bírták, utána a lány szakított a fiúval. Pontosan azért, mert nem ment a szex.

2010. dec. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 A kérdező kommentje:
Egyébként a fenti témához hozzászólva: nekem van olyan lány ismerősöm aki azt mondta régen, hogy ha szeret valakit akkor nem érdekli, hogy 3 centis a farka. Na a sors összehozta egy kis farkú csávóval, 9 centis volt neki állva. A csaj 2 hónapig bírta vele és utána szakított, mert rájött, hogy ha nem jó a szex akkor úgy sem fog vele leélni egy egész életet.
2010. dec. 24. 22:37
 29/79 anonim ***** válasza:
100%

Értem én, hogy szexuális:) Csak nem tudom, hogyan kéne összeilleni. A kérdéseidre a válasz, sorrendben: Igen, Igen, Igen, Igen:) Különben nem valószínű, hogy vele lennék:)

Az pedig, hogy valaki pusztán a szexualitás miatt szakítson valakivel, számomra teljességgel elképzelhetetlen:) Nálunk a házasság végleges, nincs olyan, hogy válás. Ha valakivel összekötöm az életemet, akkor azt azért teszem, mert vele is szeretnék maradni:)

2010. dec. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
61%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:15



"Értem én, hogy szexuális:) Csak nem tudom, hogyan kéne összeilleni."


Úgy, hogy örömet jelent a szex. Ugyanis, ha nem jelent örömet, vagy éppenséggel nincsen, akkor az eléggé rossz érzés tud lenni.


"A kérdéseidre a válasz, sorrendben: Igen, Igen, Igen, Igen:) Különben nem valószínű, hogy vele lennék:)"


Okés, remélem, boldogok is lesztek majd.


"Az pedig, hogy valaki pusztán a szexualitás miatt szakítson valakivel, számomra teljességgel elképzelhetetlen:)"


Nos, attól, hogy te ezt nem tudod elképzelni, ez bizony naponta megtörténik.


"Nálunk a házasság végleges, nincs olyan, hogy válás. Ha valakivel összekötöm az életemet, akkor azt azért teszem, mert vele is szeretnék maradni:)"


És ha valami megváltozik idővel? Vagy maga a két ember megváltozik? Tudod: az emberek idővel bizony megváltoznak.

2010. dec. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!