Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bla, bla, bla. Minek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bla, bla, bla. Minek ennyi álszent, felszines mellébeszélés, jó tanács cimszó alatt?

Figyelt kérdés
Tényleg azon veszem észre magam,hogy nem akarják az emberek tudomásul venni,hogy maga az ember alkalmatlan pár és társkapcsolatra.Persze bennük van a jó lehetőség,de mint a birkák direkt a rosszat válsszák,hogy amikor "megcsipi őket 1 szunyog" megkérdezzék a bölcseket,akik az őszinte egyenes beszéd helyett,helyi kezelésbe részesitik a szegény "megcsipett embert".Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni? Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak.Ammi megdöbbentő,úgy tünik élvezik is.Akkor miért is sirunk "kedves barátaim".Félre ne értsen senki,nekem nem az a bajom,hogy kérdések merülnek fel,hanem az,hogy "hazugságok" a válaszok.Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát.Talán lesz aki felháborodik,vagy nem érti,amit itt elemeztem,de nem baj,ez jött ki belölem,aki tényleg tapasztaltam és magamat se kimélve azt mondom,mi vagyunk képtelenek harmonikusan,boldogan egymással élni ugy ámblokk.Bocsesz!
2011. jún. 19. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
20:34-es köszönöm, hogy megfogalmaztad, amit én is akartam. Nekem elment tőle a kedvem, hogy győzködjek egy olyan embert, aki eldöntötte, hogy így van.
2011. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha a pszichológus, azokat akarta küldeni magához, akik téged küldtek oda, akkor nem veled van a gond, ez evidens, de látom, hogy ezt te is érted. De nem mindenki olyan, mint ők, akik téged oda küldtek.

Más seggét pedig sajnos néha "tisztára kell nyalni". És igen, ez elég gusztustalannak tűnik.

Mondjuk inkább úgy, hogy néha bókolni kell egy kicsit úgy cselekedni, hogy a másik embernek tetszen, amit teszel és elérj nála valamit. Ez nem minden esetben nyalás, lehet őszinte is. Próbálj meg mindenkivel más lenni, olyan amit érdemel és olyan ami a céljaidhoz kell, hogy legyél.

Meg lehet tenni enélkül is dolgokat, csak akkor légy rá büszke. Nem kell hazudni, nem kell megaláznod magad vagy feldobni az elveid. De akkor ne sajnáld, azt ami nem jött össze vagy ami elmúlt.

2011. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
Szívesen:)
2011. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:

A társadalomból nem tudod kivonni magad, max ha öngyilkos leszel. (Természetesen ez NEM biztatás)

Az a baj, hogy mint ahogy téged sem ért meg senki, legalábbis ezt írod, úgy te sem vagy hajlandó meghallgatni a másikat, vagy elfogadni a másik véleményét.


Nem is értem, miért tetted fel a kérdést. Miért, tőlünk hazug alattomos gusztustalan sz#r válaszolóktól vársz megoldást?

2011. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 A kérdező kommentje:
20'34 Köszi jól vagyok,nem vagyok depi és értem amit írsz.Egyszerüen én ilyen vagyok,lettem és nem keresem a bajt,nem provokálok.Mindenbe igazat adok,de tény nem ismerem az egész világot,tény sok keserüség ért (kit nem?)én azt mondom tapasztalom elég sok embert megismertem életembe,rendest,rendetlent és 99 százalékba állithatom,nem gömbölyü az életük (hazugságokba élnek) lehet,hogy ez a normális,de ha elkezdenek szenvedni,akkor miért nem valják be maguknak a valós okot,és miért élnek továbbra is a bajjal,ha fáj nekik? Miért nő fel újj és újjab generáció ezeken a hazugságokon? A lényeg,hogy én ezzel nem akarok azonosulni,de ha szembe jön velem és felöklel,kénytelen vagyok rá reagálni a saját őszinte véleményemre alapozva.Abba meg ne menjünk bele,hogy kisarkitjuk a párkapcsolatokra,hiszen az élet minden területén ez van.A többség persze azt mondja ez van,ezt kell szeretni.Ok. De én nem akarom ezt szeretni elfogadni,sorba állni.S amennyire furcsa vagyok én a szemetetekbe az ugymond "értetlenségemmel" ,annyira vagytok nekem ti furcsák,hiszen ti "értelmesek" vagytok.
2011. jún. 19. 20:54
 16/87 anonim ***** válasza:
Nem kell szeretned, nem kel azonosulnod vele és jogos, hogy nem érted, miért ilyen sok ember. De vagy nem foglalkozol velük, vagy tolerálod őket. Nincs más választás. Esetleg, hogy elmész, vagy elküldöd őket. De mindkettő rossz.
2011. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 A kérdező kommentje:
Miért,miért? önkritika,hátha valakinek,ugy is van,hogy a társadalom tagja.Nem akarom bizonyitani,hogy nem vagyok a társadalom tagja,de most sem hazudok.Ettől még lehet kételkedni!
2011. jún. 19. 21:05
 18/87 anonim ***** válasza:

Egyszer jó lenne beleolvasni az emberek fejébe, érezni, hogy mit éreznek... Vajon hasonló egy másik embernek lenni, vagy tök más, tök más lény minden egyes ember??

Mi csak egy vagyunk, ezért ez nagyjából titok marad.

De megértem, hogy mit nem értesz, hiszen én sem értettem soha, hogy miért vannak ilyen meg olyan emberek, hogy hisztiznek, de nem változnak stb... Hazudnak maguknak és őrjöngenek.

Talán gyengék, vagy csak felnagyítják a gondokat??

Elvakult, önző, gyenge népség ez. Sajnos nem vagyok pszichológus, de már gondoltam pszichés problémára is. Vagy emberi tulajdonság?? A szervezet így védekezik az igazság ellen.

2011. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
Az a jó megoldás, hogy megadod a társadalomnak, ami az övé és megadod magadnak, ami a tiéd;)
2011. jún. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim válasza:
Nehéz komolyan venni egy olyan ember mondanivalóját, akinek az íráskészsége a béka feneke alatt van.
2011. jún. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!