Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy megcsaltam a legjobb barátjával és szakítani akarok vele?

Figyelt kérdés

A barátommal 8 hónapja vagyunk együtt.


Mielőtt még nem jöttünk volna össze,én szerelmes voltam a legjobb barátjába(nem csak "fellángolás" volt,több évig szerelmes voltam belé),de a srácnak sose mertem elmondani,mert Ő mindig is menőbb volt nálam,mindenki adott a véleményére és szinte havonta volt új barátnője...

Ezért letettem róla,hogy mi valaha is egy pár lehetünk.

Aztán pár hét múlva a legjobb haverja(a barátom) megkérdezte,hogy nem szeretnék-e vele járni,mert én tetszem neki nagyon.Belementem,mert azt hittem,hogy így eltudom felejteni az "álompasimat".


Pár hét alatt jóban lettem a társaságból mindenkivel,beleértve a srácot is.

Beszélgettünk mindig,de nem olyan sokat.

A nyári szünetben a barátom többször is elment külföldre nyaralni,néha 2 hétre is és olyankor alig tudtunk beszélni,mert este/éjszaka általában soha nem ért rá,nappal meg vagy aludt vagy napozott a tengernél vagy a medencénél.

Az ilyen alkalmakkor mindig a legjobb haverjának öntöttem ki a szívemet,mert Ő azért elég sok mindent tudott a barátomról és rólam is,benne bíztam a legjobban.


Majd' fél év alatt sikerült teljesen elfeledkeznem arról,hogy a srác nekem valaha is tetszett,szerettem a barátomat is,jól megvoltunk...Erre pár hét alatt teljesen megváltozott minden.Akkor is a sráccal voltam,ha a barátom éppen nem ért rá,mindig vele sms-eztem,ha unatkoztam...és rájöttem,hogy még mindig érzek iránta valamit.


Augusztusban is elutazott a barátom nyaralni,engem itt hagyott és az egyik hétvégén a haverjánál voltam és Ő mondta,hogy aludjak náluk,ne induljak el haza a sötétben,van pár vendégszoba a házukban és a szülei meg elmentek éjszakai wellnessezni a barátaikkal.

Nekem se volt kedvem a sötétben sétálgatni és sokkal szívesebben beszélgettem vele,mint a barátommal telefonon,szóval maradtam...

A többit meg gondolom ki tudjátok találni.

Vele feküdtem le életemben először,nem így terveztem a dolgot,de rájöttem,hogy én nem szeretem a barátomat.

Utána megbeszéltük,hogy senkinek nem mondjuk el a dolgot,mert akkor csak rosszul végződne minden.


Ezután próbáltam kerülni,nem beszéltünk olyan sokat,de szeptemberben osztálytársak lettünk mind a hárman.

Próbáltam úgy tenni,mintha nem érdekelne,hogy Ő ott van,igyekeztem a barátommal lenni,de egyszer mondta,hogy látja rajtam,hogy mit érzek iránta és hogy azóta az éjszaka óta nem érdekli más csaj,már 2 barátnőjével is szakított emiatt.

Azóta titokban együtt vagyunk,de szörnyű érzés hazudni a barátomnak mindig,amikor kérdezi,hogy hol vagyok és hogy mit csinálok...

Ezért én le akarom zárni vele a kapcsolatomat,de nem tudom,hogyan.


Nem tudom,hogy kéne vele közölnöm óvatosan a dolgot.



Köszönöm a normális válaszokat!


15L


2011. okt. 26. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim válasza:
100%
Undorító vagy..
2016. okt. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
100%
Végül is mi lett az egészből?
2016. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim ***** válasza:
100%

Naggyából most lehetsz 20 éves 😃

Nah, milett a vége? 😃

2016. dec. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim válasza:
100%
Nah mi lett végül?😀
2017. dec. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim válasza:
100%
Most, 2018. június 29-én végigolvastam az összes választ. Rohadt kíváncsi vagyok. Hogy végződött a dolog, kérdező?
2018. jún. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
95%
8. válaszolónak: mi az hogy rólatok? mi köze van a többi nőnek 1 másik nőhöz? Semmi. Teljesen másak is lehetnek, de ha addig terjed az agyad hogy általánosítasz, meg kombinálsz, akkor persze figyeld árgus szemmel az összes nőt, hogy kit tudsz alapul venni a nőutálatodhoz, idióta.
2018. aug. 31. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
95%
13. válaszoló szintén egy ökör
2018. aug. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
95%
16. válaszoló is egy gyökér
2018. aug. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
100%
18-as egyetértek
2018. aug. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
100%

''ilyen fajta gondolkodásmód miatt örülök, hogy nem nők irányítják a világt'' cynic


persze ne irányítsa egyik nem se egyedül a világot, de mondjuk ennél a konkrét esetnél ne felejtsd már el hogy persze ott volt a csaj a megcsalásnál, de a srác(barátja haverja) is ott volt vagy nem??? Egyedül csalta meg a csaj a barátját vagy mi? Az szép ha összehozta.

2018. aug. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!