Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bla, bla, bla. Minek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bla, bla, bla. Minek ennyi álszent, felszines mellébeszélés, jó tanács cimszó alatt?

Figyelt kérdés
Tényleg azon veszem észre magam,hogy nem akarják az emberek tudomásul venni,hogy maga az ember alkalmatlan pár és társkapcsolatra.Persze bennük van a jó lehetőség,de mint a birkák direkt a rosszat válsszák,hogy amikor "megcsipi őket 1 szunyog" megkérdezzék a bölcseket,akik az őszinte egyenes beszéd helyett,helyi kezelésbe részesitik a szegény "megcsipett embert".Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni? Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak.Ammi megdöbbentő,úgy tünik élvezik is.Akkor miért is sirunk "kedves barátaim".Félre ne értsen senki,nekem nem az a bajom,hogy kérdések merülnek fel,hanem az,hogy "hazugságok" a válaszok.Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát.Talán lesz aki felháborodik,vagy nem érti,amit itt elemeztem,de nem baj,ez jött ki belölem,aki tényleg tapasztaltam és magamat se kimélve azt mondom,mi vagyunk képtelenek harmonikusan,boldogan egymással élni ugy ámblokk.Bocsesz!
2011. jún. 19. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/87 A kérdező kommentje:
Látom nehéz eset vagyok.Nincs konkrét példa.Ez amilyen egyszerü,annyira bonyolult.Nem tudom elképzelni,hogy ne találkoznál vele nap mint nap? Csak egy kicsit átkell gondolni ami körülötted zajlik emberileg és ha nem vagy felszínes,akkor megérted miröl beszélek.Mivel nem tudok helyesen írni és ez legalább egy beszélgetés erejü téma,ezért nem akarok mindenkit fárasztani a gondolataimmal és a helyes írási hibáimmal.Mindennek 2 oldala van,nemcsak az éremnek és az is számit ki mondja és miért? De bújj ki a börödből és nézg meg egy eseménydús napodat.Látszólag jelentéktelen hazugságok tömkelegével fogsz találkozni.Tudod van aki megunja ugy szokták mondani ami sok az sok.Nos nekem már sok,még akkor is ha csak arról van szó,hogy szinészkedjek valakinek azért,hogy neki sikerélménye legyen.
2011. jún. 20. 22:34
 42/87 anonim ***** válasza:

Na akkor most micsoda is van?

Mi a téma, mert néha körmondatokat olvasok aminek nem látom értelmét :S

2011. jún. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/87 anonim ***** válasza:

"....Nos nekem már sok,még akkor is ha csak arról van szó,hogy szinészkedjek valakinek azért,hogy neki sikerélménye legyen."


Ezzel a hozzászólásoddal abszolult nem értek egyet. Persze a hazugság nem jó dolog, de emberileg szükséges.

Mert te nem akarsz színészkedni, hogy másnak sikerélménye legyen, de ha úgy nézed, hogy te egy apró dologgal felvidítottad azt a szerencsétlent nem azt nézted, hogy neked ebből mi a hasznod hanem a másiknak adtál valamit.


Ez olyan, minthogy miért használjuk a molett szót? Miért nem azt mondjuk hogy hájas disznók hiszen azok nem? De azért érted, hogy azért mert nem mondjuk ki a teljes igazságot mi nem leszünk semmivel kevesebbek és legalább a másik sem.

2011. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/87 anonim válasza:

Az a baj, hogy amiről te beszélsz azon sem lehet változtatni. Ez olyan mint a mit tudsz tenni az ellen, hogy verik a nőket példa :) Annyit, hogy te nem vered őket. Ez minden amit tehetsz tulajdonképpen. Na ezért írja mindeki, hogy ne foglalkozz a dolgokkal, de úgy látszik te annyira nem foglalkozol a társadalommal, hogy az szinte már törődés nálad :) Köszönjük az egész emberiség nevében.

A magam részéről én nem szeretnék 46 évesen egyedül lenni, de ez már magánügy :D Nem nagyon vágom ezt a hazudozás dolgodat, de annak fényében amit fentebb már leírtam ilyen dolgokkal érdemes foglalkozni a legkevésbé, nem számottevő, sokkal nagyobb problémák vannak a világon. Amikről te beszélsz csak egy részproblémája az egésznek, és megszűnik létezni, ha ez a rendszer felborul. DE hozzátenném még azt, hogy az amiben most a felnövekvő generáció él az aranyélet ahhoz képest amik voltak eddig. Tulajdonképpen melegvízben lubickolnak. Ilyen egyszerű még nem volt :D Az a baj, hogy ezt képtelenk belátni és megy a lázadozás ez ellen az ellen, nem jut el az agyukig, hogy ez marhajó dolog és érdemesebb lenne fenntartani, mert, ha nem sikerül még sokkal szrabb lesz. Tehát: Ha nem érdekel a társadalom ki lehet vonulni, de ne akarj akkor igazságokat megfogalmazni mert a kutya se' fog törődni vele. Elösször beszélgessél el az emberekkel, és meglátod, hogy lejön sokukról a hülyeség, meg lehet pucolni őket mint a hagymát :D Szerintem te erre képtelen vagy. Ha képes lennél rájönnél, hogy nem minden ilyen egyszerű mint azt te gondoltad eddig :) Lehet az emberekkel őszintén beszélni, de ahhoz sokat kell melózni.

2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/87 anonim ***** válasza:

A fiatalos rész nem igaz, most sem könnyű, ez egyébként hibás történeti kép. A szabadság nem mindig jó!

A múlt rendszerben azért könnyebben lehetett elhelyezkedni és meg voltak határozva a szerepek. Sokkal jobban irányítottak voltak az emberek.

Ma pont az a hiba, hogy nagy a szabadság és ha úgy nézzük akkor tényleg lubickolás, mert azt tanulhatnak azt csinálhatnak a fiatalok amit akarnak. De nem biztos hogy azzal keresőképes, hasznos munkaerők tudnak lenni. Egyre komolyabb és több tudásra kell szert tenniük és folyamatosan fejlődniük, hogy szakszerű és korszerű munkaerővé tudjanak váni. Szóval a mai fiataloknak semmivel sem könnyebb mint 50 éve. ( múlt és jelenbéli válságoktól eltekintve)

2011. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/87 anonim ***** válasza:

Mi is tulajdonképpen a te valódi gondod????

Nehéz a kérdésedből és ebből a gondolatmenetből mást kihámozni, mint hogy te valami miatt nagyon megkeseredett vagy, csak pont ezt az egyet nem árulod el.Már senki nem is tudja, miről beszélünk itt.

2011. jún. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/87 anonim válasza:

Mi is tulajdonképpen a te valódi gondod????

Nehéz a kérdésedből és ebből a gondolatmenetből mást kihámozni, mint hogy te valami miatt nagyon megkeseredett vagy, csak pont ezt az egyet nem árulod el.Már senki nem is tudja, miről beszélünk itt.


Ezzel egyébként egyetértek. Egyébként azt írta,hogy ő nem depressziós meg ilyesmi :) Akkor titok fogja övezni ezt is. De komolyan nem tudom elképzelni miért van 46 évesen egyedül.

2011. jún. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/87 A kérdező kommentje:
Huuu.Most akkor én kérdezem:Mi van? Vegyünk 2 embert kedves kétkedő,téged tisztelettel,meg engem alázattal.Szóval mindketten 70 évig élünk.Te a "társadalomba emberek között,hozzájuk alkalmazkodva (persze közbe "csámcsogsz",mert valami nem tetszik,de fejet hajtasz folyamatosan). Én meg nem teszem ugyanezt.Amig neked bejön,hogy kb akkor vagy önmagad,amíg alszol,addig én szinte egész nap.Mitől érdekes ez? Attól (ellentétbe,azzal,hogy ez a világ rendje),hogy hiszem sokunknak nem tetszik az irányitás,megalkuvás stb,bla,bla,hogy nem teszünk ellene,még a legapróbb lehetőségekkel sem,hanem behodolunk.Na!!!Amig te ezt 70 évig "élvezed" (nem is tudok másra gondolni),addig én a maradék éveim 70-ig úgy élvezem,hogy azt teszem,amit én akarok és nem azt,amit azért kéne,hogy másoknak okozzak élvezetet,miközbe engem nem vesznek emberszámba.Ugye nem értenek sokan félre,hogy nem az életed párjára gondoltam (bár...),hanem az életben körülvevő emberek többségére.Vagy létezik az élet tulajdonképpen napos,csak rajtam van szemellenző? Lehet,akkor bocsi.
2011. jún. 20. 23:17
 49/87 anonim válasza:

"A fiatalos rész nem igaz, most sem könnyű, ez egyébként hibás történeti kép. A szabadság nem mindig jó! "

A te szempontodból igaz amit írsz. Viszont! Szeritnem jobb lenne erre vigyázni, nem szeretnék diktatúrát, se mást ami korlátozza az egyént. Én totál jól megvagyok ahogy vagyok, fizetem az adót, és a hobbimnak élek. Inkább az lehet a baj, hogy sokan nem képesek élni ezzel a hatalmas szabadsággal amit a kezükbe adnak, nem képesek eléggé szelektálni, túl sok a beözönlő információ (ismerek (nem is olyan kevés) olyan embert aki egyáltalán nem néz TV-t nem érti mi az az internet, és úgy általában nincs világképe. 0) Nekem kiskoromban vették azt a sok csillagászati meg Földrajzi könyvet. Jól tették.

2011. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/87 A kérdező kommentje:
UI.Azt mindenki tudja,hogy a kivétel erősiti a szabályt.Ugye?
2011. jún. 20. 23:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!