Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szép vagyok, hogy félnek megközelíteni a fiúk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy kicsit beképzelten hangzik, de nem vagyok az. Anyukám mondta, hogy ez lehet az oka. Meg sokan mondják, hogy milyen szép vagyok. Mit csináljak, hogy ne tartsanak olyan elérhetetlennek? Nem vagyok az a kezdeményező típus...


19/L


2011. jún. 25. 21:36
 121/148 anonim ***** válasza:
100%

Feltettél egy kérdést. Kaptál rá sok konstruktív ötletet, véleményt, tanácsot (és most nyilván nem a humoros vagy bunkó válaszokra gondoltam). Mégis ha az adott hozzászólás nem arról szólt, hogy valóban igazad van biztosan olyan szép vagy, hogy nem mernek megközelíteni téged, akkor cáfoltad azt, vagy élből elutasítottad...

Azt meg nem is értem minek teszed fel a kérdést, ha te tudod a problémádra a megoldást. Tedd akkor azt amit eddig is, ülj és várj, hátha ott terem egy okos és helyes pasi, hidd el neked semmit nem kell tenni érte! XD Úristen! Csak nekem tűnik ez annyira egoista viselkedésnek? :S

Annyit még szeretnék hozzáfűzni, hogy vannak gyönyörű és csinos barátnőim, ismerőseim, de ilyen problémája :O amit te vázoltál egyiknek sem volt (sőt)! Mily meg lepő ha egy okos, csinos, szép lányra buknak a pasik...

Elolvastam a hozzászólásaidat és olyan önelégültség és büszkeség sugárzik róla, hogy az valami hihetetlen, sajnos az intelligenciát már nem sorolnám a benyomásaim közé. :S

Őszintén csodálkozom, hogy ilyen természettel rendelkezve vannak igaz barátaid.

Remélem, hogy megtalálod az igazit egyszer, de nem biztos h ez a nagy kihívás, hanem, hogy magad mellett is tudd tartani...

Ui.: Attól még, hogy egy embernek átlagos a kinézete (egyébként a kép amit linkeltél a lányról is az, de mind1) nem biztos h egyszerű a gondolkodása is XD

Ez személyiség függő...

2011. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/148 anonim ***** válasza:

1.A szépség relatív

2.Mit értesz előkelő alatt? A nemesi rend, és kiváltságaik, már rég megszűntek.

3.A férfiak utálják, ha egy lány még csak visszamosolyogni sem képes, nem hogy vissza pillantani sem.

4.Téveszméid vannak a kezdeményezésről.

5.Te karót nyelt vagy, nem pedig tartásod van

6. Miden természetes szépség átlagos, hisz természetből fakad. Azért nevezik természetesnek, nem rendkívülinek.

7. Félre értetted a nagymamád, biztos nem így értette

8. A ki a sült galambra vágyik, h a szájába repüljön, az ne csodálkozzék....

2011. júl. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/148 anonim ***** válasza:

Hát ha valóban olyan szép vagy, és személyiséged is rendben van.

Akkor kommunikációs képességeddel lehet gond, ajánlani tudok személyiség fejlesztő, kom. készséget fejlesztő tanfolyamot, esetleg pszichológust.

2011. júl. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/148 anonim ***** válasza:
100%
önelégült p***csa
2011. júl. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/148 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell így hozzá állni?

Most legyen álszent szerénykedő, és tagadja, hogy szép, intelligens, teljesen normális személyiségű, jómódú lány???!

Miért zavar ez titeket?

Talán lehet kicsit érzéketlenül fogalmazta meg, hát ilyen stílusa, különben is ez csak egy kis kérdezős oldal. Sok értelme nincs, ráadásul mindenki anonim.....


Meg tudom érteni, valóban nagyon nehéz megfelelő férfit találni, ebben a mai világban. Sokakat riaszt, ha valaki egyszerre jó külsejű és még agya is van.

Sok olyan pár, barát van, aki csak kihasznál.

Vagy a családi körülményeit utál, "jó neked" alapon, mert a te családod teljesen átlagos, normális. Az övével meg problémák vannak.

Nehéz, hogy társadalmilag is megfelelő legyen.

Sokan, túlzottan tékozló életet élnek. Belefér a buli, az élvezetek.

De megdöbbentő tud lenni, hogy mennyire nem ismersz valakit, és mennyi kis sötét titka van. Hányan drogoznak pl...


Valószínűleg a kérdező is így vélte, nekem is vannak ilyen problémáim.

Ennek ellenére nagyon sok pasit érdeklek, csak nem mindig megfelelőt, vagy csak annak látszik.


Én is hiszek a régi tradícióban.

Az is a baj, hogy a mai férfiak hozzá vannak szokva, hogy a lányok kezdeményeznek.."másznak rájuk" Elég csak megnézni a sok kis tinit, vagy épp fiatalt, akiken épp csak van ruha, úgy mennek bulizni.

Értelem és ösztön szerűen, a könnyű prédára mennek a fiatal férfiak.

2011. júl. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/148 anonim ***** válasza:

Na most nem fogok írogatni , meg már úgyis írtam. De most pont utolsó írta "ennek ellenére sok pasit érdeklek".


Másfelől meg akárhogy is nézel ki, nehogy már egy csávó se akinek csaj csak annyi hogy "na úgy megdugtam azt a .." ő nem ijedne be tőled az fix, eleve nem is érdekled csak jól nézel ki ennyi. És ha tényleg ilyen gazdagok vagytok, akkor csak vannak gazdag ismerőseitek. Mondjuk hogy onnan se.


Na de akkor nem mondhatod mindenre hogy óó hát a külsőm miatt. Azt mondom hogy ennél kicsit tágabb látókör nem ártana, vagy akkor lazulj el, menj el bulizni ismerősökkel.


Egyébként volt egyszer Zp-ben és voltak ott jó csajok, és egyik haverom is odament plusz láttam másokat is odamenni. Egyébként én értelek, csak akkor se a szépséged miatt van, ettől még nem vagy csúnya.


Ja meg még egy mm másik példa egyszer mentem hazafelé és rám akaszkodott egyik "laza srác" mentünk mentünk, erre egyszer csak jön szembe egy nagy mellű szép arcú csaj ez meg ódaszol neki hogy nem akar egy szopit? Hát lol, továbbment de hallotta. Én meg csak néztem hogy ez hülye.. de szóval biztos akad aki oda mer menni.

2011. júl. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/148 anonim ***** válasza:
És azt meg tudod fogalmazni hogy miért nem biztonságos neten ismerkedni?
2011. júl. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/148 anonim ***** válasza:
Mert gázosnak tartja, ha megkérdik honnan ismeredXD De ha arra gondol, hogy a neten csak csaló van akkor ő is lehetne ezzel az erővel. Kint az utcán vagy bárhol is hazudhatnak épp úgy, de hát a naívság az ami veszélyes:) Bízni kell másban és nem naívan azt hinni én már bízok valakiben, mert nem netes. Ismerkedni kell mielőtt cselekszünk.
2011. júl. 17. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/148 anonim ***** válasza:
100%

mutass már 1 képet magadról fszombeléd komolyan..



felteszed a kérdést tökfölöslegesen..

2011. júl. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/148 anonim ***** válasza:
100%
Számíts rá, hogy nagy valószínűséggel csak a kőbunkók fognak rádmozdulni!
2011. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!