Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen 19-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen 19-25 éves férfi?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot akar, csak úgy feküdne le valakivel ha szerelmes belé. Még csókolózni sem csókolózna szerelem, szeretet nélkül. Nem jár bulizni, nem iszik alkohol vagy csak nagyon keveset, nem dohányzik vagy nagyon keveset, figyel a testére, legalább annyira, hogy ne hízzon el. Őszinte, kedves, megértő, mindent meg lehet vele beszélni. Elfogadná, hogy nem eszem húst, nem bulizom, és pár hónap múlva megnagyobbíttatnám a melleimet. Olyan akivel szeretnénk egymást.


Kezdem elveszíteni a hitem, hogy ilyet találok, jó lenne tudni, hogy léteznek még ilyenek! :)


20/l


2011. okt. 9. 16:54
 71/94 anonim ***** válasza:

Ui:Tényleg semmi húst nem eszel?

bárnyávágáson voltál? vagy csak körbevittek a helyi húsüzemben?

Amúgy milyen furcsa hogy sok ember bele sem gondol mikor a húst eszi hogy az valaha élt és esetleg ugyanolyan érző lény mint mi emberek ,mármint kb ugyanaz mintha a kutyádat amit otthon nevelsz azt koncolják fel karácsonykor...

2011. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/94 A kérdező kommentje:

19:36 Igen, én lennék. :D Sajnos elég soknak írtam nemet a távolság miatt, de nekem igényem lenne heti 2-3 talira, és gondolom sokaknak kevés lenne heti 1. 7cm a mellcsúcs és a mell alatti méret között, még AA-s sincs. :/ Nem nézheted meg :D


19:39 Biztosan itt is a távolság volt a hiba.


Semmi húst, halat sem. Láttam a tvban, hogyan bánnak az állatokkal, eldöntöttem, hogy ebből nem kérek.

2011. okt. 23. 19:58
 73/94 anonim ***** válasza:

Jó hogy így hat rád a tv....

Az sokkal rosszabb mikor látod hogy egy társas lényt vágnak le aki ugyanúgy játszik mint egy kutya és ugyanúgy jön oda hogy simogasd...

Miért nem írod ki hogy pápáról keresel palit magadnak vagy a környékről mert heti2-3 nap az sokba kerül,és tudod aki dolgozik annak nagyon sok időbe és pénzbe kerül amibe te persze nem gondolsz bele...

2011. okt. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/94 A kérdező kommentje:
20:01 Dehogy nem gondolok bele, ezért írom sokaknak inkább azt, hogy hagyjuk, csak olyantól várhatom ezt el aki mondjuk 50kmre lakik. Diákjeggyel nem sok úgy.. Én is mennék és ő is jöhetne.
2011. okt. 23. 20:09
 75/94 asdface ***** válasza:

Csak komoly kapcsolat érdekel,ha szerelem nélkül feküdnék le akárkivel,meghalnának az érzelmeim.Bulizni két havonta egyszer elmegyek,mikor a katona barátom haza jön és csak akkor iszok sört.A családban én mutattam példát öcséimnek, hogy ki lehet bírni bagó nélkül is.Szeretek edző terembe járni, de nem vagyok kigyúrt volna miből leadnom.Ha húst nem eszel, nem zavar, több marad nekem. :D

A mosolygós lányokat szeretem, ha te úgy tudsz mosolyogni egy kis szilikonnal, akkor engem nem zavar.


24/f

2011. okt. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/94 anonim ***** válasza:

basszus az elhízásig stimmelt a dolog,de ott elbuktam a többi egyezik..

20/f

2011. okt. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/94 anonim ***** válasza:
19:39 vok,és úgy is számítana a táv ha áttudnék menni hetente 2-3x?Anyagi helyzetemet nem terhelné.De akár még közelebb is költöznék hozzád,ha szerelmes vagyok.Először csak annyit kérek hogy ismerkedjünk,mert eddig úgy tünik hogy te vagy az a lány akit keresek már régóta.Legbelül én is ilyen vagyok mint te.Ha szeretnéd hogy megint írjak egy privit akkor örömmel írok.Ha nem akkor tiszteletben tartom ezt is,és többet nem zaklatlak.
2011. okt. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/94 anonim ***** válasza:

Én itt vagyok de csak akkor ha legalább 1,5 évvel fiatalabb lennél, egyébként én lányoknál vagyok így, még nem volt barátnőm.


17/F

2011. okt. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/94 anonim ***** válasza:
Szerintem mi tökéletesen megfelelnénk egymásnak, két dolog hibádzik: 27 leszek és pesti vagyok :) (amúgy olvasgattam már a honlapodon is, egyszer belinkelted, azóta is el van mentve kedvencek közé... ki tudja, majd egyszer, ha lesz saját lakásom - 1-2 éven belül - majd hozzámköltözöl. :D)
2011. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/94 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű az a honlap ha szabad kérdeznem ? Vagy ez nem publikus oldal ?
2011. okt. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!