Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen 19-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen 19-25 éves férfi?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot akar, csak úgy feküdne le valakivel ha szerelmes belé. Még csókolózni sem csókolózna szerelem, szeretet nélkül. Nem jár bulizni, nem iszik alkohol vagy csak nagyon keveset, nem dohányzik vagy nagyon keveset, figyel a testére, legalább annyira, hogy ne hízzon el. Őszinte, kedves, megértő, mindent meg lehet vele beszélni. Elfogadná, hogy nem eszem húst, nem bulizom, és pár hónap múlva megnagyobbíttatnám a melleimet. Olyan akivel szeretnénk egymást.


Kezdem elveszíteni a hitem, hogy ilyet találok, jó lenne tudni, hogy léteznek még ilyenek! :)


20/l


2011. okt. 9. 16:54
 31/94 anonim ***** válasza:
És te mit nyújtasz cserébe az ilyen srácoknak?
2011. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/94 A kérdező kommentje:
Vp megye. Amúgy nem szeretem a magas férfiakat és az izmosakat sem, helyes az nem árt, de nagyon szerettem már olyat is aki nem az esetem.
2011. okt. 9. 17:33
 33/94 A kérdező kommentje:
17:31 Nagyon tudnám szeretni. Meg mondjuk tortát a szülinapjára. Nem tudom mi kell még. :P
2011. okt. 9. 17:34
 34/94 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se magas se izmos, akkor ez jó pont? Ilyet se hallottam még :O
2011. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/94 anonim ***** válasza:

Igen, léteznek, például én is ilyen vagyok. Csak sajnos sokan nem tudják ezt értékelni. A leírás alapján szimpatikusnak tűnsz, és bár a mellnagyobbításnak nem látom értelmét, ennek ellenére el tudnám fogadni, hiszen mégis csak a Te tested.;)

21/f

2011. okt. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/94 A kérdező kommentje:
17:37 Hát igen, más az esetem, mint a nők nagy részének. :) Pl. a 180cm már nekem magas, nem azt mondom legyen csontsovány, de nem kell izmosnak lennie.
2011. okt. 9. 17:41
 37/94 anonim ***** válasza:

Ha jól gondolom te vagy az a lány akinek már írt ki hasonló kérdést ezen az oldalon. Én azért nem írok mert messze vagyok tőle, de az érdekelne hogy te jelenleg mit csinálsz ? Tanulsz/dolgozol ?


22/f

2011. okt. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/94 anonim ***** válasza:

Képzeld el rengeteg ilyen srác létezik, de ha összejössz velük, akkor meg kapják az unalmas, férfiatlan jelzőt és hanyatt vágod magad az első rossz fiú előtt.

Képzeld, a leírás rám is igaz, de nekem nem szükséges a szexhez a szerelemnek nevezett illúzió.

2011. okt. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/94 A kérdező kommentje:
Tanulok, okj-s tanfolyamon rendezvényszervezést itt helyben. Nem kell megerőltetni magam, de most legalább van időm nyelvvizsgára készülni, magammal foglalkozni, társat keresni.
2011. okt. 9. 17:47
 40/94 A kérdező kommentje:

Ettől még nem kötelező unalmasnak lenni, sok programot ki lehet találni, de nekem az is jó lenne ha csak itthon lennénk. Feltalálnánk magunkat szerintem. :D


Szerelemről annyit, hogy én sem tudom már pontosan mit jelent, talán inkább egy nagyon mély szeretet és még valami.

2011. okt. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!