Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bla, bla, bla. Minek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bla, bla, bla. Minek ennyi álszent, felszines mellébeszélés, jó tanács cimszó alatt?

Figyelt kérdés
Tényleg azon veszem észre magam,hogy nem akarják az emberek tudomásul venni,hogy maga az ember alkalmatlan pár és társkapcsolatra.Persze bennük van a jó lehetőség,de mint a birkák direkt a rosszat válsszák,hogy amikor "megcsipi őket 1 szunyog" megkérdezzék a bölcseket,akik az őszinte egyenes beszéd helyett,helyi kezelésbe részesitik a szegény "megcsipett embert".Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni? Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak.Ammi megdöbbentő,úgy tünik élvezik is.Akkor miért is sirunk "kedves barátaim".Félre ne értsen senki,nekem nem az a bajom,hogy kérdések merülnek fel,hanem az,hogy "hazugságok" a válaszok.Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát.Talán lesz aki felháborodik,vagy nem érti,amit itt elemeztem,de nem baj,ez jött ki belölem,aki tényleg tapasztaltam és magamat se kimélve azt mondom,mi vagyunk képtelenek harmonikusan,boldogan egymással élni ugy ámblokk.Bocsesz!
2011. jún. 19. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/87 anonim ***** válasza:

A világ meg nem fog megváltozni, mert önzők az emberek és sok van belőlük. A világ rendje, hogy az "okosak", rabszolgát csinálnak a hülyékből, kihasználják őket.

Ez önmagában még nem annyira undoritó, mert meg volt a lehetőség "okosnak" lenni. A gáz főleg ott van, hogy kevés a hely és az okosaknak is küzdeni kell egymással, a másik gond pedig, hogy a gyökér ismerős is kerülhet jó helyre...

Most nagyon csúnya világképet festhettem le...

De túl sok az ember, ez a probléma. Küzdeni kell mindenért.

És ahogy az előbb írta valaki, az ember egy kis kajáért mindent elpusztítana.

De mondom, kivételek vannak. Aki képes alkalmazkodni, becsületesen és képes boldog lenni és másokon segíteni.

2011. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/87 anonim ***** válasza:

Legyél becsületes, sokkal nagyobb érték, mint az őszinteség, szerintem... Nyílván nem bíztatlak arra, hogy hauzdj, mert akkor magad csapodba be és nem kell azt mondani másnak, aki ronda, hogy legyen a barátnőd. Csak írtam néhány példát. Viszont egy gyenge lánynak jobb azt mondani, egy kigyúrt őrültnek, hogy bocsi, de van barátom, mint azt, hogy soha nem jönnék össze egy ilyen izomagyú csúfsággal. Hidd el.

Fontos, hogy előbb definiáld magadban, hogy mi mit jelent, számodra.

Pl illegálisan használt szoftverekről mit gondolsz?

Mert nem törvényes, kárt is okoz bizonyos értelemben cégeknek. Vagy a letöltött zene???

látod, én ezt nem érzem annyira súlyos, undorító cselekedetnek, de lehet ez az én hibám.

2011. jún. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/87 anonim ***** válasza:

Most viszont hibáztam, mert az őszinteségnek nincs köze a bunkósághoz és a nagypofához, de sokan összekverik vele, lassan már én is...

Te legyél olyan, amilyen akarsz lenni...

De ne szenvedj amiatt, hogy mások milyen hülyék, mocskosak stb...

Te élvezd úgy az életed, ahogy van, ha nem tudod, tanulj, hogy később tehess valamit másokért.

2011. jún. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/87 anonim ***** válasza:

Hát igen sajnos onnan kezdődik a civilizáció ha van elég kaja. Kérdés, hogy a nagy Európai, amerikai és világkultra mit fog tenni, ha egyre kevesebb lesz az ivóvíz, és élelem.

Akkor egyik országot sem fogja érdekelni a másik, nem nézik, hogy ki hogy él, magasról sz@rni fognak a másiknak csak nekik legyen jó.

2011. jún. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/87 A kérdező kommentje:
Jól elbeszélgetünk egymás mellett.Számomra 2 dolog érdekes és tanulságos ebben a párbeszédben. 1:Olyan hatalmas dolgokról beszéltek (nem értem,miért?),aminek én a töredékéről beszélek.Az álltalam leírt problémához még egyetem se kell.Itt jegyzem meg azoknak,akik kifogásolják,hogy miért zavar,miért foglalkozom vele (és itt átmennek némi cinizmusba),ha én elvagyok?Korábban írtam:Ha szembe jön és felöklel,muszály vagyok reagálni.Amugy az élni és élni hagyni híve vagyok.Ha nem látja valaki a fától az erdőt az nem baj. 2:Onnan indult a történet,hogy hamis diagnozisokat állitanak sokan az itt szenvedő feleknek és illuziókkal oltogatják őket az egyenes beszéd helyett. S amig ez az élet rendje cimszó alatt fut (én is tudom),addig talán az se lenne probléma,ha az itt tanácsot kérő 14-25 éves korosztálynak nem hazudoznánk az élet törvényszerüségére hivatkozva.Megjegyzem sokan a hamis illuzióikat a saját tapasztalataikból adják tovább,miközbe tudják kamu az egész.Tehát nem rólam kell festegetni képeket és nem is kell elvonatkoztatni olyan dolgokra,amire valóban a világ többsége képtelen lenne,hogy jobb irányba forditsa,mert lehetetlen.Amit én mondok,azt minden ember magába hordozza,tehát nem lehetetlen változtatni rajta.
2011. jún. 20. 21:28
 36/87 anonim ***** válasza:

Csak az volt a probléma, hogy te ezt az összes emberre mondtad ki és úgy, mintha csak ez menne. Nyílván vannak rosszindulató emberek itt is. Meg idióták is, akik azt hiszik viccesek magakról. De írnál csak egy konkrét példát, hogy mi zavar a legjobban??

Egyébként, vannak dolgok, amikről nem nagyon lehet egyszerűen beszélni. Mind ezek mellett igazad van.

2011. jún. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/87 A kérdező kommentje:
Nem akartam én senkit bántani,mondtam a levegőbe lőttem,akit eltalált,eltalált.Azért nem volt nehéz sok találatot gyűjtenem,viszont engem könnyebb eltalálni.Utolsó csak annyit kérek hidj nekem,nem kell itt konkrét példa és jó leírom 46 éves vagyok és 46 éve "egyedül" élek.Nem vagyok bánat beteg stb.Lelkileg teljesen erős vagyok és nem hátrálok,tam meg a gondok elől,sőt azok edzettek erőssé.Törvényszerüen a korom miatt,meg az "egyedül lét" miatt sok mindent tapasztaltam,s amíg mások a lelkibajaikat alkoholizmusba fojtják (milyen érdekes,hogy a filmek is ezt táplálják belénk),addig én érdekes módon nem lettem alkoholista,egyátalán nem iszom.Nem mondom,hogy nem viselt meg az élet,de a szerencse is közre játszott abban,hogy a kialakult gondolkodásom mellett az emberektől távol élhetek.Persze nyilván találkozom velük,de mint a mérgezett egér úgy huzok "haza",ha a dolgom elvégeztem.
2011. jún. 20. 21:58
 38/87 anonim ***** válasza:
Hiszek neked... És örülök, hogy találkoztunk:)
2011. jún. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/87 anonim válasza:
"Onnan indult a történet,hogy hamis diagnozisokat állitanak sokan az itt szenvedő feleknek és illuziókkal oltogatják őket az egyenes beszéd helyett" Erre példát, hogy tudja mire gondolsz.
2011. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/87 anonim válasza:
tudjam*
2011. jún. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!