Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatnál zavarná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatnál zavarná a lányt, ha megtudná, hogy a pasija előtte bőven több, mint 100 lánnyal volt együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatnál még sosem árultam el a pontos számot, általában köntörfalaztam, hazudtam (nem, nincsen semmilyen nyavajám, az egyéjszakás dolgokat se nagyon kedvelem).
2012. márc. 30. 20:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/132 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha kamu ha nem nekem nem kéne ilyen pasi. Az h fűvel fával lefeküdt semmi jót nem jelent. Na jó az én párom sem egy nővel volt de nem is 100-zal. Itt már valami baj van.

V nem tiszteled a nőket v szexmániás vagy v neked nem jelet semmit a szex (és ha ez, akkor nem hiszem el h nem csaltad meg a több éves kapcsolataidat, mert az ilyen pasik úgy vannak vele h ez csak szex nem megcsalás)

Szóval ha megtudnám, nem hinném h sokáíg tartana a dolog

2012. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/132 anonim ***** válasza:
100%

hmm.. a kérdés inkább az, hgy téged zavarna e ha a lány lett volna több mint 100 pasival.


mert ugye ne várj el olya amit te nem tudsz megtenni.

2012. márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/132 anonim ***** válasza:
31%
A volt párommal ez volt a helyzet, csak neki kb a duplája volt az a bizonyos szám, ő szinte csak egy éjszakásoknak élt. De nem zavart :) Mivel mindig védekezett, így nekem bajom nem lett belőle, sőt, nagyon tapasztalt volt. Ami előttem volt, az a múlt, nem tartozik rám és nem is érint. Egy kapcsolatban hűséges, bár nagy étvágyú, de ez meg sosem zavart :D 22/L
2012. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/132 anonim ***** válasza:
elgépelésekért bocsánat...de azért remélem érted a célzást.
2012. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/132 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy lennek veled, mint Petőfi a Kárpátokkal, tisztelnélek ámbár nem szeretnélek...
2012. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/132 anonim ***** válasza:
95%
Ha eljössz velem bőr- és nemibeteg gondozóba, ahol megvizsgálnak, és utána éjjel-nappal velem lennél, hogy tuti nem mégy félre, akkor sem tudnám elképzelni, mert nem bíznék benned. Aki 2-3 hetente váltogatja a nőket, az szerintem nem megbízható. Kiégett vagy. Szóval zavarna. Viszont, ha komolya a kapcsolat, ott meg nem annyira jó a kamuzás sem, előbb-utóbb minden kiderül.
2012. márc. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/132 anonim ***** válasza:
100%
Barney Stinson után szabadon?
2012. márc. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/132 anonim ***** válasza:
100%
engem zavarna :D ahogy a pasikat is zavarná, csak most itt jár a pofájuk :D
2012. ápr. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/132 anonim ***** válasza:
36%

Te nem a párom vagy véletlenül? :) (Még a kor is stimmel és a több mint 100 nő is)

Mivel én 5 férfival voltam életem során, amikor elmondta hogy ő mennyi nővel volt, egy kicsit sokkolt a dolog! Majd egyből arra gondoltam, hogy tuti elkapott valamit és már engem is megfertőzött. (Elmentem vizsgálatokra, szerencsére nincs semmi bajom és neki sincs)

A bizalom, hát az fogós kérdés, mert én az elején nem tudtam megbízni benne és ezt állandóan a fejéhez vágtam. Állandóan féltékenykedtem és kirázott a hideg a gondolattól hogy mindenféle olcsó-igénytelen "szutyokkal" összefeküdt, én pedig kikaptam egy ilyen pasit. Mikor én mindig alaposan mérlegeltem, hogy kivel kerülök szorosabb kapcsolatba.

Ugy vettem észre, hogy ő ezt el is várta, sőt büszke is volt rám, hogy nekem csak néhány kapcsolatom volt.

Azt mondta ha engem is megkapott volna már az első este/ első randin én is csak egy lettem volna a sok közül és keresett volna tovább.

Az elején nem annyira tetszett, majd fokozatosan hozzászoktam, hogy nagy étvágyú kvázi szexmániás. Aztán ahogy mentem az évek már rajta vettem észre, hogy nem olyan fontos számára a szex. Most már többre értékel egy közös összebújós estét mint egy vad szex csatát. Úgy veszem rajta észre, hogy már mindent kipróbált, amit kiakart kvázi kiélte magát.

Boldog, hogy egymásra találtunk és már nem azon jár az esze, hogy kit kellene megdugnia, már nem azon aggódok hogy esetleg megcsal. Nap mint nap bizonyítja, hogy szeret és a jövőnkért dolgozik.

Megbízok benne, szeretjük egymást és már 2 éve vagyunk együtt!

És bizony előnye is van, annak ha a férfi ennyire tapasztalt a szex terén! :)

2012. ápr. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/132 A kérdező kommentje:

Utolsó, "sajnos" nem a párod vagyok, de én is hasonlóra vágynék.


Jó, hogy nem vagyok ezzel egyedül.


Sok boldogságot Nektek és szeressétek nagyon egymást!:)

2012. ápr. 3. 09:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!