Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik még ilyen 19-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik még ilyen 19-25 éves férfi?

Figyelt kérdés

Komoly kapcsolatot akar, csak úgy feküdne le valakivel ha szerelmes belé. Még csókolózni sem csókolózna szerelem, szeretet nélkül. Nem jár bulizni, nem iszik alkohol vagy csak nagyon keveset, nem dohányzik vagy nagyon keveset, figyel a testére, legalább annyira, hogy ne hízzon el. Őszinte, kedves, megértő, mindent meg lehet vele beszélni. Elfogadná, hogy nem eszem húst, nem bulizom, és pár hónap múlva megnagyobbíttatnám a melleimet. Olyan akivel szeretnénk egymást.


Kezdem elveszíteni a hitem, hogy ilyet találok, jó lenne tudni, hogy léteznek még ilyenek! :)


20/l


2011. okt. 9. 16:54
 81/94 A kérdező kommentje:

20:18 Írtam privit.

20:57 Hány éves vagy?

21:03 Engem nem zavarna, hogy fiatalabb vagy, állatólag én se nézek ki 20nak. :)

21:25 Majd meglátjuk. :D

www.nyilt-titkok.blogspot.com

2011. okt. 23. 22:45
 82/94 anonim ***** válasza:

23 éves vok.


20:57

2011. okt. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/94 A kérdező kommentje:
Írj privit ha akarsz.
2011. okt. 24. 00:56
 84/94 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem túl nagy az elvárásod azzal szemben hogy csak szerelmesen lehessen smacizni meg ilyenek...Ha megismersz valakit és jól érzed magad vele és jól esik akkor miért ne csókold meg?És sexelni is lehet érzések nélkül is...

Bár Én abból már rég kinőttem mert tényleg szétkúráltam mindenkit aki az utamba került és belebotlottam...Szerintem gázos csaj vagy mert már mióta sírdogálsz itt egy pasiért ,én csak azt látom hogy nagyon sok idióta ír is aztán csak az eredményt látom hogy tovább keresgélsz(vagy csak azért mert gyűjtöd a pasikat mert ribi vagy?)

És továbbra is azt mondom hogy hiába keresel ideált amikor jön egy teljesen az ellentétje és nem fogod tudni hogy miért de abba fogsz beleszeretni....Sosem tudhatod hogy kibe szeretsz bele,mert nőből vagy...

2011. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/94 A kérdező kommentje:
Nekem ez nagyon fontos, hogy csak olyannal csókolózzon akivel szerelmesek, nem mindenféle ribivel. Azért ne mert ilyet jóérzésű ember nem csinál érzelmek nélkül. Nem vagyok gázos csaj, sem ribi. -.- Bár jobban járnék ha ribi lennék...
2011. okt. 28. 19:58
 86/94 anonim válasza:
34%
Túl sok elvárás... Ilyen pasi a világon nem létezik.
2011. nov. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/94 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sok az elvárás. 2 biztos létezik, akkor létezik még több is. Nem leszek senkivel akivel nem illenénk össze!
2011. nov. 2. 20:53
 88/94 anonim ***** válasza:
39%
Ne legyél ribi!!!Egy ilyen gázos csajnak sokkal jobban örül az ember mint holmi ribinek!!!! :)
2011. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/94 A kérdező kommentje:
Gázos csaj? Köszi. Ez kell még az önbizalmamnak. :D
2011. nov. 2. 21:04
 90/94 anonim ***** válasza:
Minden aranyos nőnek van valami kuplungja !!!De ezért is szeretjük azokat az aranyos nőket!!!! :)
2011. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!