Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Kínos pénzkérdés.

Figyelt kérdés
A párom nagyon jó anyagi körülmények között él, én az ő cégénél dolgozom.Nekem átlagkeresetem van, neki sokkal több(kb 8x annyi).Együtt is lakunk, az ő lakásában(ami a sajátja).Eddig sosem kértem tőle pénzt.Albérletet, rezsit, stb nem kell fizetnem(szerintem ez evidens), a saját dolgaimat magamnak fizettem(ruha, cigi, telefonszámla, gyógyszerek stb.) és sokszor volt, hogy bevásároltam a hűtőbe.Most úgy alakult, hogy néhány hónapig nem dolgozunk, én nem tettem félre pénzt az elmúlt hnapok alatt.Amióta nem dolgozom, ő vett nekem egy-két dolgot, de csakis olyat, amire tényleg szükségem volt.Tehát nincs lehúzás-szindróma.Tegnap kijelentette, hogy, rendben, ez alkalommal még ok, de szeretné, hogy a jövőben önellátó legyek, magyarul tegyek félre pénzt a téli hónapokra, mert az nekem is jobb, ha nem tőle kell kérnem.Bár ő azt állítja, hogy ezt csak az én érdekemben mondta, iszonyatosan rosszulesett és nagyon megalázó volt az egész szitu.Egyáltalán nem arról van szó, hogy le akarom húzni, vagy ilyesmi, de szerintem nagyon gáz, hogy ezt mondta, annál is inkább, mivel megteheti, hogy eltartson egy pár hónapot, és nincsenek is nagy igényeim- tehát nem kell állandóan vásárolni, ilyesmi, csakis akkor kértem tőle valamit, ha tényleg kellett.Ti mit gondoltok erről???
2011. nov. 23. 13:15
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/147 anonim ***** válasza:
77%
Igazad van,pakolj szépen és Viszont látásra.
2011. nov. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/147 A kérdező kommentje:
De bakker, pont ez az, hogy SEMMIT NEM FIZET HELYETTEM!!!!!!!!!!!Fejezzetek már be ezt a baromságot, pont az előbb írtam le, hogy minden dolgomat én álltam, tőle nem kértem egy fillért sem!!!ott lakok nala, és ennyi!!
2011. nov. 23. 14:42
 53/147 anonim ***** válasza:
22%

Te szépen lehuzod a pasidat.Ha az én barátnőm lennél kivágnálak mint macskát...

Gyerekes vagy.


Pénzt adsz oda valakinek és azután elvárod azt hogy a párod tartson el?Igy nem lehet kapcsolatban élni,egy kapcsolat adok kapok-ról szól,de ugylátszik nálad ez nem működik.

2011. nov. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/147 A kérdező kommentje:
egy pici lakásban lakunk, aminek alig van rezsije, ráadásul alig vagyunk itthon, nehogy már ez legyen akkora gáz....
2011. nov. 23. 14:44
 55/147 A kérdező kommentje:
mivel is húzom le?hogy neki kell bavásárolni, meg kifizetni a villanyszámlát és a vizet?itthon én mindent megcsinálok, plusz mindennap megk.félhet, szóval nem hiszem, hogy annyira sokkal tartoznék neki...
2011. nov. 23. 14:47
 56/147 anonim ***** válasza:
70%

egy pici lakásban lakunk, aminek alig van rezsije, ráadásul alig vagyunk itthon, nehogy már ez legyen akkora gáz....


Nehogymár akkora gáz legyen hogy picit beszállsz...fizesse ő a 90%ot te meg a maradék 10et.

2011. nov. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/147 anonim ***** válasza:
83%

"plusz mindennap megk.félhet, szóval nem hiszem, hogy annyira sokkal tartoznék neki..."


Nincs több kérdésem.

2011. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/147 A kérdező kommentje:
De ha én felajánlottam és nem kellett neki??nyilván ő is érezte, h gáz, mint ahogy minden normális ember érzi.Egyébként meg elég gáz az ilyen felfogás, te komolyan elfogadnál a barátnődtől 10 ezer forintot, ha ennyit keresnél?nem hinném, csak itt jólesik osztani az észt.
2011. nov. 23. 14:51
 59/147 anonim ***** válasza:
28%

mivel is húzom le?


Csak azért legyen nagyvonalú veled mert ő többet keres?Azért ne keljen neked semmibe beszállni?

Volt pénzed odaadtad a barátnődnek most meg a pasidtól várod el hogy eltartson?

2011. nov. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/147 anonim ***** válasza:
37%

De ha én felajánlottam és nem kellett neki?


Gondolkozz már a pici agyaddal...vajon miért nem kellet neki?Azért mert tudta milyen keveset keresel és gondolom azt akarta hogy nem kér semmit te pedig félreteszel a téli hónapokra...Persze mostmár leeshetett neki hogy nem tudsz félretenni ezért szólt.

2011. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!