Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves egyetemista lány vagyok. Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak céljaim,szeretnék dolgozni,de emellett családot is szeretnék.

Nem vagyok anyagias,de ha együtt vagyok valakivel( persze,itt csakis komoly kapcsolatról beszélek) ,akkor elvárom hogy ő is hasonlóan gondolkodjon( vagyis ne lógjon a levegőbe,legyenek céljai)

Viszont azt tapasztalom,hogy az ember szórakozásból járnak egyetemre( legalábbis nem olyan nagy szó hogy valaki egyetemista,mint rég) és semmi céljuk.Persze én is járok bulizni,elég sűrűn is,nincs stréber fejem,csak egyszerűen nem értem..Miért van ez így?


A férfiak meg teljesen átalakultak. Régen menő volt ha valakinek autója volt,már az sem érdekli őket, 30 évesen a szüleikkel élnek stb.

Mindig azt mondják,nincs idejük kapcsolatra,pedig szerintem ez csak az egyszerűbb megoldás..


Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem nagyon el van itt valami cs***ve


2012. ápr. 6. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
Csernus vagyok. Ha érzékeny lennél, már régen felkerestél volna privátban. Csak szépen leszarsz...:S
2012. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 anonim ***** válasza:

Ezt nem nevezném személyeskedésnek. Csak megállapítottam, mint tényt, hogy lenézed a diploma nélküli embereket. Enyhe túlzás ezt személyeskedésnek titulálni...

A mondatod második felét pedig egyértelműen visszautasítom! Egy szóval nem írtam(sőt még csak nem is gondoltam), hogy elkényeztetett, gazdag csitri vagy. Annyi fogalmam van, amennyi a kérdésedből és az üzeneteidből lejött nekem. Mellesleg nem támadok. Honnan szedsz ilyeneket?:D Még a végén kitalálod, hogy az életedre török. LOL


Nem a kérdésed stílusával van baj. Hanem a tartalmával. Olvasd el még párszor, aztán talán rájössz, hogy mi a gond. Annyira egyértelmű, nem hiszem, hogy ezt magyarázni kéne...

Hanem mit kaptál cserébe? Agresszív voltam? Támadtalak? Én egy szimpla vitának nevezném, ami köztünk folyik.

Én nem hordtalak el látatlanba mindennek. Ismét leírom, hogy semmilyen csúnya jelzővel nem illettelek és nem is gondoltam/gondolok rólad semmi csúnyát! Ami az érzékenységedet illeti. Ha olyan dolgokat a szívedre veszel, amit idegen emberek írnak neked ismeretlenül, akkor valóban nagyon érzékeny lehetsz. Márpedig az élet kemény. Ha megakarod állni a helyedet, jó állást akarsz stb. Akkor próbálj kicsit megerősödni. Ezt csak, mint egy jó tanács mondom:)

Ha esetleg valami olyat írtam, amivel megbántottalak, akkor elnézést.

2012. ápr. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/84 A kérdező kommentje:

De nem nézem le őket:) Most komolyan! Nem is tehetném,mert még én sem vagyok diplomás,semmi jogon ( persze utána sem).Pont ,hogy jobban lenézem azokat akik egyetem járás ürügyén nem csinálnak semmit..és rájuk is vonatkozott igazából a kérdés.

Ilyet nyilván nem mondok hogy az életemre törsz:) De én az összes( nem csak a te) kommentedből a támadást vettem ki. Szinte az elsők között.De akkor a te esetedben tévedtem,ezért én is elnézést kérek.


Elolvastam még egyszer. 'A férfiak meg teljesen átalakultak. Régen menő volt ha valakinek autója volt,már az sem érdekli őket, 30 évesen a szüleikkel élnek stb.' Gondolom ezek a sorok 'bántók'?!

Jó,lehet az egész kérdés lenéző...másképp kellett volna fogalmaznom már az elejétől fogva.

Éppen ezért nem bántottál meg,csak félreértés volt:) Az első kérdésem itt,és azt hittem csak jót beszélgethetek egy témáról,de kár volt a próbálkozásért

2012. ápr. 10. 14:09
 84/84 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdésed, de azért válaszolok én is, hátha még megnézed. Én teljesen egyetértek veled abban, hogy sokan vannak, akik egyetemre járnak, csak éppen tanulni nem akarnak a diplomáért, valamilyen szinten én lenézem az ilyeneket. (Lehet te is, nem tudom). Én egy mérnöki szakra járok, ahol tényleg sokat kell tanulni, nem dolgozom mellette, csak nyáron, de azért sem mindig kapok pénzt. Bizonyos mennyiségű ösztöndíjat kapok havonta az egyetemtől, ezt bevallom nagyrészt a szüleimnek köszönhetem. Bennem is teljesen megvannak azok a célok, hogy autó, ház, jó munka stb. Baromi sokat kell érte dolgozni, és én kötve hiszem, hogy ez 30 éves korom előtt összejöhetne, pedig spórolós vagyok, olyat, hogy szórakozóhelyre menjek és költsek elképzelni sem tudok. A lényege a válaszomnak az, hogy nem minden egy diploma. Diplomával sem biztos, hogy az ember megengedheti magának a fent leírt javakat. Lehet, hogy én a te értékrended szerint strébernek számítanék,de ne nevezzünk strébernek olyasvalakiket, akik tényleg szeretik azt,amit tanulnak és az idejük nagy részét azzal töltik el. Az az ember stréber, aki kiharcolja magának a jó jegyeket, és még dicsekszik is vele. Azt nagyra becsülöm, hogy dolgozol az egyetem mellett, csak így tovább! A céltudatosság hiánya engem is zavar,szerintem a sok csalódás, a rossz példák látványa, a helytelen értékrend, a média és még nem tudom hány ezer dolog lehet ennek a hátterében. A kapcsolatokat tekintve csak az én esetemet írhatom le. Nem vagyok egy zseni, aki mindig elsőre megérti a dolgokat, és ugye nehéz szakra is járok. Ha lenne kapcsolatom, kb csak télen és nyáron tudnék a párommal foglalkozni, ami ugye kevés és valószínűleg 1 évnél többet nem élne a dolog. Tehát szerintem abban van némi igazság, hogy nincs idő kapcsolatra. Plusz én elég sok nőben is csalódtam a környezetemben, szóval ez csak olaj a tűzre. Lényeg, hogy én azt hiszem értem a problémádat és egyet is értek veled, de ne feledd, nem minden a diploma, ha nincs mögötte igazi, nagyon sok melóval megszerzett TUDÁS!

22/F

2012. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!