Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép vagyok, hogy félnek megközelíteni a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit beképzelten hangzik, de nem vagyok az. Anyukám mondta, hogy ez lehet az oka. Meg sokan mondják, hogy milyen szép vagyok. Mit csináljak, hogy ne tartsanak olyan elérhetetlennek? Nem vagyok az a kezdeményező típus...


19/L


2011. jún. 25. 21:36
 131/148 anonim ***** válasza:
79%

DAGI DAGI DAGI! vagy hasonló.


Jó régi de mind1.


Ennyi időn át egy képet se tettél fel, egyetlen egyet. Egy nyaktól de legyen még szinte nyak se csak vállaidtól lábig, köldökig, egy jobb ruhában. Egy séta alatt valahol és tádá. Vagy nem vagy szép vagy önbizalmad nincs különben mutattál volna valamit.


Egyébként ha ducib is vagy nem mintha probléma lenne. De ilyen hülyeséget, nem mernek megközelíteni. Még ha olyan hiper jó csaj is lennél akkor is megszólít vagy egy hiper jó csávó, vagy egy nálad is gazdagabb pasi.


Vagy nagyon bénán öltözködsz vagy bénán sminkelsz,stb. de biztos nem azért mert megvakulnak a szépségedtől és így nem találnak oda hozzád. Vagy baromi zárkózott és eleve kerülöd az olyan szituációkat ahol tudod hogy oda jönnének.De teszteld le beregisztrálsz egy társkeresőre, meglátod mennyi levelet kapsz.

2011. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/148 A kérdező kommentje:
Karcsú vagyok és igen ízlésesen öltözködök.
2011. okt. 17. 21:32
 133/148 anonim ***** válasza:
100%
ok akkor önbizalmad nincs vagy zárkózott vagy. Vagy csak kamuzol. Egyébként én 184cm vagyok barna szem, haj és (szerintem) tökéletesen definiált testem van, páran már mondták is.
2011. okt. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/148 anonim ***** válasza:
100%

"Karcsú vagyok és igen ízlésesen öltözködök."


Ez a szépség??o.O LOL. Taszítanak a karcsú lányok, bocsiXD Nem hazudok! Az öltözködés meg nem érdekel, mert az nem ad eszet:) Lehet valaki nagyon is csinos, ha használja az eszét. Nem kell ahoz ízlés, sem drága ruhák. Az illat többet ér mint egy öltözködés:) Nagy az egod kicsilány. És ezt nem azért mondom, mert leoltsalak hanem, mert ez így igaz. Na ezért nem közelítenek hozzád ahogy én se. Ilyen nő kell a fenének:S

2011. okt. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/148 A kérdező kommentje:
Te azért nem közelítesz hozzám, mert számodra jelenleg egy 'internetes fantom' vagyok és mert nem adok rá lehetőséget mert én sem ismerlek Téged. Nem vagyok vézna, de egyáltalán nem vagyok kövér sem, ha kifejezetten a nagyon molett lányokat szereted, akkor tényleg nem vagyunk egymás esetei. De én azt gondolom, hogy ha véletlenül futnánk össze valahol, Neked is leesne az állad és nem biztos, hogy oda mernél jönni hozzám. Neten keresztül könnyű bizonygatni, hogy milyen bátor valaki...
2011. okt. 19. 07:24
 136/148 anonim ***** válasza:
79%
Ismét tévedsz^^ Eddig nem mertem mondani, hogy hülye vagy, de most már komolyan azt mondom hogy az vagy. Az tény, hogy nem adsz rá lehetőséget, de fogd fel nem is kéne!!! Nem bírod felfogni, hogy maga a hülye jellemed nem kéne? Nem érted? Könyörgöm ne fárasz engem-.-" Nem fog leesni se az állam, mert a vékony tényleg nem jön be. Ne legyél már nagyképű liba! Nem jön be és kész! Nehéz felfogni? Milyen nyelvre fordítsam le?:S Ne égesd magad, mert röhej vagy. Hiába jösz a valóságban leesne az állam szöveggel. Ilyen nővel mint te soha nem jönnék össze! Csak hogy tud, nem a külső fog meg engem. Erről ennyit. Felőlem ugrálhatsz örömödben is. Nem kellenél így se úgy se. Semilyen formában! Ezt fogd fel. Az eleén még azt hittem normális vagy, de tévedtem. Már tudom miért vagy egyedül....
2011. okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/148 anonim ***** válasza:
73%

ne idegesítsd fel magad:D

ha olyan kur.va jól nézne ki,már rég dobott vna fel magáról egy képet :D elvileg nincs szégyellnivalója.. itt van a bibi...csak a szöveg meg a szöveg.. semmi tárgyi bizonyíték nincs rá, h bombanő :D am sztemegy pasi szivat:D

2011. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/148 A kérdező kommentje:

Kedves 20:39-es! Nem szégyellem a kinézetem, talán ez ki is derült az eddigiekből. Annak ellenére, hogy szép vagyok, nem raknék fel képet, mert nem vagyok dicsekvő vagy magamutogató. Sajnálom ha ezzel csalódást okozok!


Kedves 15:26-os! Nem ismerheted a jellememet pár mondatból, ezért nem tudhatod, hogy tetszenék-e Neked. Szomorúnak tartom, hogy ilyen ingerült stílusban és rossz helyesírással fejted ki a véleményed.

2011. okt. 19. 22:06
 139/148 anonim ***** válasza:
Ha olyan jól nézel ki keress Te pasit magadnak ilyen egyszerű!
2011. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/148 anonim ***** válasza:
81%
Nem csak én írok olyan választ ami neked nem tetszik hanem mások is. Nem veszed észre, hogy ennek oka van? Nem gondolod, hogy változtatnod kéne magadon? Én az elején kedves voltam veled és mégis te oktatsz ki engem. szerintem ne kérdezd meg, hogy én mit tartok szomorúnak. Nem vagyok ingerült csak kimondom azt amit más neked nem fog vagy kevesen fognak! Legtöbben csak nevetnek és nem mond semmit. Hátad mögött meg tudod azt mondanak amit tudnak. Amúgy meg nekem a világosbarna hajú lányok jobban tetszenek vagy a szőkék. Azoknál inkább leeshet az álam, de ha jól tudom ebből is kiestél. Azért érezd magad úgy, hogy padlót fognék nálad:) Őszíntén szólva nem a szépségre megyek. Nekem a belső fontos ami azt jelenti, hogy felőlem lehetsz nem szép is. Tegyük fel, ha elfogadtad volna az ismerkedésem. Lehet minden jól ment volna és most járnánk. Csak képzeljük el. De nem, mert neked nem jó. Nemhogy a viselkedésed kiábrándító sokak szerint is, de még elutasító is vagy:) Mégis hogyan járjon veled egy fiú is? Ugye milyen szomorú helyzet? Neked rosszabb, nem velem szúrsz ki. Én nyitott vagyok az ismerkedésre vagyis lehetne lehetőség. De jól mondod:) Nem kell azt:) Jobb azt mondani, hogy a fiúk félnek:) Találhatsz kifogásokat, de ez az igazság. Nagyon rosszul fogsz járni, mert rosszul állsz hozzá és kihasználhatnak. A külsőd látod, de a belsőd nem:/ Ez a szomorú.
2011. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!