Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Kínos pénzkérdés.

Figyelt kérdés
A párom nagyon jó anyagi körülmények között él, én az ő cégénél dolgozom.Nekem átlagkeresetem van, neki sokkal több(kb 8x annyi).Együtt is lakunk, az ő lakásában(ami a sajátja).Eddig sosem kértem tőle pénzt.Albérletet, rezsit, stb nem kell fizetnem(szerintem ez evidens), a saját dolgaimat magamnak fizettem(ruha, cigi, telefonszámla, gyógyszerek stb.) és sokszor volt, hogy bevásároltam a hűtőbe.Most úgy alakult, hogy néhány hónapig nem dolgozunk, én nem tettem félre pénzt az elmúlt hnapok alatt.Amióta nem dolgozom, ő vett nekem egy-két dolgot, de csakis olyat, amire tényleg szükségem volt.Tehát nincs lehúzás-szindróma.Tegnap kijelentette, hogy, rendben, ez alkalommal még ok, de szeretné, hogy a jövőben önellátó legyek, magyarul tegyek félre pénzt a téli hónapokra, mert az nekem is jobb, ha nem tőle kell kérnem.Bár ő azt állítja, hogy ezt csak az én érdekemben mondta, iszonyatosan rosszulesett és nagyon megalázó volt az egész szitu.Egyáltalán nem arról van szó, hogy le akarom húzni, vagy ilyesmi, de szerintem nagyon gáz, hogy ezt mondta, annál is inkább, mivel megteheti, hogy eltartson egy pár hónapot, és nincsenek is nagy igényeim- tehát nem kell állandóan vásárolni, ilyesmi, csakis akkor kértem tőle valamit, ha tényleg kellett.Ti mit gondoltok erről???
2011. nov. 23. 13:15
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/147 A kérdező kommentje:
uristen, ti nem hallottatok meg olyanról, h igazi barátság...szó sincs kihasználásról, de hát ezt ti nyilván sokkal jobban tudjátok, mert ismertek minket
2011. nov. 23. 15:15
 82/147 anonim ***** válasza:
64%

"Úristen !!!!!

Mennyi kib*szott igazságtalan válaszoló van itt!

"


Egyben igazad van, költözzön haza a csaj.

Amúgy nehogy már a pasi legyen a hibás, mert megmeri említeni aranyomnak, hogy tanuljon meg bánni a pénzzel. De mindegy. A pasi egy szemét, el kell hagyni. Gyere AZONNAL HAZA.

2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/147 anonim ***** válasza:
87%

Én írtam, hogy nekem havi 20000 Ft-om van a kajára és minden egyébre.

Azt írtad, hogy kölcsönadtál egy barátnődnek, és nem várod el tőle, hogy visszaadja. Na látod, ez egy nagyon nemes gesztus volt tőled, mert te önzetlenül adtál a barátnődnek. Az most mindegy, hogy tényleg megérdemelte-e vagy sem, nem láthatunk bele a viszonyokba. Csak azt nem értem, hogy ezt most miért nem mondod el a párodnak? Szerintem egyből másképp állna a pénzügyekhez. Kétlem, hogy számon kérné rajtad. Meg miért nem írtad le ezt ide is egyből?

A párodnak is az jött le, ami mindenkinek: szórod a pénzt, csak nem tudni, hova.

Most kiderült, hogy hova ment el a pénz. Ennyi. Mi van abban, ha nem érti meg? Legalább tudná, hova ment el annyi pénz. Ok, hogy te kerested meg, de együtt éltek, és jelenleg ő költ rád.

A másik, hogy mégis milyen kapcsolat az, ahol ezt nem mered elmondani neki?


23n

2011. nov. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/147 anonim ***** válasza:
86%

Vannak emberek, akik nem tudnak bánni a pénzzel, a kérdező is ilyen. Ha 5-ször ennyit keresne, azt is elszórná, és csak nézne télen, hogy miből vegyen cigit.


A gazdag embereknek viszont többek között az a titkuk, hogy tudnak bánni a pénzzel. 800 ezret is lazán el lehet verni, főleg külföldön.


Nézzétek meg a lottónyerteseket...nagy részük kezéből kifolyik a pénz, mert nem tudnak vele bánni.

2011. nov. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/147 A kérdező kommentje:
igen, csakhogy ő más, sokkal gázabb dolgokat is mondott, amiket már az előbb leírtam.És én is tudom, h hibáztam, de azért nme kellett volna ilyeneket mondania, h nem akar eltartani senkit.Akkor nem értem h miert őrjöngött, h ne menjek el.Ha nem akarja, h elmenjek, akkor meg tartson el.:-)
2011. nov. 23. 15:18
 86/147 anonim ***** válasza:
41%

"Kérdező, ne is törődj velük! Tapló, csóró, irigy banda!"Bocsi, de jól keresek. Menyasszonyom harmadát. Mégis beszáll a rezsibe kb 30 % + feltölti a hűtőt, moss, főzz, takarít. Igaz ezekbe én is besegítek. Ettől még nem cseléd. De ez az együttélés. Nem várja el, hogy mindent én fizessek.


Plusz a kis pénzéből 5,10,15.000 tesz félre, mikor ahogy tud. Mert van esze és nem csak tőlem vár el mindent. Saját sporól pénzéből vett kocsit pl magának segítség nélkül. az a normális és nem a kérdező. De úgy sem értitek meg. Mindegy.


Én leléptem.


U.I MONDOM, hogy KÖLTÖZZ haza MÉG MA! Ne holnap, MA!!!!!

2011. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/147 A kérdező kommentje:
különben meg változatlanul azt mondom, h inkább ne legyek soha gazdag, minthogy valaha is ilyen rosszindulatú, kicsinyes ember váljon belőlem, mint itt az emberek nagy része.
2011. nov. 23. 15:20
 88/147 bánomisén ***** válasza:
79%
Kérdező, azért, mert ha elmész, akkor nem lesz ingyencselédje és ingyen ágymatraca.
2011. nov. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/147 anonim ***** válasza:
27%

Cserébe a csaj mos, főz, takarít rá...


Ja az icipici házban ahol alig vannak....

2011. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/147 anonim ***** válasza:
63%

" h elmenjek, akkor meg tartson el" Ezt nem tudtam szó nélkül hagyni.


Hol élsz? Luxus kurv@nak képzeled magad? Tartson el az ördög karimankós körcsös f@sza az! Beképzelt vagy és nevetséges is!

2011. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!