Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves egyetemista lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves egyetemista lány vagyok. Miért van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Vannak céljaim,szeretnék dolgozni,de emellett családot is szeretnék.

Nem vagyok anyagias,de ha együtt vagyok valakivel( persze,itt csakis komoly kapcsolatról beszélek) ,akkor elvárom hogy ő is hasonlóan gondolkodjon( vagyis ne lógjon a levegőbe,legyenek céljai)

Viszont azt tapasztalom,hogy az ember szórakozásból járnak egyetemre( legalábbis nem olyan nagy szó hogy valaki egyetemista,mint rég) és semmi céljuk.Persze én is járok bulizni,elég sűrűn is,nincs stréber fejem,csak egyszerűen nem értem..Miért van ez így?


A férfiak meg teljesen átalakultak. Régen menő volt ha valakinek autója volt,már az sem érdekli őket, 30 évesen a szüleikkel élnek stb.

Mindig azt mondják,nincs idejük kapcsolatra,pedig szerintem ez csak az egyszerűbb megoldás..


Nem tudom ti hogy vagytok vele,de szerintem nagyon el van itt valami cs***ve


2012. ápr. 6. 22:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/84 anonim ***** válasza:
amúgy tényleg milyen szakon vagy?
2012. ápr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/84 A kérdező kommentje:

Egyébként,mozgok férfiak társaságában:)

Ennek ellenére volt pár kapcsolatom,csak meguntam hogy egyikre sem lehet "építeni".

És jó pár fiú barátom is van..ott is látom,hogy semmit se csinálnak ami elég idegesítő

2012. ápr. 6. 22:58
 13/84 anonim ***** válasza:
de most komolyan tegye fel a kezét, aki reálisnak érzi, hogy tud venni, építeni egy házat, vagy lakást. Mondjuk pályakezdőként meg úgy amúgy is...:D
2012. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/84 A kérdező kommentje:
Nekem fura igen! Mert én megtudom oldani hogy albérletet fizessek+ minden más kiadást a suli mellett egy felnőtt férfi ugyan ezt nem képes?
2012. ápr. 6. 23:01
 15/84 anonim ***** válasza:
Szerelem - szex témakörben, erre csak azt tudom mondani, hogy dugasd meg magad valakivel, és szebb lesz a világ. Ne általánosíts, 22 éves gyakorlatilag vak srác vagyok, egyedül élek, fenntartom magam és vannak céljaim az életben. Egyetemre járok, és nem csak süttetni a hasam. Szóval, ne általánosíts, kérlek.
2012. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/84 A kérdező kommentje:

én nem azt mondtam rögtön legyen meg mindene:)

de ha még a hajlandóságot sem mutatja,azaz otthon elvárja hogy mindent anyukája csináljon meg helyette az gáz!

2012. ápr. 6. 23:02
 17/84 anonim ***** válasza:
Azért albérletet fizetni, és lakást/házat teremteni kicsit más kategória...
2012. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/84 A kérdező kommentje:

Nem egészen értem az általánosítást miért veszítek ennyire negatívan:)

De,általánosítani fogok.mert ez jellemző NAGY részt az emberekre. Pont az általánosításba van benne,hogy ez csak általánosítás és nem mindenkire igaz..

így csak azt tudom mondani;akinek nem inge ne vegye magára

2012. ápr. 6. 23:04
 19/84 anonim ***** válasza:
szerintem te itt egy pasi miatt bekategorizáltad a férfiakat.
2012. ápr. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/84 A kérdező kommentje:

ismétlem: nem kell rögtön házat építeni,DE legalább a cél legyen meg!

Különköltözés pl

2012. ápr. 6. 23:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!