Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bla, bla, bla. Minek ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bla, bla, bla. Minek ennyi álszent, felszines mellébeszélés, jó tanács cimszó alatt?

Figyelt kérdés
Tényleg azon veszem észre magam,hogy nem akarják az emberek tudomásul venni,hogy maga az ember alkalmatlan pár és társkapcsolatra.Persze bennük van a jó lehetőség,de mint a birkák direkt a rosszat válsszák,hogy amikor "megcsipi őket 1 szunyog" megkérdezzék a bölcseket,akik az őszinte egyenes beszéd helyett,helyi kezelésbe részesitik a szegény "megcsipett embert".Mert kérdem én,ha van jó megoldás,akkor miért van nap mint nap ennyi panasz,miért nem lehet tanulni a hibákból,miért kell ugyanazon problémákkal naponta találkozni? Én már rájöttem erre és az egyetlen megoldás (sajnos) erre,hogy elfordultam az emberektől,szinte herotom van tőlük,mert nem veszikészre,hogy folyamatosan hazudnak és azzal,hogy a társadalom által meghatározott életet élik,még maguknak is hazudnak.Ammi megdöbbentő,úgy tünik élvezik is.Akkor miért is sirunk "kedves barátaim".Félre ne értsen senki,nekem nem az a bajom,hogy kérdések merülnek fel,hanem az,hogy "hazugságok" a válaszok.Az ember ebben a kulturában képtelen pár és társadalmi kapcsolatra és igás lónak titulálva vetkőzi ki nap mint nap emberi mivoltát.Talán lesz aki felháborodik,vagy nem érti,amit itt elemeztem,de nem baj,ez jött ki belölem,aki tényleg tapasztaltam és magamat se kimélve azt mondom,mi vagyunk képtelenek harmonikusan,boldogan egymással élni ugy ámblokk.Bocsesz!
2011. jún. 19. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/87 anonim válasza:

"Olyat, ami teljesen megérintett volna lelkileg, még sajnos nem."

Erre már-már kötelező a Forrest Gumpot leírni :D Mondjuk szerintem az valóban egy ilyen film.

2011. jún. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/87 A kérdező kommentje:
Majd az élet megérint lelkileg,csak legyen szerencséd és a boldogság oldalát fogd ki.Ha mégse,akkor javaslom a zenét,abba nem fogsz csalódni.
2011. jún. 21. 01:20
 83/87 A kérdező kommentje:
Amúgy te már elvileg alszol,nem???
2011. jún. 21. 01:21
 84/87 anonim válasza:
Alvaíró.
2011. jún. 21. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/87 anonim ***** válasza:

Elolvastam az összes választ, és megírtam egy elég hosszú választ, majd kitöröltem. Tudod miért? Mert igazából nem ér ennyi pofázást.


Elhiszed nekem, hogy totál lesz@rom a nyűgeidet? És az itt írogató emberek is. Csak bennük lehet, hogy több az empátia, mint bennem. Én boldog vagyok. Úgy élem az életem, ahogy, lehet szerinted felszínes, szerinted nem érdekel is egy kicsit a véleményed? Kurv@ra lesz@rom, egy fantom vagy nekem, fogalmam sincs ki vagy. Élj úgy, ahogy akarsz, én is úgy élek, ahogy akarok, nem korlátoz senki. Az, hogy te befordultál, meg "kivonultál" a társadalomból....tedd azt, rohadtul hidegen hagy. És tudod ez a lényeg, ilyen a rendszer, alkalmazkodsz hozzá, vagy nem. A közeli családodon és a közeli barátaidon kívül, de lehet, hogy még ők is, szinte mindenki lesz@r.


Engem ugyanúgy lesz@rnak, elhiheted. És mindegyikőtöket szintúgy. A felszínes ismerősök jönnek, mennek. Szerencsére megvannak a barátaim, akikre számíthatok. Ugyanúgy nem fog senki sem foglalkozni a te egyéni, szociális problémáiddal, ahogy te sem foglalkozol például az enyéimmel. Vagy azt hitted, hogy tömeges reveláció lesz most, és mindenki fejében világosság gyúl.


Figyelj, csináld azt, élj úgy ahogy akarod. De ne várd, hogy majd te megváltasz valakit, ha még 10 oldalt érvelsz, akkor sem. Rohadtul lesz@rjuk.


(Mellesleg tessék, itt a kegyetlen őszinteség, amit annyira hangoztattál. Milyen volt?"

2011. jún. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/87 anonim ***** válasza:

Javítás:


5.sor: -nem

Alulról 4. sor végén meg ? van.

2011. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/87 A kérdező kommentje:
Király!! Amit nekem javasoltatok,ha nem tetszik,miért feleltél? Melesleg szerintem inkább én tojok rád,mint te rám,mert amig te itt méltatsz pocskondiázásra,addig én max emiatt felelek neked udvariasan,hogy arra felelj amihez értesz és az nem ez a kérdés.Arra gondoltál eret vágok??? szerintem tegyél ki egy kérdést,vagy nem tudom,felelj másra! Semmi nem kötelező.
2011. jún. 22. 20:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!