Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bla, bla, bla. Minek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bla, bla, bla. Minek ennyi álszent, felszines mellébeszélés, jó tanács cimszó alatt?

Figyelt kérdés
Tényleg azon veszem észre magam,hogy nem akarják az emberek tudomásul venni,hogy maga az ember alkalmatlan pár és társkapcsolatra.Persze bennük van a jó lehetőség,de mint a birkák direkt a rosszat válsszák,hogy amikor "megcsipi őket 1 szunyog" megkérdezzék a bölcseket,akik az őszinte egyenes beszéd helyett,helyi kezelésbe részesitik a szegény "megcsipett embert".Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni? Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak.Ammi megdöbbentő,úgy tünik élvezik is.Akkor miért is sirunk "kedves barátaim".Félre ne értsen senki,nekem nem az a bajom,hogy kérdések merülnek fel,hanem az,hogy "hazugságok" a válaszok.Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát.Talán lesz aki felháborodik,vagy nem érti,amit itt elemeztem,de nem baj,ez jött ki belölem,aki tényleg tapasztaltam és magamat se kimélve azt mondom,mi vagyunk képtelenek harmonikusan,boldogan egymással élni ugy ámblokk.Bocsesz!
2011. jún. 19. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/87 anonim ***** válasza:

Szerintem demokrácia oda kell, ahol értelmes emberek vannak. Persze nem mondom én sem, hogy diktatúra kell, mert az még tud roszabb is lenni. Mellesleg én is megvagyok.:)

Viszont ahogy olvasgtaom a kommenteket, azon töprengek, hogy disszociatív személyiségzavarom van, skrizofrén vagyok, vagy mi a fene, de az internet segítségével az elsőt azonnal kizártam, a másodikat is szerintem:D

Nem tudom. Nagyon többes érzéseim és világképeim vannak, de szerencsére eddig a jó úton járok:D Lényeg, ami lényeg, bármennyire vannak jó és rossz dolgok, mindenben meglátom a jót és rosszat, aztán a rosszban a jót, a jóban is a rosszat. Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de én boldog vagyok így. Egyszerre vagyok tagja és nem tagja a társadalomnak, ami lehetetlen, de így érzem és ez jó:)

2011. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/87 anonim válasza:
Az a baj kérdező, hogy igazad is van meg nem is. Totál jó amit mondasz, de minden ember más. Én pl nem fogok elmenekülni a társadalomból, szeretem az embereket, nem gyűlölöm őket akkor sem, ha a hátam mögött lenéznek/leszrnak/megvetnek. SOk ilyen ember van, találkoztam is ilyenekkel, összes ment a kukába. Nincs. Nemlétezik, felőlem Dunának is mehet. Idő nekem dolgozik :D Ő csak rontja az esélyeit minden tekintetben a viselkedésével, hozzáállásával nulla világképével és tehetségtelenségével. Ezek az emberek mind zsákutcák. Viszont emiatt nem fogok elfordulni mindenkitől, én magam szeretem az embereket. Nem fogok elképdeni attól, hogy valaki marhajól rajzol (én magam is jól rajzolok, fateromtól örököltem. Nem nagy dolog), és azon sem fogok nevetni, ha valaku butább másoknál. A szeretet és alázatosság a legfontosabb szerintem. Megint csapongó vagyok, de nem fogok mindent magyarázni. Biztos van aki megsejti majd mire gondoltam :)
2011. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/87 anonim ***** válasza:
Soha nem éreztem magam rabszolgának, vagy hogy bárki lerombolta volna azt, ami vagyok. Tudom, hogy vannak törvények, tiszteletben tartom őket. Próbálom alkalamzkodni a társadalomhoz, ennek ellenére önmagamnak érzem magam és boldog vagyok.
2011. jún. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/87 anonim ***** válasza:

Most a kérdezőnek válaszolok!


Figyelj, nem arról van szó, hogy állandóan minden tetteddel magadat hazudtold meg és másoknak okozz ezzel örömöt.

Hanem vannak az emberek között kapcsolatok és érzelmek. Legtöbbször a másiknak olyan dolgot is megcsinálunk teszünk mondunk amit nem szeretnénk, de ezt nem állandóan kell.

Ha gyereked van az nem azt jelenti hogy hazugságban éled le a további életed, mert nem te eszed meg a plazmatv-t hanem a gyereked tancuccaira költöd a pénzt. Nem azt jelenti hogy te nem ehetsz bacont nemtom milyen fantasztikus körettel, hanem inkább pépet a babádnak.

Nem azt jelenti, hogy megkér a párod a barátod, ismerősöd, hogy tegyél szívességet, és te megteszed miközben nincs éppen kedved.

Ezeket ha megteszed, akkor nem hazugság, mert te nem akarod vagy mert neked nem előnyösek, hanem ezt hívják emberségnek. Akkor segítesz ha te nem akarsz és mégis megteszed. És ezzel nem hazudtoljuk meg magunkat, nem kevesebbek hanem többek leszünk. Nem a csakis saját magunk előnyét nézzük hanem a másokét.

2011. jún. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/87 anonim válasza:
Egyébként kérdező: Látod milyen közösség kovácsoló képességgel rendelkezel?:D
2011. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/87 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:29

Én egyetértek veled:)

2011. jún. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/87 anonim ***** válasza:

Pontosan ez az, hogy alázatosság és a segítőkészség nagyon is egy pozitív dolog!! Nem csicskaság és behódolás.

A hülyéket pedig ahogy valaki írta, a kukába kell rakni.

2011. jún. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/87 anonim válasza:

"Szerintem demokrácia oda kell, ahol értelmes emberek vannak."

Én is erre gondoltam :) Mikor írtam, hogy az a baj a demokráciával, hogy sokan nem tudnak mit kezdeni szabadságukkal. Elképesztőnek találom, hogy még ma is vannak akiknek fogalmuk sincs mi az az internet. Nem rendelkeznek világképpel, és képtelenek szelektálni a hatalmas információáradatból ami ránk zúdul manapság.

2011. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/87 anonim válasza:
Mondjuk ez utóbbi hszemben a bunkókra gondoltam csak. Ha valaki alázatos és úgy nem ért doglokat annak van értelme segíteni.
2011. jún. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/87 A kérdező kommentje:

Első 23129-es: FORRÓ

Amugy én is szeretem az embereket és nem menekültem el tőlük,csak a kamujuk sok nekem.Sőt totál bennem van,hogy szeressem őket,segitsek,ha tudok,csak ne szólaljanak meg,mert már hallottam.Mondják el mi a bajuk,ha tudok segitek.Mégegyszer leírom nincs semmi depi,sőt az élni vágyásom is nagy.Csdak arról van szó,ahogy meghallom az első "parancsszót" egyből fentartással fogadom.38 éves koromig "pucoltam a cipőt",már képtelen vagyok rá.Nyilván kiderült,bár nem ez volt a cél,hogy nem uszom tejben vajban (de ez anyagi gond),nekem emberi gondjaim vannak,ha vannak.

2011. jún. 20. 23:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!