Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bla, bla, bla. Minek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bla, bla, bla. Minek ennyi álszent, felszines mellébeszélés, jó tanács cimszó alatt?

Figyelt kérdés
Tényleg azon veszem észre magam,hogy nem akarják az emberek tudomásul venni,hogy maga az ember alkalmatlan pár és társkapcsolatra.Persze bennük van a jó lehetőség,de mint a birkák direkt a rosszat válsszák,hogy amikor "megcsipi őket 1 szunyog" megkérdezzék a bölcseket,akik az őszinte egyenes beszéd helyett,helyi kezelésbe részesitik a szegény "megcsipett embert".Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni? Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak.Ammi megdöbbentő,úgy tünik élvezik is.Akkor miért is sirunk "kedves barátaim".Félre ne értsen senki,nekem nem az a bajom,hogy kérdések merülnek fel,hanem az,hogy "hazugságok" a válaszok.Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát.Talán lesz aki felháborodik,vagy nem érti,amit itt elemeztem,de nem baj,ez jött ki belölem,aki tényleg tapasztaltam és magamat se kimélve azt mondom,mi vagyunk képtelenek harmonikusan,boldogan egymással élni ugy ámblokk.Bocsesz!
2011. jún. 19. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/87 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:41

Persze, én is úgy gondoltam a hülyét:)

2011. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/87 anonim ***** válasza:

"Csdak arról van szó,ahogy meghallom az első "parancsszót" egyből fentartással fogadom.38 éves koromig "pucoltam a cipőt",már képtelen vagyok rá."

De ki akar neked parancsolni??

A családot nem tudja csak megválogatni az ember.

Ha jól képzett, nagy tudású ember vagy, akkor meg sok munkahely áll rendelkezésedre. Pénzért dolgozni meg nem parancs, hanem inkább feladat telejsítés szerintem.

Vagy hogy értetted ezt a dolgot??

2011. jún. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/87 anonim ***** válasza:
Én végülis eltudom képzelni azt az életet is tök jól, amilyet te leírtál a magadéról, csak akkor nem értem, mire volt jó ez a topic. Mit szerettél volna elérni?? Vagy csak úgy nyitottad?? Természetesen szívesen beszélgetek és vitatkozom meg ilyenek.
2011. jún. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/87 A kérdező kommentje:
Szimbolikusan (jól írtam???) Azóta vagyok "remete".Nehogy valaki azt írja,miért vagyok remete,ha van netem? Akkor remetés vagyok,de tényleg totál egyedül érzem jól magam,amibe nem csalodom az a zene,az meg van dögivel.Miért annyira elfogadhatatlan az,hogy valakinek elege van az emberek gondolkodásától.Érdekes lenne,ha én lennék az első,aki elfordult volna tőlük.Remélem senki nem sértődik meg az itt válaszolók közül,akinek nem inge...Már néha mosolygok a válaszokon,de inkább azon,mennyi van.Valami csak van a levegőbe??
2011. jún. 21. 00:00
 65/87 anonim ***** válasza:

Az az érekes, hogy ezt a topicot nyitottad, miközben herótod van az emberektől, de mindegy:) Jó, persze nincsen...

Milyen zenéket szeretsz hallgatni?? nagy kedvenc?:)

Jó dolog is a zene hallgatás:)

2011. jún. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/87 A kérdező kommentje:
Csak feltettem egy nem szunyog csipős kérdést és volt két érzésem vagy 0 válasz,vagy sok.De ettől nem élvezek,én tudom,hogy nehéz eset vagyok,ez itt ki is derült eddig is.Azt is tudtam sokan nem értenek velem egyet,nem baj.Pont erről szól,vagy nem értik miről beszélek,vagy megy nekik a szekér.Amikor nekem ment én is átsiklottam dolgokon.Most egyedül vagyok van időm átgondolni dolgokat.Ez van.
2011. jún. 21. 00:08
 67/87 A kérdező kommentje:
Zenébe szinte minden kivéve (Beatles,Elvis) sajnálom,ha valakit ez is csalodásként ér.Nagy kedvec??? Hát:Lynyrd Skynyrd - Simple man, Oscar Benton - I belive in love,Bensonhurst blues,Waterboys - Love that kills,Deep Purple - When a blind man cries,Axel Rudi Pell - Night and rain.Sok van természetesen a latin zenét is meg a pop zenét is szeretem.
2011. jún. 21. 00:19
 68/87 anonim válasza:
Jók azok :) De én Beatlestől és Elvistől is csipázok pár számot. Mindenevő vagyok.
2011. jún. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/87 anonim ***** válasza:

Az első marha jó:)

A többit is meg fogom halllgatni, még lehet ma. Szeretek művelődni kicsit zeneileg is. Amúgy én is az a típus vagyok, hogy nagyon sok fajta zenét szeretek. Kevés van, amir azt mondom, hogy hallgathatatlan, de aok inkább az idétlen zenék, vagy amikben össze-vissza vernek mindent.

2011. jún. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/87 anonim válasza:
Jaha én is totál így vagyok ezzel :) Még a Creedence is jó, vagy az Abba, megy egy-két modern pop-zene is jöhet :D
2011. jún. 21. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!