Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan csúnyának számít az a pasi aki most az interneten terjed?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép terjed a facebookon. Szerintem ez a pasi nem csúnya átlagos, szerintem még aranyos is. De ez a nő máris lecsúnyázta. Nem értem a mai nőknek az átlagos pasik már csúnyák, ha nem nézel ki úgy mint Johnny Depp, akkor máris csúnyának számítasz......Tényleg ez megy ma a lányok között? Ilyen felszínesek lennének, ezek a lányok?


2013. máj. 9. 11:29
 71/99 anonim ***** válasza:
Mestengo! A lényeg: kőbunkó, kopaszra borotvált, nagydarab, ólajtónyi pofájú fickó=rengeteg megdugott nő. Csendesebb, gondolkodóbb férfi=nagyon kevés nő, szomorúan végződött kompromisszumkapcsolatok. Ebből mi jön le? Kevés az értékes, értelmes nő, nagyon kevés.
2013. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/99 anonim ***** válasza:

És kevés az értékes, értelmes, kulturált férfi is.

Ez így van.

2013. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:
14:16 írj rám segítek!
2013. máj. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 anonim ***** válasza:

egyszer volt már olyan, hogy agyon akarta lőni magát, a vicc az, hogy egy totál középszerű csaj miatt. Ha akkor nem lett volna, aki vígasztalja, szerintem ma nem lenne téma.

Az igazi vicc amúgy ebben az, hogy az ilyen magamutogató alfahím gyökerek gyakran a leggyengébb emberek, csak a reklám nagy körülöttük. Volt ilyen anno az osztályomban is. Most vannak az érettségik ugyebár. Amikor nekünk volt, ez az osztály alfája srác nem is akart bemenni, úgy kellett betuszkolni.De egyébként órákon mindig ő volt a Jani, mellette nem lehetett megszólalni, olyan is volt, hogy letegezte a tanárt. Ma már nem nagy szám ez, de akkoriban abszolút menő volt az akció, mert senki nem merte.

Szóval szerintem nevetséges, hogy ilyen olcsó trükkökkel operálva lesz valaki ma alfa és nem azért, mert tényleg az.

2013. máj. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/99 anonim ***** válasza:
Nem alfának kell lenni, hanem egyéniségnek.
2013. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
Egyéniségnek? Ha figyelmesen olvasod a GyK-t, akkor láthatod, hogy minden srácnak, férfinak ugyanolyan tanácsokat adnak. Gyúrjál, vegyél új ruhákat, vágass új frizurát, legyél trendi! Vagyis sablonokba próbálnak minden embert belegyömöszölni. Szerintem ez pont, hogy az egyéniség ellentéte.
2013. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
Pont ezt próbálom elmondani.
2013. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:

Kedves szintén 73%-os sorstárs. Én egyetlen dolgot tudok tanácsolni neked, nem tudom hány éves vagy, de próbálj valami baromi jó karriert építeni. Én ezt teszem. Világ életemben szivattak a kortársaim, a lányok pedig egész életemben nagy ívben tojtak rám csak azért, mert vékony testalkatom van és mindig sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál.

Én a következőt csináltam. Rájöttem miben vagyok jó. 130-as IQ-m van, ez bármilyen szakmához elég. Tudtam mi érdekel a legjobban a világon: a biológia. Azt is tudtam melyik biológiához kapcsolódó szakma jár a legnagyobb presztízzsel. Jelenleg negyedéves vagyok az orvosin. Még két év és doktor leszek. Azok az emberek akik egykor megaláztak SENKIK hozzám képest. És ezt ők is tudják. Érdekes módon mostanában a legjobb barátaimat leszámítva szinte senki nem mert élőben ugratni bármivel is.

2013. máj. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 anonim ***** válasza:
Nekem is van bűnronda ismerősöm 180-as IQ-val (MENSA tag) de hát csaja sosem lesz.
2013. máj. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:

Az iq önmagában nem akkora dolog. :) Problémamegoldó képességet mér.

De igazából lehet valaki egy zseni, ha a környezetével nem képes kooperálni.

2013. máj. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!