Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen 19-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen 19-25 éves férfi?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot akar, csak úgy feküdne le valakivel ha szerelmes belé. Még csókolózni sem csókolózna szerelem, szeretet nélkül. Nem jár bulizni, nem iszik alkohol vagy csak nagyon keveset, nem dohányzik vagy nagyon keveset, figyel a testére, legalább annyira, hogy ne hízzon el. Őszinte, kedves, megértő, mindent meg lehet vele beszélni. Elfogadná, hogy nem eszem húst, nem bulizom, és pár hónap múlva megnagyobbíttatnám a melleimet. Olyan akivel szeretnénk egymást.


Kezdem elveszíteni a hitem, hogy ilyet találok, jó lenne tudni, hogy léteznek még ilyenek! :)


20/l


2011. okt. 9. 16:54
 61/94 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon sok embert ismerek!!!Ilyen férfi nem létezik!!!!Akinek tökéletes külseje van az általában belülről rohad...

Akik neked úgymond személyiség szerint bejön neked az nem lessz soha sem egy adonisz ,mert azért figyel oda jobban a belső értékekre!!!

Tényleg túl sok elvárásod van ,meg álszent is vagy!!!!Szerintem menj el apácának ennyi erővel!!!Vagy adj lejebb a vágyaidból és próbálj meg elfogadóbb lenni ,mert senki sem lehet tökéletes!!!

2011. okt. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/94 anonim ***** válasza:

"pár hónap múlva megnagyobbíttatnám a melleimet" nálam ez az első pont, ami nem stimmel a leírásban.

20/F

2011. okt. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/94 anonim ***** válasza:
Igen létezik, de az ilyen emberek általában soha nem találkoznak egymással.
2011. okt. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/94 anonim ***** válasza:
Én pont ilyen vagyok,de viccen kívül.Amúgy h-h nem eszel húst?Vega vagy?
2011. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/94 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem, el nem tudnám képzelni az étrendemet hús nélkül.
2011. okt. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/94 anonim ***** válasza:

-kommenteket nem olvastam, csak válasz az eredeti kérdésre-

pontossan ilyen vagyok, abszolut nem dohányzom, ritkán iszok nemsokat, és csókolózni se szoktam akárkivel összevissza.

a nagyobbitott mell viszont nem szimpi, sokkal jobb a természetes, még ha kicsi akkor is!!!

2011. okt. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/94 anonim ***** válasza:

Amikor lát az ember egy másik számára még ismeretlen embert akkor akarva akaratlanul is csak a külső alapján tud ítélni.

Én személy szerint elsőnek a lány arcát nézem meg.

A mellnagyobbításhoz nem tudom mit tudnék írni, egy szép formás női mell nagyon izgató tud lenni, persze csak egy bizonyos méretig , egy méreten felül már nem annyira vonzó, számomra legalábbis nem.


Hogyha szeretem az illetőt akkor nem érdekelne hogy mekkora a melle, de ha a lány ettől jobban érezné magát akkor támogatnám.

2011. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/94 A kérdező kommentje:

Nem mondtam, hogy tökéletes tesű férfit keresek, csak tetszen, vagy az a minimum, hogy ne taszítson. Miért lennék álszent? Nem adok lejebb.


18:57 Sajánlom az állatokat. Amúgy sem szerettem a húst régen sem, csak megettem mert azt tették elém.


Örülök, hogy van aki el tudná fogadni a műtétet és talán engem is. Aki gondolja írhat privit.

2011. okt. 23. 19:26
 69/94 anonim ***** válasza:

Tényleg a pápai lány vagy? :):):)

Hány pasinak írtál már nemet?vagy egyáltalán vissza mertél írni???

Mekkora a melled hogy műteni akarod???Megnézhetem? :)

2011. okt. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/94 anonim ***** válasza:
18:57 vok,pár hete írtam neked.Csak a 2. levelemnél megszakadt a társalgás.Gondolom a távolság miatt.Nálad ez kizáró ok?Remélem hogy nem mert egyre jobban tetszel.Amúgy én is eléggé állatbarát vagyok.
2011. okt. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!