Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves egyetemista lány vagyok. Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak céljaim,szeretnék dolgozni,de emellett családot is szeretnék.

Nem vagyok anyagias,de ha együtt vagyok valakivel( persze,itt csakis komoly kapcsolatról beszélek) ,akkor elvárom hogy ő is hasonlóan gondolkodjon( vagyis ne lógjon a levegőbe,legyenek céljai)

Viszont azt tapasztalom,hogy az ember szórakozásból járnak egyetemre( legalábbis nem olyan nagy szó hogy valaki egyetemista,mint rég) és semmi céljuk.Persze én is járok bulizni,elég sűrűn is,nincs stréber fejem,csak egyszerűen nem értem..Miért van ez így?


A férfiak meg teljesen átalakultak. Régen menő volt ha valakinek autója volt,már az sem érdekli őket, 30 évesen a szüleikkel élnek stb.

Mindig azt mondják,nincs idejük kapcsolatra,pedig szerintem ez csak az egyszerűbb megoldás..


Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem nagyon el van itt valami cs***ve


2012. ápr. 6. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
nyuszinak igaza van. de a legtobben meg 20 ezret sem tudnak felre tenni. szeretnenek de nem tudnak mert minden nap dragabb a kenyer, a tej, a benzin meg lassan megfizethetetlen. Aki felre tud tenni az nagyon jo helyen dolgozik.
2012. ápr. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 Illuminált ***** válasza:

"lila nyuszi válasza:


Honnan a túróból lenne egy 30 évesnek saját háza ha nem támogatják a szülei vagy nem megy bele valami illegális dologba? Mondjuk végez iskolával 23 évesen, TALÁN félre tud tenni havi 20 ezret, az 7 év alatt kicsivel több, mint másfél millió. Megnézem azért egy valamire való kertes családi házat milyen környéken adnak el ennyiért..."


nem csak az a baj, hogy nem lehet félretenni.

tegyük fel, hogy másfél misi egy ház ára és félre tudod tenni, a havi húszat 7 éven keresztül. mire letelik a hét év, már nem is másfél misi lesz a ház ára, hanem 3.5... kezdheted előlről az egészet

2012. ápr. 7. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 A kérdező kommentje:

Nem beszélek összevissza,csak kiforgatjátok a szavaim:)

Most a célokon lovagoltok,jó nem tettem hozzá( azt hittem ez kiderül abból amit eddig írtam): a jövőre nézve nincs céluk.

És azért mondtam a "srácnak",hogy nem gáz hogy még a szüleivel él mert egyetemista és huszonéves. DE,ha legalább tervezi az már félsiker:)


Írta valaki,magasak az elvárások,illetve egy 30 évesnek hogyan legyen kocsija és önálló lakása. A szomszédomba lakott két fiú,egyik 27 a másik 30. Mindkettőnek 18 éves kora óta van autója, és a 30 éves épp most épített fel egy kertes házat.

Illetve nekem édesapám is ha nem is házat,de saját lakása volt.Sőt már gyerekei is. (és ne mondjátok hogy más idők voltak,mert nagyon keményen dolgozott,hogy mindezt elérje.de dolgozott!! és nem azt mondta hogy á,itt nem sikerül semmi,és nem is érdemes!)


Ez nem magas elvárás,ez lenne a normális.

2012. ápr. 7. 08:04
 44/84 A kérdező kommentje:

Ja,és azért jóval többet tud félre tenni havi 20 ezernél:)

(Ha nem bolti eladó vagy ilyesmi)_

Ha elvileg egyetemet végzett( és itt jön a képbe az egyik hozzászoló akinek maximálisan igazat kell hogy adjak),akkor megvan benne az a tudás és gyakorlat( ezért kell egyetem mellett már keresni a lehetőségeket,és a szakmai gyakorlatot is normálisan elvégezni) amivel szerezhet magának egy normális jól fizető állást! Persze,ehhez nem kamuból kell suliba járni,hanem komolyan venni,céltudatosnak lenni!

Kb.3 év alatt kialakul olyan bizalom,ha rendesen dolgozik hogy simán megkeres havi 1 milliót.

2012. ápr. 7. 08:10
 45/84 A kérdező kommentje:

Egyébként,most rájöttem valamire: lehet hiába magyarázom ezt,neveltetés kérdése az egész:)

Én ezt láttam otthon,a szüleim egyetemen végzettek és apukám minden egyes Ft-ért keményen megdolgozott,bent van az irodába reggeltől estig, csak hogy nekünk semmibe se legyen hiányunk:)

2012. ápr. 7. 08:11
 46/84 anonim ***** válasza:

sok igazság van abban amit mondasz, de azért pár dologgal nem értek egyet.

a hiba azért ugyanúgy megvan a nőkben is. hogy miért? ha nem lenne menő a fiatal lányok körében a linkség és nem néznék le azt aki komolyan hosszú távra tervez akkor nyilván több ilyen férfi lenne. mivel erre nincs igény, így a kereslet húzza a kínálatot...

általános példa, hogy a főiskolán a HÖK-ös 6-7 éve járom a 3,5 éves iskolát közben orrba szájba bulizok arcok a menők! a lányoknak addig kell egy komoly megbízható srác amíg meg nem kapják. utána rájönnek, hogy ez nem elég izgalmas és félrelépnek a társaság központja legnagyobb link alakkal.

2012. ápr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
100%

Majd rájössz, ha kikerülsz a valóságba kislány. A legtöbb amit említettél szülői indítólökés nélkül nem megy. Azon kívül nem csak diplomás szülők léteznek s ök sem rossz emberek. Ők sütik a kenyeredet, vagy etetik azt a csirkét amit megeszel. Kissé kasztrendszer jellegű a gondolkodásmódod.

34 ffi

2012. ápr. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 A kérdező kommentje:

Igen,tény hogy a nők se szentek:) Sőt! Némelyik akkor ringyó,hogy csak lesek..csop.társaim között is van egy-kettő akinek van komoly kapcsolata,mégis megcsalja a barátját.

Igen,ez a 'linkség'oda-vissza működik.



kedves utolsó!

Nem tudom,melyik szavamból vetted le azt,hogy én lebecsülöm azokat akiknek nincs diplomájuk?!

Tudom,hogy vannak olyanok akik egy érettségivel is keményen dolgoznak. Ez megint szókiforgatás volt:) De nem baj.

Én azt mondtam,hogy mivel én ilyen családi körülmények között nevelkedtem,ezért nálam ez a követendő példa. Annál is inkább,mert vissza szeretném adni azt amit nekem adtak a szüleim! Sőt,minden erőmmel azon leszek hogy még többet adjak.

Ha már valakinek van arra esélye hogy egyetemre járjon,az becsülje is meg,és használja ki a lehetőségeit!

Szó se volt itt lenézésről,meg kasztrendszerről:D

2012. ápr. 7. 09:41
 49/84 anonim ***** válasza:

A férfiakból azért veszett ki a család fenntartó szerep, mert ebben a világban, Ti nők kisírtátok magatoknak az egyenjogúságot. Akkor miért erőlködjön egy férfi azon, hogy eltartsa a családját, ha az nem tetszik sehogy sem a nőnek, mert mi az már, hogy a pasi tart el engem? Tisztelet a kivétel nőknek. Hagyni kellene, hogy a férfi férfi maradhasson!


Csernus!

2012. ápr. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 A kérdező kommentje:
Igen! EZ teljesen így van!
2012. ápr. 7. 12:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!