Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bla, bla, bla. Minek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bla, bla, bla. Minek ennyi álszent, felszines mellébeszélés, jó tanács cimszó alatt?

Figyelt kérdés
Tényleg azon veszem észre magam,hogy nem akarják az emberek tudomásul venni,hogy maga az ember alkalmatlan pár és társkapcsolatra.Persze bennük van a jó lehetőség,de mint a birkák direkt a rosszat válsszák,hogy amikor "megcsipi őket 1 szunyog" megkérdezzék a bölcseket,akik az őszinte egyenes beszéd helyett,helyi kezelésbe részesitik a szegény "megcsipett embert".Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni? Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak.Ammi megdöbbentő,úgy tünik élvezik is.Akkor miért is sirunk "kedves barátaim".Félre ne értsen senki,nekem nem az a bajom,hogy kérdések merülnek fel,hanem az,hogy "hazugságok" a válaszok.Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát.Talán lesz aki felháborodik,vagy nem érti,amit itt elemeztem,de nem baj,ez jött ki belölem,aki tényleg tapasztaltam és magamat se kimélve azt mondom,mi vagyunk képtelenek harmonikusan,boldogan egymással élni ugy ámblokk.Bocsesz!
2011. jún. 19. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/87 A kérdező kommentje:
0'24 Megnevetettél,köszi.Creedence - I put a spell on you,Supertramp - It doesn't matter.Popot nem mertem írni,nehogy röhögés legyen,latint ugyanezért.Amugy az érzelmes dalok viszik nálam a primet és így már bátrabban kiírok egyet: Rudy La Scala - Cuando yo amo
2011. jún. 21. 00:38
 72/87 A kérdező kommentje:

Jaj a mostani őrületem:Sina Vodjani - Straight to the heart

Nem tudom,de nagyon bejön.

2011. jún. 21. 00:40
 73/87 anonim válasza:
Érzelmes dalok jók is. Meg sok remek filmzene is van a világon.
2011. jún. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/87 anonim ***** válasza:

Mindegyik jó, de eddig nekem, a latin tetszett a legjobban:)

Köszi, hogy megosztottad őket...

Én most megyek aludni vagy valami hasonlót csinálni, mert nagyon késő van, sajnos.

Szép álmokat nektek:)

2011. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/87 A kérdező kommentje:
Már azt akartam írni,most mindenki zenét hallgat?Nincs válasz,vagy alvás van,mert reggel kezdődik a taposómalom.Utolsó,nekem annyi van,hogy nem győzöm hallgatni.Éjjel nappal ezt teszem.Ha meghalok ezt az egyet bánom,hogy itt kell hagynom.Mármint a zenét.
2011. jún. 21. 00:50
 76/87 anonim ***** válasza:

Hát igen, nekem is van egy jó pár száz:D Reméljük, hogy sokáig fogsz élni és nem kell még itt hagyni ezeket. Legalábbis kívánom neked. Azt sajnálom csak, hogy keveset éltem még és sok régebbi számot nem ismerek, amik tök jók. Max a szüleimtől, vagy amiket találtam. Ezért van mit pótolnom, rendesen.

Egyébknét tényleg zenét hallgattam, azért volt csend. Egyszer viszont befagyott eléggé a laptop vagy félpercre pont gitár közben és elég furcsa hangot hallatott ki magából. Ehhez hasonlót néha szoktam hallani alvás előtt, de az belülről jön és kicsit más... Mindegy:D Csak most eszembe jutott az alvásról.

2011. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/87 anonim válasza:
Esetleg filmeket szoktatok nézni?
2011. jún. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/87 A kérdező kommentje:
Látod alvás zene és az ember máris önmaga.Erről papolok.De hagylak aludni és ha kell jó zene késöbb keress nyugodtan,van potolni valód.A több száz zene nálam kb 3000 előadó,már rádiót akartam nyitni - persze ez csak vicc.Aludj jól!
2011. jún. 21. 01:08
 79/87 A kérdező kommentje:

Régebben szoktam nézni,ma már nem mert álmosit leragad a szemem,akkor inkább egy kellemes zene menjen,amig alszom.Persze tudom vannak jó filmek,de a hiradónál több vizuális élményem csak az "emberekkel" van,ha találkozom velük,s mint ez kiderült ez már sok is nekem.Kedvenc szinészem is van:Robert De Niro

Ő elég nekem.

2011. jún. 21. 01:13
 80/87 anonim ***** válasza:

Köszi:)

Pedig tök jó ötlet a rádió:)


Ja, amúgy szoktam filmeket nézni. De mostanában csak úgy véletlenszerűen vagy még ritkábban moziban. Mondanám, hogy szeretem a horror meg thriller filmeket, de mostanában nagyon pocsékok. Úgy hogy inkább a vígjátékok, a kalandfilmek stb.. szeretek nézni. Szeretem az izgalmas, a szomorú, vagy kicsit sötét, titokzatos filmeket. De pl. a sorozatot is simán megnézek vagy egyszerű filmet. Hangulattól és műsortól függ. Kedvencem nincs, de sok jó filmet már láttam. Olyat, ami teljesen megérintett volna lelkileg, még sajnos nem.

2011. jún. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!