Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor semmi tapi, normális? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm kijelentette, hogy a Karácsonyt ne becstelenítsem meg azzal, hogy fogdosom vagy megcsókolom, szexről pedig szó sem lehet. Max csak puszit engedi.

Teljesen logikátlan amit csinál szerintem. Pont ilyenkor kéne szeretnünk jobban egymást.

18 éves.

19/F


2010. dec. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az utolsó előttinek szántam...
2010. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
33%

Pettingeljetek.

Maria szüzen szült,vagyis valaki kiverte az ujjaira es megujjazta,igy gyakorlatilag tenyleg szuz maradhatott,az mar mas kerdes h ez azert eleg perverz dolognak tunik..de mit is varhatunk gyerekeket molesztelo seggektol akik istenesdit jatszanak.

2010. dec. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
36%

11:49

Tartsd tiszteletben akkor a Bibliadat a pedo papjaiddal együtt.

Es igen megtartjuk a karacsonyt,mert mert ne tartanank meg? Jo karacsonyfat disziteni,aztan ajandekozni es egy jot kajalni,de ne vard h a isten segget nyaljam az ev 365 napjan.

2010. dec. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
92%
A Jehova tanú lány vagyok, komolyan mondom, hogy felháborító, amit páran írtok, nem azért, mert nem értetek egyet, hanem mert undorító hangnemben prezentáljátok a véleményeteket. Így akarjátok az igazatokat bizonygatni, hogy trágár szavakkal és obszcén gondolatokkal dobálóztok? Így egy normális ember se fog a pártotokra állni, csak a magatokfajták. Érdekelne, hogy az asztalnál is így beszéltek-e, esetleg édesanyátokkal? Számomra az erkölcsi fölény az, ami számít, és az, veletek szemben, egyértelműen az enyém:) Ti meg ünnepeljétek csak a karácsonyt, ami egy keresztény ünnep és még az eredetét se tudjátok rendesen, és nem is követitek a hagyományait, csak birkákként beálltok a sorba és költitek a súlyos ezreket ajándékokra. Ha nektek ennyiről szól a karácsony, legyen. Nekem se szól semmiről, nem is ünneplem, de legalább is teszek úgy, mintha ünnepelném..
2010. dec. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Nem olvastam végig az összes választ, de azért párat igen, és a Te hozzászólásaidat is.

Képzeld, én ismerek olyan párt, ahol egyik fél sem vallásos, 16 évesen jöttek össze, és több, mint 2 év után feküdtek le egymással. Már 4,5 éve együtt vannak. Az én barátom is 1 évet várt rám. Én úgy gondolom, hogy ha szeretsz valakit, akkor a lelkét szereted, abba vagy szerelmes, és a szeretkezés egy módja annak, hogy a szerelmeteket kifejezzétek egymásnak.

Azoknak mondanám, akik azt mondják, hogy a rossz szex szakítóóok lehet, ha így fogod fel, akkor nem igazán lehet szakítóok, mert csupán annyit jelent, hogy ezen a módon nem fejezed ki olyan jól a szerelmedet, de rengeteg más módja létezik. Szerencsére a barátom is így gondolja.

Emellett ismerek nagyon vallásos lányokat, és ők is találtak párt, aki ki is várja a házasságot.

Valószínűleg azért nem akarja a barátnőd sem, mert a Tízparancsolat kimondja, hogy "Ne paráználkodj!", s gondolom a barátnőd szemében ez azt jelenti, hogy ne szeretkezz a házasság előtt senkivel. Ha ezt nem tudod elfogadni, és nem tudod Őt azért szeretni, aki, akkor nem vagytok egymáshoz valók. Van, aki elfogadja az ilyesmit (pl. egy hasonlóan vallásos ember), és van, aki csak szidalmazni tud, mert egyszerűen képtelen elfogadni, hogy nem mindenki egyforma és van, aki így él, van, aki hisz, van, aki egyszerűen ilyen...

Kicsit gondold át, hogy miért is szereted a barátnődet, és hogy ahhoz, hogy továbbra is szeretni tudd, kell e az, hogy szexelj vele. Ha úgy érzed, képtelen lennél várni rá (amúgy lehet, hogy meggondolná magát, így szerintem az 1-2 év várás egyáltalán nem nagy nehézség), akkor inkább ne maradj vele. 20/L

2010. dec. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
71%

Én hiszek Istenben,de az Egyház minden formáját elítélem. Rakás birka azt se tudják mit csinálnak...mindegy.

Szerintem amit a barátnőd csinál az beteges.mi az,h meg se ölel,nincs csók stb:o a sze még hagyján,bár ez szeritem ünneptől független dolog. beszéld meg vele,hogy mi kaz elképzelései a szexuális életetekre vonatkozón.ha tényleg ilyen vakon követi a vallást akkor hagyd mer csak szenvedsz vele. én egy év után feküdtem le a barátommal,azóta is együtt vagyunk és emiatt semmivel nem lettünk rosszabbak.

Apropó az ilyen mélyen vallásosak minek olvasgatnak itt ha szabad tudnom?Érdekes...

L/18

2010. dec. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
33%

Szerinted erdekel barkit is hogy ki melyik oldalon all?En nem is akarom h egyetertsenek velem -isten segget nyalo nem is fog soha- szoval nincs mirol beszelni.

Csak egyszerüen nevetseges h valaki csak azert nem akar dugni mert karacsony van...halottak napjan meg megertenem...

Ja egyebkent meg szent este meg en is el akartam menni a templomba mert mar vagy 2 eve nem voltam,de aztan sikerült veletlenul elaludni.

2010. dec. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:

Ezt meg hozzatennem az elozohoz:)


[link]

2010. dec. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
43%

12:35: Azért vagyok birka, mert szeretek egy olyan közösséghez tartozni, ahol mindenki hasonló elveket vall, mint én? Hát akkor vállalom:) Az pedig, amit a barátnője csinál, bár kicsit furcsa, de normális, nekem az nem normális, hogy a barátja nem bír ki HÁROM napot testiségek nélkül. Egyébként pedig lehet, hogy te lefekszel fél év után a barátoddal, olyan is van, aki szereti az egyéjszakás kalandokat, hát lelketek rajta, én tiszteletben tartom ezt, akkor ti is tartsátok tiszteletben, hogy én meg csak házasság után fogok szeretkezni azzal az egy férfival, akivel össze szeretném kötni az életem.

Az utolsó megjegyzésedet meg nem nagyon értem, miért ne olvasgathatnám a gykt?

12:36: Számomra meg mondjuk az nevetséges, hogy mittudomén kívülről befelé hámozod a krumplit, és nem fordítva. Ez ugyanolyan meggyőződés, szokás, elv, mint bármilyen másik, senki sem kért rá, hogy értsd meg, csak fogadd el, ahogy téged is mindenki elfogad.

Isten "seggét" pedig nem nyalom, csak Jehova tanításai szerint élek, mert engem ez tesz boldoggá, ez az az erkölcsi norma, aminek meg szeretnék felelni, hadd cselekedjek belátásom szerint anélkül, hogy mások emiatt becsmérelnének.

2010. dec. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
14%
Én behúztam volna egyet neki, hogy "Nekem meg ez a véleményem". :) Megbecstelenítés???? Hagyd ott a csába, ha csak ennyire tud "tisztelni", maradjon akkor a maga istenével együtt, majd az nem fogja megbecsteleníteni, mert hozzá se szól. :\ Keress egy normális nőt, aki nem holmi parazitaként tekint rád, hanem szeret és elfogad.
2010. dec. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!