Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen 19-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen 19-25 éves férfi?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot akar, csak úgy feküdne le valakivel ha szerelmes belé. Még csókolózni sem csókolózna szerelem, szeretet nélkül. Nem jár bulizni, nem iszik alkohol vagy csak nagyon keveset, nem dohányzik vagy nagyon keveset, figyel a testére, legalább annyira, hogy ne hízzon el. Őszinte, kedves, megértő, mindent meg lehet vele beszélni. Elfogadná, hogy nem eszem húst, nem bulizom, és pár hónap múlva megnagyobbíttatnám a melleimet. Olyan akivel szeretnénk egymást.


Kezdem elveszíteni a hitem, hogy ilyet találok, jó lenne tudni, hogy léteznek még ilyenek! :)


20/l


2011. okt. 9. 16:54
 41/94 anonim ***** válasza:

és miért nem találtál magadnak eddig egy társat?

valaki írta hogy túl nagyok az elvárásaid , hát én ahogy olvasom ezt nem mondanám túl nagy elvárásnak , hiszen szerintem rengetegen megfelelnének ennek a követelménynek.

hogyan képzeled el mondjuk a jövődet ha végeztél a tanfolyammal pl ?

2011. okt. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
Szerintem ha egy nő pont azt kapja amit elképzelt, semmi izgalom nem lesz a dologban, és unalmassá válik az egész. Szerintem egy jó kapcsolat mindkét oldalról változást igényel (legalább egy picit). Van egy hölgyismerősöm, aki állandóan arra vár, hogy eljön a hercege, minden elvárásának megfelel és majd kiszabadítja őt a saját bizonytalanságaiból. Az ilyenek totálisan el vannak tévedve! Én elmegyek egy nőért annyira amennyire kell, de a nadrágot akkor is én viselem, és vagyok aki vagyok. Vagy szeretni fogjuk egymást vagy nem. Javaslom, hogy ne próbáld előre korlátok közé szorítani az elfogadható férfiak halmazát, mert sosem tudhatod... egyszerűen becsap a villám és kész! Sosem próbáltam meg mindenben megfelelni egy nőnek... van, hogy pimasz vagyok, vagy nem úgy viselkedem, mint ahogy kiszámítaná. Lehet, hogy kicsit felbosszantom. Természetes esetben, ha nem túl merev, akkor veszi a lapot, is kialakul a szexuális töltet. Ha rugalmatlan, gőgös vagy bármi, lehet, hogy elküld melegebb éghajlatokra, de ha ilyen érzékeny, nem fogom sajnálni a dolgot. Tehát: szerintem lény nyitott, rugalmas és tudatosítsd: ez nem élet-halál dolog, hanem egy játék, amit élvezni kell.
2011. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
ja, egyébként 21/F (18:02-es)
2011. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:

Hát én nekem zavaró ha valaki ennyire idealizál egy kapcsolatot, aztán senki mással nem kezd ha az már kicsit is eltér ettől. De te döntésed, sok mindenben úgy se illenénk össze. Mert képes vagyok elmenni szórakozni, tudod azt is lehet kulturáltan, és szeretek néha módjával meginni valamit. Testemre se figyelek annyira mint egy body builder ezért is van felesleg rajtam de engem nem zavar. Többi még igaz is lehetne, de mint láttam volt bőven jelentkező és messze is vagy, így csak sok sikert kívánok.

Én meg tovább keresem azt a csajt aki nem a tökéletest keresi mindenkiben.

21/F

2011. okt. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:

Létezik, a párom :)


20/L

2011. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:

Visszahúzódóbb típus voltam, vagyok. Kevés barátnőm volt, soha nem voltam az a népszerű fajta lány. Jövőmről csak annyit, hogy fogalmam sincs ilyen téren mihez kezdek, majd ráérek ezen gondolkozni ha elvégzem és meg lesz a nyelvvizsgám. Szerelem jobban érdekel, minden más csak részletkérdés.


Pontosan azt sosem kapja az ember, nem hiszem, hogy unalmas lenne, nekem ezek nélkül elképzelhetetlen egy kapcsolat. Inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban. (Meg is lett az eredménye.) Aki nem érti az érzékenységem arra nincs szükségem, ezért is keresek egy érzelmesebb férfit. Nekem ez egyáltalán nem játék, a jövőmről van szó, az életem értelméről, hogy megtaláljam akivel szerethetjük egymást. Ennél nincs fontosabb az életben még ha ez így nyálasan is hangzik.

Néha én is el tudnám képzelni, hogy elmenjünk táncolni a barátommal szórakozni, de most teljesen egyedül vagyok és nincs kivel elmenni, barátnők nem kellenek, nagyon ritka a rendes aranyos lány aki nem iszik. Kis felesleg nem zavar, csak kinek mit jelent a kis felesleg...


18:23 Jó Neked. :/ Talán hamarosan Nekem is jó lesz. :)

2011. okt. 9. 20:01
 47/94 anonim ***** válasza:

Én sajnos öreg vagyok. 34 ugyanabból a megyéből, ilyen tulajdonságokkal. S kinek kellett eddig? Senkinek. Ja illetve az elvált villanykörte alakú anyukáknak.

Úgyhogy én már nem hiszek az ilyen túl szép hogy igaz legyen szövegeknek.

2011. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/94 anonim ***** válasza:

Kár hogy ennyire messze laksz , ha jól értelmezem akkor te ilyen bújós, szeretgethetős lány vagy.

Viszont az ritka hogy a valóságban olyanok a dolgok mint amilyennek elképzeljük, és emiatt vigyázz nehogy csalódás érjen.

2011. okt. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
Van ilyen csak annak meg túl töketlen a személyisége általában, legalábbis ezt fogod gondolni Xp
2011. okt. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
csak ennyi? ez majdnem alap...
2011. okt. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!