Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves egyetemista lány vagyok. Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak céljaim,szeretnék dolgozni,de emellett családot is szeretnék.

Nem vagyok anyagias,de ha együtt vagyok valakivel( persze,itt csakis komoly kapcsolatról beszélek) ,akkor elvárom hogy ő is hasonlóan gondolkodjon( vagyis ne lógjon a levegőbe,legyenek céljai)

Viszont azt tapasztalom,hogy az ember szórakozásból járnak egyetemre( legalábbis nem olyan nagy szó hogy valaki egyetemista,mint rég) és semmi céljuk.Persze én is járok bulizni,elég sűrűn is,nincs stréber fejem,csak egyszerűen nem értem..Miért van ez így?


A férfiak meg teljesen átalakultak. Régen menő volt ha valakinek autója volt,már az sem érdekli őket, 30 évesen a szüleikkel élnek stb.

Mindig azt mondják,nincs idejük kapcsolatra,pedig szerintem ez csak az egyszerűbb megoldás..


Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem nagyon el van itt valami cs***ve


2012. ápr. 6. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
81%

A korosztályodban vannak lúzerek, akik ráérnek bulizni járni meg csajozni, meg vannak felelősen gondolkodó, a jövőt alapozó emberkék, na nekik nincs idejük kapcsolatra. Te egyszerre akarsz mindent: bulizást, kapcsolatot, jövőalapozást, de erre legfeljebb akkor jut időd, ha valami büfészakra jársz - ezek köztudottan a munkábaállást halogatók gyűjtőhelyei.

Talán nézz szét az idősebb pasik között.


Ami az autót illeti: Nekem egyetlen igazán felelősen gondolkodó barátom van, a munkája megér a munkaadójának havi kb. 1 millát... de mivel legálisan áll alkalmazásban, ő mégsem tud megvenni magának egy autót... illetve vett egyet, használtan, de 10000 km-t nem hajtott bele, mielőtt ellopták, a rendőrség persze tehetetlen. Azóta nem is vesződik vele, igazából nem szorul rá, státuszszimbólumnak meg felesleges. Szerintem nem ővele van a gond, hanem az országgal...

2012. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 $ € Ž ***** válasza:
Havi 1 millió bruttó 620 526 ft nettóban. Ebből nem engedhet meg magának autót? Nekem sántít az a szám.
2012. ápr. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:

Szia


Én egy egyetemista fiú vagyok. És én amolyan kivétel lehetek, mert nem illek se ide, se oda :)


A szüleimmel élek és úgy tervezem, hogy egy jó darabig még biztosan velük is lakom. Nem vagyok képes, hogy ellássam magam, mert kemény a suli és amellett kell egy kis idő, hogy a hobbijaimban is kiéljem magam. Szórakozni kb egyáltalán nem járok, nincs bnőm. Barátaim se nagyon vannak, csak egy két haver a suliból akivel lehet beszélgetni, ha úgy van, de a beszélgetések is kb csak suli témán belül vannak.


Elég strébernek számíthatok, mert sokat tanulok. De annyira nem vagyok egy nagy szám, mert a jegyeim elég közepesek. Nem szórakozásból járok egyetemre és vannak céljaim. Elég komoly céljaim, de nem igazán hangoztatom őket, mert szerintem kiröhögnének. De nem vagyok igazán jó pasi, szal nem kellek a lányoknak. Ha járnék is bulizni vagy ismerkedni, kb csak az időmet vesztegetném vele.

2012. ápr. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
23:44 Nem tudom, nekem ő mondta ezt a számot, én nem értek hozzá :) De ha jól tudom, a bruttóra a munkaadónak még rá kell fizetnie mindenféle járulékokat, +a srácnak vannak egyéb kiadásai is, pl. lakáshitel.
2012. ápr. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 A kérdező kommentje:

'39-es : te vagy az első akinek igazat kell adjak:)

Valóban,van bennem egy kettőség még: akarok bulizni is,de már nem úgy mint tizenévesen..

És próbáltam már idősebb pasikkal is,bár max 30ig megyek fel, mert szerintem az annál idősebbel nem értenénk meg egymást:) Azért van elég sok hülye dolgom...


Utolsó : Neked is azt tudom mondani,nem baj ha egyetem mellett a szüleiddel élsz,de legalább van célod! Utálom ismételni magam,de ez a lényeg!:) a cél,hogy lebeg előtted valami és nem csak úgy vagy!

AZ ismerkedéshez meg több önbizalmat!:) Tudom sablon szöveg,de hidd el sokat számít a fellépés/kisugárzás.

2012. ápr. 6. 23:57
 36/84 anonim ***** válasza:

"a cél,hogy lebeg előtted valami és nem csak úgy vagy!"

Minden férfinak van célja, kinek ez, kinek az. Olyan nincs, hogy valaki csak céltalanul lebeg. Akit te ilyennek látsz, még annak is vannak céljai. Pl. minél több csajt megdugni stb. Észrevetted már, hogy mekkora hülyeségeket írsz? Először arról beszélsz, hogy legyen saját lakás stb. Most meg nyugtatod a gyereket, hogy semmi gáz, ha a szüleinél marad:D

2012. ápr. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
100%
elárulom, hogy mi a baj, és nyugodtan lepontozhattok, de akkor is ez a gond. manapság mindenki egyetemre jár, a diploma olyan értékű lett, mint régen az érettségi. ez azt eredményezi, hogy különböző "agyi szintű" emberek járnak egyetemre, butábbak és okosabbak is. azért valljuk be a mai diákok kb 70%-a nem egyetemre való...és az agyasabb emberek nem találják egymást az a nagy büdös igazság...mert a sok gyengébb emberke között ráakadni egy hasonlóra nagyban a szerencse függvénye. és ezzel most akartam megbántani senkit, de vannak különbségek, ez tény...a megoldás: próbálokozni, próbálkozni, próbálkozni. a nagy számok törvénye alapján meg kell találnod a párodat:)
2012. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
*nem akartam megbántani senkit (bocsi, elírtam)
2012. ápr. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 lila nyuszi ***** válasza:
Honnan a túróból lenne egy 30 évesnek saját háza ha nem támogatják a szülei vagy nem megy bele valami illegális dologba? Mondjuk végez iskolával 23 évesen, TALÁN félre tud tenni havi 20 ezret, az 7 év alatt kicsivel több, mint másfél millió. Megnézem azért egy valamire való kertes családi házat milyen környéken adnak el ennyiért...
2012. ápr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
tul magasak az elvarasok. 30 svesen lakas, kocsi, jo melohely? iszonyat ritka sajnos.
2012. ápr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!