Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről? Kínos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről? Kínos pénzkérdés.

Figyelt kérdés
A párom nagyon jó anyagi körülmények között él, én az ő cégénél dolgozom.Nekem átlagkeresetem van, neki sokkal több(kb 8x annyi).Együtt is lakunk, az ő lakásában(ami a sajátja).Eddig sosem kértem tőle pénzt.Albérletet, rezsit, stb nem kell fizetnem(szerintem ez evidens), a saját dolgaimat magamnak fizettem(ruha, cigi, telefonszámla, gyógyszerek stb.) és sokszor volt, hogy bevásároltam a hűtőbe.Most úgy alakult, hogy néhány hónapig nem dolgozunk, én nem tettem félre pénzt az elmúlt hnapok alatt.Amióta nem dolgozom, ő vett nekem egy-két dolgot, de csakis olyat, amire tényleg szükségem volt.Tehát nincs lehúzás-szindróma.Tegnap kijelentette, hogy, rendben, ez alkalommal még ok, de szeretné, hogy a jövőben önellátó legyek, magyarul tegyek félre pénzt a téli hónapokra, mert az nekem is jobb, ha nem tőle kell kérnem.Bár ő azt állítja, hogy ezt csak az én érdekemben mondta, iszonyatosan rosszulesett és nagyon megalázó volt az egész szitu.Egyáltalán nem arról van szó, hogy le akarom húzni, vagy ilyesmi, de szerintem nagyon gáz, hogy ezt mondta, annál is inkább, mivel megteheti, hogy eltartson egy pár hónapot, és nincsenek is nagy igényeim- tehát nem kell állandóan vásárolni, ilyesmi, csakis akkor kértem tőle valamit, ha tényleg kellett.Ti mit gondoltok erről???
2011. nov. 23. 13:15
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/147 anonim ***** válasza:
61%

Ezt most megmagyaráznád hogy hogy van mert ellentmondást érzek.


De bakker, pont ez az, hogy SEMMIT NEM FIZET HELYETTEM!!!!!!Fejezzetek már be ezt a baromságot, pont az előbb írtam le, hogy minden dolgomat én álltam, tőle nem kértem egy fillért sem!!!ott lakok nala, és ennyi!!


Amióta nem dolgozom, ő vett nekem egy-két dolgot, de csakis olyat, amire tényleg szükségem volt.

2011. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/147 anonim ***** válasza:
70%

Igen, született egy megállapodás: te hozzám költözöl, nem fizetsz semmit, cserébe szexelünk, mosol, főzöl, takarítasz.


Ez valószínűleg így is van. Tényleg eltértünk a tárgytól, ugyanis a pasinak NEM az a baja, hogy nem száll be a költségekbe - hanem hogy a kérdező TUDJA, hogy a téli hónapokban nincs keresete, egyébként meg ott van havi 100 ezer forint, amit arra költ, amire akar, és még így se marad neki télre semmi. Ergo megy a pasijához kérni, aki ad is neki, oké, de akkor nehogy már a kérdező legyen megsértődve, hogy meg lett említve ez a dolog, ti. hogy ossza be a pénzét kicsit jobban.

2011. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/147 anonim ***** válasza:
32%

Hagyd ott jobb lesz neked és a párodnak is. Meg legalább a kihasználós barátnő nem fog rajtatok élősködni. Még, hogy úgy sem tudná visszaadni, és? Akkor küldj nekem is légyszíves 10.000 EUR. Én se tudom visszaadni, de szépen megköszönöm.


Másik. Azért mert főz, moss, takarít az még nem jelenti azt, hogy nem kell a rezsibe stb beszállnia. Van pénze a barátnő stb eltartására, akkor legyen a közös életükre is.


Lenne egy gyereke, akkor a cumi helyett a barátnőnek vesz tampont, mert neki nincs pénze? Szánalmas a kérdező meg a válaszolók közül, akik még támogatják ezt a nagyon sötét libát!


Gyere haza és élj meg 70.000 Ft ból, úgy hogy egy lakás bérlete és rezsije elvisz 55.000 Ft. Majd utána légy nagyokos drágaságom.

2011. nov. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/147 anonim ***** válasza:
59%

Ha nagyvonalú lenne veled ugy ahogy te szeretnéd és lesné minden kivánságod akkor jopár év mulva arra eszmélne hogy nincs egy megtakaritott petákja sem.

Te nagyvonalú lenél vele igaz,azért adtad oda a pénzed a barátnődnek ,és elvárod hogy most a párod tejben vajban fürösszön?Ez kérlek nem nagyvonalúság hanem kihasználás!


Neked erről szól a szerelem,nekem arról hogy közösen spórlunk és nem várjuk el a másiktól hogy eltarson,főleg ugy hogy lenne miből élnem.

2011. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/147 anonim ***** válasza:
35%

Úristen !!!!!

Mennyi kib*szott igazságtalan válaszoló van itt!


A kérdezőnek 100%-osan igaza van!



Ez a faszi egy ÉLŐSKÖDŐ, aki azért erőltette az összeköltözést, hogy legyen egy ingyen háztartási beosztott ( a ro*adék még ezen is spórol)+ ingyen punci akihez mindennap lehet nyúlni!!!!


EZ AZ IGAZSÁG!


Kérdező: ez a faszi az égvilágon nem akar tőled semmit, csak rajtad élősködni, a házasság csak BECSALI DUMA VOLT, hogy odaköltözz hozzá!


Ez a faszi egy önző, bunkó tipikus senkiházi újgazdag, aki gyűjtögeti a pénzét és másokon élősködik.


Ilyen fasziból szerinted milyen családapa válna?


Te eltudnád képzelni, hogy ez bármit is fog neked adni és a gyerekeknek, amíg te otthon leszel????


Elmondom neked, hogy ez az élősködő ficsúr KÉPES KITENNI TÉGED A FŐÚRTA HOGY SZEREZD MEG A BETEVŐT mert ő nem adna!


Utálom az ilyen tetű hirtelen gazdagodott, elkényztetett krapekokat, akik azt hiszik, ha pénzük van mindenkin átgázolhatnak4!!



Kérlek kérdező, legyél okos!!!!


Pakolj és húzz el onnan!

Mert ez a tetű tönkre fog tenni! Egy: csal szórakozik (ingyen háztartási alkalmazott és punci kell neki!) ez egyértelmű!


Nem te vagy rászorulva, HANEM Ő RÁD! Tehát mivel ő könyörgött, hogy költözz oda, és nem te, ezért semmit nem mondhat, amiért nem tartod te el!



Komolyan mondom, az ilyen pénzes faszok megérdemelnék, hogy tönkremenjenek,és a nőik röhögve a pofájukba mondják: te most ebből nem kapsz, mert neked nincs pénzed :D



Kérdező!!!!! KöltÖzz MÉG MA!!!!


50%-ban hasznos válaszoló adott csak egyedül itt jó választ.

2011. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/147 A kérdező kommentje:

Na, kezdődik a fröcsögők bedurvulása:-))))


arról van szó, hogy amíg dolgoztam, egyáltalán nem kértem pénzt semmire.most, kb egy hónapja nem dolgozom, azóta vett nekem olyan dolgokat, amikre szükségem volt.Tehát nem luxuscikkeket.most ott tartunk, hogy inkább nem hívom fel a családtagjaimat, csak h ne menjen le a kártyámról a pénz, illetve pl most is cigi nélkül vagyok, és azt sem kérdezi meg, h kell-e vagy ilyesmi.Na hát sztem ez ultragáz.

2011. nov. 23. 15:11
 77/147 anonim ***** válasza:
31%
Utolsó, szerintem nyugodj meg, és olvasd el újra a kérdést. :D
2011. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/147 A kérdező kommentje:
68 szazalekos, koszi, h legalabb te megertesz...
2011. nov. 23. 15:13
 79/147 anonim ***** válasza:
60%

"Ha én férfi lennék, és lenne egy barátnőm, akibe szerelmes vagyok, és azt szeretném, h ő legyen a feleségem, akkor én igenis tejben-vajban füröszteném" A te bolygódon milyen a klíma? Elkényeztetett kis liba.


Azt hiszed mert a tested odaadod akkor már neked mindent lehet? Ha lenne egy kis gerinced elmondanád a pasidnak, hogy egy barátnődre verted el a pénzt. Kb olyan, mintha elpókerezted volna. Csak ott lenne egy szemernyi esélyed nyerni és visszakapni a pénzedből. Itt nincs.


Buta vagy sajnálom. Igen is tanulj meg spórolni! Igaza van a tagnak és amiért nála laksz van beleszólása, hogy ne verd el a pénzed a barátnődre.


Költözz haza és sok sikert.

2011. nov. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/147 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező, ne is törődj velük! Tapló, csóró, irigy banda! Nem értem, hogy lehetnek némelyek ennyire gyökerek! Eljutott az agyatokig, hogy a csávó 800 ezret keres? Rezsit akkor is fizetnie kellene, ha nem lakna ott a barátnője. Fűteni magára is kéne, mivel kicsi a lakás és csak ketten vannak gondolom nem nő számottevően a villanyszámla sem, egyedül a víz az, ami kicsit nyomhat a rezsin. Na bumm... Cserébe a csaj mos, főz, takarít rá... Ha mindketten keveset keresnének azt mondanám hogy hogy felezzék a rezsit, de ilyen körülmények közt egyenesen nevetségesnek találom ezt... Nyilván ez a srác agyáig is eljutott, azért nem is kér rezsit.

Ha belegondoltok, mivel télen nincs nekik meló, így pár havi fizu feleződik, mivel abból kellene félretenni télre. A kérdező esetében ez legyen mondjuk 50.000 Ft, míg a párjának még így is 400.000 marad... Azért hónapokig 50.000-ből éldegélni valaki mellett, aki többszáz ezreket keres és nyilván nagy lábon él, nem olyan igazságos ám... És itt mindenki vonatkoztasson már el a saját anyagi helyzetétől basszus! Ti nem tudtok semmit objektíve megítélni?

Kérdező, megértem hogy elszomorodtál, eleve ha ezt így gondolta a párod, előre meg kellett volna veled beszélnie! A helyedben rákérdeznék, hogy hogyan képzeli a pénzügyeket az esküvő után, vagy esetleg ha gyesen leszel? Mindenesetre én is csalódtam volna ezek után.

2011. nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!