Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor semmi tapi, normális? Vélemény?

Figyelt kérdés

Barátnőm kijelentette, hogy a Karácsonyt ne becstelenítsem meg azzal, hogy fogdosom vagy megcsókolom, szexről pedig szó sem lehet. Max csak puszit engedi.

Teljesen logikátlan amit csinál szerintem. Pont ilyenkor kéne szeretnünk jobban egymást.

18 éves.

19/F


2010. dec. 24. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:53


Én igyekszem mihamarabb tisztázni ezeket a dolgokat. Aztán jönnek a beszólogatások, hogy mit képzelek én, hogy ennyi elvárásom van.

2010. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 A kérdező kommentje:

Válaszolva az egyik kérdésre, hát furcsa volt így a karácsony de tegnap este már kicsit megenyhült és megengedte, hogy megsimogassam a hasát.

Szeretem azért de néha már frászt kapok az ilyen hülye vallásos dolgaitól. Igazából azért is kedveltem meg nagyon, mert ő tényleg hűséges meg látom rajta, hogy szeret csak sajnos vannak ilyen hülyeségei.

2010. dec. 27. 10:58
 63/79 anonim ***** válasza:
Nincs hibátlan nő, haver. :) Ahogy férfi sem.
2010. dec. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:56


Hát figyelj, HA jogosnak érzed az elvárásaid, akkor nem kell a beszólogatókkal törődni.

2010. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:56


Hát figyelj, HA jogosnak érzed az elvárásaid, akkor nem kell a beszólogatókkal törődni."


Mitől lesz egy elvárás jogos vagy nem jogos???

2010. dec. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy sokan dobálóznak azzal, hogy a lány az hitét a szerelme fölé helyezi, meg elvárásai vannak a fiúval szemben stb, de a fiú pont ugyanezt csinálja, ha elvárja a lánytól a szexet(vagy akármi mást). Itt ki dönti el, hogy kinek a hite az erősebb..?
2010. dec. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:23


Már megbocsáss, a szexuális vágy és a szerelem nem hit kérdése. Mi több, a szexuális vágy még csak nem is tudatos dolog.

2010. dec. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
46%

"Válaszolva az egyik kérdésre, hát furcsa volt így a karácsony de tegnap este már kicsit megenyhült és megengedte, hogy megsimogassam a hasát."


nahát, nem is mondtad, hogy egy macskával élsz együtt. Akkor törölhetik is a kérdést. Komolyan mondom, a lány egy b*rom ,de Te is az vagy, hogy ilyenekkel egyáltalán szóba állsz, nemhogy még velük lenni. Én egy hetet együtt lennék egy ilyen lánnyal, minimum hétszer megcsalnám.

2010. dec. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
89%

nahát, nem is mondtad, hogy egy macskával élsz együtt. Akkor törölhetik is a kérdést. Komolyan mondom, a lány egy b*rom ,de Te is az vagy, hogy ilyenekkel egyáltalán szóba állsz, nemhogy még velük lenni. Én egy hetet együtt lennék egy ilyen lánnyal, minimum hétszer megcsalnám.


Milyen jogon mersz ilyet kijelenteni? Ismered ezt a párt személyesen? Honnan tudod, hogy milyen emberek? Ebből az egy dologból hogyan tudnád megítélni őket? Lehet, hogy sokkal többet érnek ők ketten, mint te a nagy szerelmeddel, akit összevissza csalsz.

2010. dec. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
73%

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:17


Nem tudok konkrét választ adni. Sok dologtól függ. Például a kérdező karácsonyos problémája szerintem nem jogos.

2010. dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!