Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan csúnyának számít az a pasi aki most az interneten terjed?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép terjed a facebookon. Szerintem ez a pasi nem csúnya átlagos, szerintem még aranyos is. De ez a nő máris lecsúnyázta. Nem értem a mai nőknek az átlagos pasik már csúnyák, ha nem nézel ki úgy mint Johnny Depp, akkor máris csúnyának számítasz......Tényleg ez megy ma a lányok között? Ilyen felszínesek lennének, ezek a lányok?


2013. máj. 9. 11:29
 11/99 anonim ***** válasza:
elég pocok pofája van, vannak akiknek ez jön be
2013. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a srác nem helyes, de ez nem kell hogy problémát okozzon, nekem bejönne, ha megnyerő személyisége lenne. Amúgy meg szerintem mindenkinek lehet véleménye, ha valaki szerint csúnya, hát akkor ez van. Persze, természetesen ettől még nem kellett volna gúnyt űzni belőle, csupán azt mondom, hogy lehet neked nem csúnya, másnak meg igen. Ennyi...
2013. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/99 anonim ***** válasza:

..viszont viccnek tényleg szar


De a lány a képen nem szőke.

2013. máj. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 anonim ***** válasza:
55%
Nekem nagyon szimpatikus, és becsülöm őt amiért ilyen bátor és romantikus. :) A csaj meg ássa el magát...
2013. máj. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/99 anonim ***** válasza:
55%
Cuki.
2013. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén? A három közül egyiket sem tartom "szépnek".
2013. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/99 anonim ***** válasza:
0%
#16 nem ez volt a kérdés, de örülünk, hogy ezt megosztottad
2013. máj. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 anonim ***** válasza:

Nekem nem az esetem, viszont biztos, hogy valakinek ő lesz a mindene egyszer. :)

A csaj meg egy bunkó. Oké, ha valaki nem tetszik, de ezt akkor sem úgy kell közölni, hogy bunkó módon belerúgsz. Undorító.

2013. máj. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/99 anonim ***** válasza:
25%

18


Pedig a többégük ezt teszi

2013. máj. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 anonim ***** válasza:
91%

Emberek, senki nem veszi észre, hogy az egész egy nagy poén? :D

Valószínűleg házilag készítették, ugyanabban a lakásban készítve három különböző fotót, egymást jól ismerő emberek! :)

Erre jön itt mindenki az okoskodással meg az értékítélettel, hogy milyen bunkó és megalázó már a csajtól ez a hozzáállás... :P

2013. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!