Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves egyetemista lány vagyok. Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak céljaim,szeretnék dolgozni,de emellett családot is szeretnék.

Nem vagyok anyagias,de ha együtt vagyok valakivel( persze,itt csakis komoly kapcsolatról beszélek) ,akkor elvárom hogy ő is hasonlóan gondolkodjon( vagyis ne lógjon a levegőbe,legyenek céljai)

Viszont azt tapasztalom,hogy az ember szórakozásból járnak egyetemre( legalábbis nem olyan nagy szó hogy valaki egyetemista,mint rég) és semmi céljuk.Persze én is járok bulizni,elég sűrűn is,nincs stréber fejem,csak egyszerűen nem értem..Miért van ez így?


A férfiak meg teljesen átalakultak. Régen menő volt ha valakinek autója volt,már az sem érdekli őket, 30 évesen a szüleikkel élnek stb.

Mindig azt mondják,nincs idejük kapcsolatra,pedig szerintem ez csak az egyszerűbb megoldás..


Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem nagyon el van itt valami cs***ve


2012. ápr. 6. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 $ € Ž ***** válasza:

Én a vita elején még melletted álltam, de kezd megváltozni a véleményem.


Egyrészt azt írtad, hogy sokan csak úgy vannak az egyetemen, célok nélkül. Ez igaz, teljes mértékben, szaktól függetlenül, ez igaz, mindenhol vannak ilyenek, én is látok és ismerek ilyeneket. Tehát a kérdésedre a válasz az, hogy igazad van.


De amit előadtál később az anyagi javakról, és azok fontosságáról, azok alapján kezd bennem kialakulni a kép, hogy milyen is lehetsz valójában. Ezt nehéz leírni, de van pár ilyen ember (főleg lány) a környezetemben.


A lényeg, hogy fontos nekik a pénz, az autó, az egzisztencia. Emiatt általában náluk 5-10-15 évvel idősebb férfivel járnak. Meg még ezer dolgot le tudnék írni, el is kezdtem, aztán kitöröltem, rájöttem, hogy felesleges. Mindazonáltal én nem kedvelem ezt a kategóriát, jelenleg is, és a későbbiekben is csak lebegtetni fogom előttük a leendő kocsim és vagyonom, csak azért, hogy korán lefektethessem őket, majd kidobom őket, és jön a következő. Addig már nem jutunk el, hogy ténylegesen költsek is rá.


Ja és ez a kategória a közhiedelemmel ellentétben kb. 15-20%-ban áll a plázaribikből. A maradékot pont, hogy az intelligensebb, ám elkényeztetett, általában egyetemista lányok teszik ki.

2012. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mit kell ezen titkolni. Nem a nevét, lakcímét stb. kérdeztem. Csak annyit, hogy milyen szakon tanul. A cég meg akkor nem érdekel. Bár ott is csak azt kérdeztem, hogy mi a cég profilja...

Még a végén én leszek a büdös tahó, aki mindenbe beleköt:) Holott te általánosítottál, mégpedig elég durván. Egyébként én nem beszéltem átlag gazdag emberekről. Olyan nincs, hogy átlag gazdag. A mai magyar átlag fizetése, a létfenntartásra elég csak. Úgyhogy én nem nevezném az átlagot gazdagnak. Aki gazdag, az már nincs benne az átlagba...

Igen, ez nagyrészt így van. De! Ha csak ennyit állítasz, akkor miért keversz ide mindent? Hogy jön ide az egyetem? Miért a férfiakra vetítve írtad ki a kérdést? Nem kell győzködnöd. Mégpedig azért, mert:

1, az írásaidból egyértelműen kitűnik, hogy lenézed azokat, akiknek nincs diplomájuk.

2, rohadtul nem érdekel, hogy ezt teszed. Már fentebb is írtam, hogy engem nem zavar, ha lenézel más embereket. Szíved joga. Csak akkor ne add itt a szépet meg a jót:)

Így van, ebben egyetértünk. Az egyik tanult, szorgalmas volt stb., a másik nem tanult. De itt is itt van a de:) Ugyanis nem mindegy, hogy miért nem tanult az a valaki. Ugye? Mert más az, ha valaki szart bele és csak a bulik, drog stb. érdekelték, és más az, ha valaki anyagi/családi stb. okok miatt nem ment egyetemre. Mert a kettőt nem lehet egy kalap alá venni. És ez esetben a "megelégszik" kifejezésed sem állja meg a helyét.

Már megint... Továbbra sem értem, hogy mi köze van az egyetemnek ehhez. Ilyen emberek mindenhol előfordulnak, nem csak az egyetemisták között. És az egyetemeken is, azokon a bizonyos "lófarkat sem ér" szakokon tengenek-lengenek az ilyenek. Az meg, hogy a szüleik nyakán maradnak... Te lehet, hogy kívülről ezt látod, a valóság közben meg más. Sokan úgy vannak vele, hogy inkább otthon maradnak és félre teszik a pénzt, minthogy albérletbe menjenek. És akárhogy is nézzük neked az bssza a csőrödet, hogy sok férfinak nincs lakása huszonéves korára. Lerí rólad, hogy nagyon anyagias vagy. Persze ez nem baj.

De akkor most már írhatnál konkrét példákat is. Miből gondolod, hogy nincs céljuk az általad látott férfiaknak? Mert, hogy vannak olyanok, akik tényleg szarnak mindenbe, az oké. De nem hiszem, hogy mindegyik ilyen lenne. És te úgy fogalmaztál, hogy a férfiak nagy része...


Szimplán kíváncsiságból kérdeztem. Nincs semmi hátsószándékom. Csak a szak nevére vagyok kíváncsi. De, ha nem, hát nem:)

Na látod! Akkor mégis csak igazam van, hogy nélkülük sehol nem tartanál. Tehát, csak fontos a biztos családi háttér stb.

2012. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
anyagias vagy
2012. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:

én csak egy kis szexre vágyom egy csinos csajjal

25 éves pasas vagyok

2012. ápr. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 A kérdező kommentje:

:) Miért én vagyok a tahó?

Feltettem egy teljesen normális kérdést,amire olyan stílusban kaptam amihez nem vagyok szokva! Ennek ellenére,igyekszem mindenre választ adni..de azért van ami sok!

Azt mondjátok ne általánosítsak,miközben ti teszitek azt! AZ elejétől fogva el vagyok könyvelve,egy elkényeztetett,pénzleső ribancnak!

Értem én,hogy te szarsz bele hogy én mit gondolok,ilyen kijelentés után természetesen én is hasonlóképpen vagyok veled,ettől függetlenül azért a szavaknak súlyuk van!

Átmentetek személyeskedésbe,amit én sosem csináltam.

Nem fogom vadidegen embereknek magyarázni az élettörténetem,hogy ugyan miért nem lehetek én elkényeztetett és pénzes p***a! Én tudom az igazságot.


A továbbiakban tényleg nem szeretnék hozzászólni,ugyanis a legtöbb ember fejében már kész kép alakult ki rólam:)

Azt azért sajnálom,hogy ennyire félreérthető vagyok,de ez az internet átka,szóban jobban megértem magam:)

Bocsánatot kérek,hogy kissé felforgattam az állóvizet és nem egy 'ha feldugok magamnak egy répát akkor szűz vagyok még?' vagy nem töltöttem fel magamról egy száll csöcsösképet és egy ilyen kérdéssel próbálkoztam! Belátom óriási hiba volt

2012. ápr. 8. 23:07
 76/84 $ € Ž ***** válasza:

Szerintem az eredeti kérdésre kaptál választ.


Nem minden férfi olyan, mint a leírásban, de elég sok.


A csöcsös kép jöhet ettől függetlenül! ;)

2012. ápr. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:

Valahol Európában:

"Könyörgöm, akasszuk fel..."

2012. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
engem továbbra is csak egy kis szex érdekel egy csinos csajjal 25 éves pasas voltam
2012. ápr. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:

Nem, ilyet egy szóval nem mondtam, hogy tahó lennél. Csak annyit állítottam, hogy én sem vagyok az:)

Talán, ha másképp fogalmaztad volna meg a kérdésedet, akkor nem kaptál volna ilyen válaszokat. Ok okozat...

És azt sem mondtam, hogy pénzleső ribanc vagy. Anyagiasnak neveztelek, ez igaz. De a kettő nem ugyanazt jelenti.

Arra szarok, hogy mit gondolsz a diplomával nem rendelkező emberekről:) Ha figyelmesen olvastad volna el amit írtam, akkor nincs ez a félreértés.

Mikor személyeskedtem? Kérlek példákkal támaszd alá.

Lehet most itt a mártír kisasszonyt játszani... Csak nem sok értelme van.


Az meg, hogy kép alakult ki rólad a fejünkben, természetes dolog. Benned is kialakult rólam egy kép, ne mondd, hogy nem. És akárhogy is csűröd-csavarod, a kérdésedet úgy fogalmaztad meg és olyan válaszokat írsz... hogy a helyedben én nem csodálkoznék ezeken a válaszokon. Azzal meg ne foglalkozzál, hogy más milyen kérdést tesz fel. Nem kell másokra mutogatni. Tudod ez olyan ovis szokás. A Pisti is ezt csinálta, bezzeg ő nem kapott büntit... Neeee, ez annyira gyerekes.

2012. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 A kérdező kommentje:

Hát pl már azzal személyeskedsz,hogy azt mondod lenézem azokat akiknek nincs diplomájuk,és hogy én csak egy elkényeztetett gazdag(?) csitri vagyok.

Holott fogalmad sincs az egészről.

Lehet,hogy bennem is kialakult egy kép rólad,de én nem támadok folyamatosan.


Újra elolvastam a kérdésem,és nem értem ,a stílusába mi kifogásolni valót tartasz?Legalábbis nem értem,én nem támadtam senkit,egy tapasztalat volt de nem agresszív,és cserébe nem igazán ugyanazt kaptam.

Nem mártírkodom,csak ez a verseny meglehetősen kiegyenlítetlen,és egyesek úgy érzik magukat erősebbnek ha elhordanak láthatatlanba mindennek,és ezt nehezen viselem,mivel alapvetően akármilyen hihetetlen de elég érzékeny vagyok.

2012. ápr. 9. 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!