Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy megcsaltam a legjobb barátjával és szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.


Mielőtt még nem jöttünk volna össze,én szerelmes voltam a legjobb barátjába(nem csak "fellángolás" volt,több évig szerelmes voltam belé),de a srácnak sose mertem elmondani,mert Ő mindig is menőbb volt nálam,mindenki adott a véleményére és szinte havonta volt új barátnője...

Ezért letettem róla,hogy mi valaha is egy pár lehetünk.

Aztán pár hét múlva a legjobb haverja(a barátom) megkérdezte,hogy nem szeretnék-e vele járni,mert én tetszem neki nagyon.Belementem,mert azt hittem,hogy így eltudom felejteni az "álompasimat".


Pár hét alatt jóban lettem a társaságból mindenkivel,beleértve a srácot is.

Beszélgettünk mindig,de nem olyan sokat.

A nyári szünetben a barátom többször is elment külföldre nyaralni,néha 2 hétre is és olyankor alig tudtunk beszélni,mert este/éjszaka általában soha nem ért rá,nappal meg vagy aludt vagy napozott a tengernél vagy a medencénél.

Az ilyen alkalmakkor mindig a legjobb haverjának öntöttem ki a szívemet,mert Ő azért elég sok mindent tudott a barátomról és rólam is,benne bíztam a legjobban.


Majd' fél év alatt sikerült teljesen elfeledkeznem arról,hogy a srác nekem valaha is tetszett,szerettem a barátomat is,jól megvoltunk...Erre pár hét alatt teljesen megváltozott minden.Akkor is a sráccal voltam,ha a barátom éppen nem ért rá,mindig vele sms-eztem,ha unatkoztam...és rájöttem,hogy még mindig érzek iránta valamit.


Augusztusban is elutazott a barátom nyaralni,engem itt hagyott és az egyik hétvégén a haverjánál voltam és Ő mondta,hogy aludjak náluk,ne induljak el haza a sötétben,van pár vendégszoba a házukban és a szülei meg elmentek éjszakai wellnessezni a barátaikkal.

Nekem se volt kedvem a sötétben sétálgatni és sokkal szívesebben beszélgettem vele,mint a barátommal telefonon,szóval maradtam...

A többit meg gondolom ki tudjátok találni.

Vele feküdtem le életemben először,nem így terveztem a dolgot,de rájöttem,hogy én nem szeretem a barátomat.

Utána megbeszéltük,hogy senkinek nem mondjuk el a dolgot,mert akkor csak rosszul végződne minden.


Ezután próbáltam kerülni,nem beszéltünk olyan sokat,de szeptemberben osztálytársak lettünk mind a hárman.

Próbáltam úgy tenni,mintha nem érdekelne,hogy Ő ott van,igyekeztem a barátommal lenni,de egyszer mondta,hogy látja rajtam,hogy mit érzek iránta és hogy azóta az éjszaka óta nem érdekli más csaj,már 2 barátnőjével is szakított emiatt.

Azóta titokban együtt vagyunk,de szörnyű érzés hazudni a barátomnak mindig,amikor kérdezi,hogy hol vagyok és hogy mit csinálok...

Ezért én le akarom zárni vele a kapcsolatomat,de nem tudom,hogyan.


Nem tudom,hogy kéne vele közölnöm óvatosan a dolgot.



Köszönöm a normális válaszokat!


15L


2011. okt. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
17%

tegnapelőtt 20:18


Lefogadom h neked sincs több jogod erkölcsről prédikálni mint itt bárkinek!!!

Az életben vannak fontos dolgok amik előbbrevalóak más dolgoknál. A megcsalás amúgyis csak egy hülyeség. A másik birtoklására irányuló vágy miatt olyan fájó ez sokaknak! A szerelem feloldoz, én ezt hiszem! Az erkölcsömmel meg nincs semmi baj! Sokan annyira ragaszkodnak az igazsághoz, de az életben vannak helyzetek amikor az egyenes út a lehető leg rosszabb választás! Persze ennek felismeréséhez is kell némi értelem! Az élet nem az igazságra és más hasonló emberi találmányokra épül! Tisztában kell lenni a dolgok tulajdonságaival, mert az élet így működik! Kinek mi fér bele! Nem tisztességes, de ha arról lenne szó h valakit nagyon szeretek akkor szinte alig lenne pár dolog amit nem tennék meg érte. Az én értékrendemben a célszerűség az első nem az igazság!

Persze nektek a kis lelketeknek biztos jobban tetszik onnan a monitor másik oldaláról ha minden az elképzeléseitek szerint történik, le sem sz@rjátok h kinek milyen fájdalmat fog okozni az igazság kiderülése! Még jó h nem a ti elvetek érvényesül az élet más területein, pl az orvostudományban. Ha kell, ha nem vágnának ott is mindent csakmert az az egyenes út. Sokszor jobban jár mindenki ha egy szilánk bent marad, mert kisebb a kár, mintha kivennénk! Remélem értitek!

2011. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 cynic ***** válasza:
90%
utolsó, sajnálom hogy ezt kell mondjam, de ilyen kib.szott fogyatékos gyökérrel már rég találkoztam - nehezemre esik elhinni, hogy valóban vannak ilyenek! igazán szar lehet így élni, én a helyedben már rég a ciánhoz folyamodtam volna, hogy ne szennyezzem tovább az amúgy is fos világunkat.
2011. nov. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó előtti, te sem vagy normális. Amiket leírtál, azoknak semmi értelme. Gondolom, ha téged csaltak volna meg, nem így állnál a dolgokhoz. Habár amilyen elvont hippi gyökér vagy...
2011. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem csak simán az anyanyelvén, artikulálva.
2011. nov. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 mus musculus ***** válasza:
93%

Már miért ne lenne hozzá jogom? Mit tudsz te rólam? Attól még, hogy te egy gátlástalan gyökér vagy, nem lesz minden igazságpárti ember álszent. Ne magadból indulj már ki. Az egész hozzászólásod egy bölcsnek ható halandzsa, az értelme kb. annyi, hogy célszerű a saját érdekünkben felültetni mindenkit és ha fájdalmas az igazság, el kell hallgatni azt. Hát bocs, de én inkább leszek egyenes és tiszta lelkiismeretű ember - még ha ezzel olykor kisebb lelki sérüléseket is okozok másoknak -, mint egy hozzád hasonló mindenkit átb*szó, megbízhatatlan, képmutató farkurkász kis féreg. Csak sajnálni tudom az ilyen számító nyomoroncokat. Az orvoslásos rész pedig egy orbitális ostoba terelés.

Örömmel olvasom, hogy még mindig a normális felfogású emberek vannak többségben (célzok most cynic-re és 10:56-ra).

2011. nov. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 cynic ***** válasza:
91%
well said
2011. nov. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 mus musculus ***** válasza:
88%
:D
2011. nov. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
16%

11-24 15:21

A világ azért ilyen fos mert a hozzád hasonló kretén idióták azt hiszik hogy ők sz@rták a spanyolviaszt, mindent tudnak és mindentől különbek és felsőbbrendűbbek is!!!! Ha már a személyeskedésnél tartunk, akkor azzal sem értek egyet hogy anyád gyerekkorodban nem a hajszárítóval játszatott téged a kádban, de biztos nem tudhatta hogy ilyen korlátolt gyereke lesz!


11-25 10:56


Ha engem megcsalnának én nem akarnék tudni róla te barom! Minek szenvedjek még plusszba. Ez nem hippiség te pöc$!

Ha a csaj bánja akkor az elég bűntetés neki, ha meg nem, akkor minek szenvedjek csak úgy hogy ő meg le se sajnálja.


11-25 15:38


Nem vagyok gátlástalan te farok! Mit tudok rólad? Annyit biztos hogy szeretsz belepofázni mások dolgába úgy hogy neked qurvára nincs vesztenivalód, de másoknak persze azt akarod hogy még jobban megkavarják a dolgaikat, cxsakmert te úgy hallottad a játszótéren hogy azt úgy kell!

Tudod is te hogy mi az igazság! Csak addig vagy ezen a véleményen amíg te nem kerülsz majd ilyen helyzetbe, hogy csinálsz valami oltári mocskos geb@szt csak úgy rossz szándék nélkül! Könnyen dumálsz úgy hogy nem a te farkaddal kéne verni a csalánt!

Mi az h mindent átb@szó?! Az igazság egy szép eszme, de nem mindig tartható. Igaz a hozzád hasonló önző barmok még meg is ideologizálnák, hogy miért vagyunk olyan f@sza gyerekek ha másnak fájdalmat is okozunk ezzel!

Én nem bölcselkedek, csak felvázolom hogy mi a különbség a valóság és az általános idilli elképzelések között!

Neked az a normális ami a te hülye fejedhez passzol, képtelen vagy alázattal megvizsgálni egy komoly dilemmát de a fröcsögés meg az anyázás az nagyon megy, és ez a tény is szépen rávilágít hogy te és a hozzád hasonló "normálisak" valójában mekkora s€ggfejek vagytok!

2011. nov. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 cynic ***** válasza:
96%

"A világ azért ilyen fos mert a hozzád hasonló kretén idióták azt hiszik hogy ők sz@rták a spanyolviaszt, mindent tudnak és mindentől különbek és felsőbbrendűbbek is!!!! Ha már a személyeskedésnél tartunk, akkor azzal sem értek egyet hogy anyád gyerekkorodban nem a hajszárítóval játszatott téged a kádban, de biztos nem tudhatta hogy ilyen korlátolt gyereke lesz!"


én is szeretlek! :>

2011. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 mus musculus ***** válasza:
95%

'Annyit biztos hogy szeretsz belepofázni mások dolgába úgy hogy neked qurvára nincs vesztenivalód, de másoknak persze azt akarod hogy még jobban megkavarják a dolgaikat, cxsakmert te úgy hallottad a játszótéren hogy azt úgy kell!'

Igazad van, abszolút nem gerinctelenség áltatni az állítólagos élettársadat, miközben hétvégenként mással bújkálsz össze a meleg ágyban. Ez teljesen rendben van, higgye csak azt hogy minden oké, ringassa magát a tévképzetében, netán tervezzen is előre, bízzon csak meg vakon a párjában, ahelyett hogy a valósághoz mérten tudjon cselekedni. Amiről nem tud, az nem fáj neki. Nincs is joga tudomást szerezni a megalázásának időpontjáról, módjáról és tárgyáról, elvégre a párkapcsolatok nem a bizalmon alapszanak. Ahamm. Kíváncsi vagyok, hányan fognák a pártodat, ha ezt előadnád az ismerettségi körödben is.


'Tudod is te hogy mi az igazság! Csak addig vagy ezen a véleményen amíg te nem kerülsz majd ilyen helyzetbe, hogy csinálsz valami oltári mocskos geb@szt csak úgy rossz szándék nélkül! Könnyen dumálsz úgy hogy nem a te farkaddal kéne verni a csalánt!'

Látod, itt is kiválóan megmutatkozik, mennyire nem ismersz - a hiteddel ellentétben. Én nem ösztönös alapon működök, mérlegelek és gondolkozok a cselekvéseim előtt. Nem mindenki olyan akaratgyenge ösztönlény ám mint te, tudod az emberek nagyobbik hányada még mindig képes megálljt parancsolni magának, még mielőtt késő lenne. Igen, tudom hogy hihetetlenül hangzik ez, nem is várom el, hogy érzékeld a dolgok súlyát.


'Igaz a hozzád hasonló önző barmok még meg is ideologizálnák, hogy miért vagyunk olyan f@sza gyerekek ha másnak fájdalmat is okozunk ezzel!'

Hagyjuk már ezt a csöpögős dumát. Te sem azért sunnyogsz, mert "jaj szegény párod lelke" - ha erről lenne szó, eleve nem tennéd ki efféle megaláztatásoknak, mert tisztelnéd annyira -, hanem mert kényelmesebb így, mintha vállalnod kéne a felelősséget a tetteidért. Elvégre alapjáraton van egy fix háttered, egy támaszod és ezt egy csapásra elveszthetnéd (a méltóságoddal egyetemben), ha vallanál. Gyenge vagy, nagyon gyenge.


'Én nem bölcselkedek, csak felvázolom hogy mi a különbség a valóság és az általános idilli elképzelések között!'

Az "idilli elképzeléseket" is életre lehet kelteni, nem kell mindenáron az egyszerűbb utat választani. Igaz, ehhez szükségeltetne egy csöppnyi becsület is.


'Neked az a normális ami a te hülye fejedhez passzol, képtelen vagy alázattal megvizsgálni egy komoly dilemmát'

Már mindent leírtam, nem fogom magamat ismételni, viszont elég szomorúnak tartom, hogy a szemedben a tisztességhez való ragaszkodástól válik valaki hülyévé.


'de a fröcsögés meg az anyázás az nagyon megy, és ez a tény is szépen rávilágít hogy te és a hozzád hasonló "normálisak" valójában mekkora s€ggfejek vagytok!'

Hol tettem én bárminemű megjegyzést is az életadódra? Olvass már vissza, nem kicsivel fogalmaztál trágárabbul, mint én. Látszik az agyszint.

2011. nov. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!