Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan csúnyának számít az a pasi aki most az interneten terjed?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép terjed a facebookon. Szerintem ez a pasi nem csúnya átlagos, szerintem még aranyos is. De ez a nő máris lecsúnyázta. Nem értem a mai nőknek az átlagos pasik már csúnyák, ha nem nézel ki úgy mint Johnny Depp, akkor máris csúnyának számítasz......Tényleg ez megy ma a lányok között? Ilyen felszínesek lennének, ezek a lányok?


2013. máj. 9. 11:29
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:

"Nekem 150-es az IQ-m, nem kiemelkedően magas"


Nem írtad el? A Mensa klubban talán nem kiemelkedően magas, de a kinti életben félelmetesnek számít.

2013. máj. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 anonim ***** válasza:

Ebben a nagy nőkért folytatott versenyben azt vettem észre hogy hiába 100 akár hányas IQ, normális épeszű értékrend.

Kigyúrt de legalább sportos test, előkelő társadalmi pozíció ami mint tudjuk az IQ szinttől független java részt, aztán innentől kezdve lehetsz te kedves, megértő, bunkó, beképzelt nem tudod levakarni magadról a nőket, egyszerűen kiszúrnak maguknak bárhova mész, már nem lesz ciki ha nem is mersz kezdeményezni, nem leszel gyáva féreg mert te vagy a férfi a szemükben, kivételek persze az ide író 5 százaléknyi kissebbségben lévő hölgyek ez alól, mint tudjuk egy fecske nem csinál nyarat..

http://www.youtube.com/watch?v=oMPGY6YD_r4

2013. máj. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/99 anonim ***** válasza:

Az előkelő társadalmi pozíciókra jó példa pár olyan ember, akiket tehetségkutatókon fedeztek fel. Tabáni István, MC DC, Király L. Norbi, stb...

A műsor előtt sehol nem voltak, attól kezdve pedig nők ezrei őrültek meg tőlük. Pedig nem lettek szebbek vagy férfiasabbak, csak a státusuk változott meg.

2013. máj. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/99 anonim ***** válasza:

„73 %, ehhez a következőt fűzném hozzá.”


Tökéletesen egyetértek!


„Nekem nem ez volt a célom. Nekem 150-es az IQ-m, nem kiemelkedően magas, de nem is átlag alatti, úgyhogy nincs is okom ilyesmire.”


Ez akkor lenne hihető, ha a 150-es IQ-t annak tartanád ami. Kiemelkedően magasnak. Az IQ-nak Gauss-görbe szerinti az eloszlása a populációban. 100 az átlag. Én a saját 130-ommal a populáció legfelső 5-10%-ba tartozom. A te 150-ed a legfelső 0.5%-ba esik, ha tényleg annyi.


„Csak azért hoztam fel a példát, mert ez tényleg nem mindig jelenti azt, hogy a másik számára érdekes az egyéniségünk.”


Ami nem feltétlenül a mi hibánk.

2013. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 anonim ***** válasza:

"Ami nem feltétlenül a mi hibánk."


Ezt senki nem is mondta.

2013. máj. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/99 anonim ***** válasza:

Újabb fejlemény:


[link]

2013. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 anonim ***** válasza:
Ki ez a csávó? Nekem bejön! Komolyan!
2013. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/99 anonim ***** válasza:

szerintem helyes a srác, aranyos arca van. bár nem a kifejezett esetem, de tényleg helyes.


a csaj meg egy mocsoládé


27/N

2013. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 anonim ***** válasza:
A csaj egy büdös kurv@!!!
2013. máj. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!