Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan csúnyának számít az a pasi aki most az interneten terjed?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép terjed a facebookon. Szerintem ez a pasi nem csúnya átlagos, szerintem még aranyos is. De ez a nő máris lecsúnyázta. Nem értem a mai nőknek az átlagos pasik már csúnyák, ha nem nézel ki úgy mint Johnny Depp, akkor máris csúnyának számítasz......Tényleg ez megy ma a lányok között? Ilyen felszínesek lennének, ezek a lányok?


2013. máj. 9. 11:29
 21/99 anonim ***** válasza:
42%

Valószínűleg!

És ha nem?

Akkor egy görény a csaj!

Akkor a csaj megérdemli hogy jól megalázzák...

2013. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/99 anonim ***** válasza:
57%

Xenophilius, én ezt nagyon-nagyon jól tudom, sajnos. :(

A nők nagy részéből kiveszett a gyengédség, a nőiesség, a lelki finomság, cserébe viszont a "mindent a külsőért" című történet erősödött fel. Szomorú.

2013. máj. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 anonim ***** válasza:
88%
Azt még hozzátenném, hogy ilyen esetben már a szándékot, a gesztust értékelni kéne legalább annyira, hogy finoman utasítsa el az illetőt, nem ennyire durván..
2013. máj. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/99 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy a lány nem szőke?
2013. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:

Szállj már le a témáról!!! Nem szőke, nem szőke. Semmi jelentőssége nincs.


Én nem is hiszem, hogy ha ez igaz, és a srác tényleg keres valakit, akkor ez a lány lenne az.

Egyszerűen csak volt egy nagyképű liba, aki meglátta a képet és gondolta "viccelődik" egyet.

Aztán ezzel a szöveggel porig aláz valakit.


És teljesne lényegtelen, hogy ő az a lány vagy sem.. A srácot megalázták.


Egyébként ha poén az egész és hárman csinálták, hát jó, de ettől még egy ilyen szituáció megalázó.

2013. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
7%
nem szállok le, amíg rá nem jön mindenki, hogy a csaj csak vicces próbált lenni
2013. máj. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:

Viszont szerintem ezzel nem a ronda csávó veszített legnagyobbat, hanem a mellette álló csaj. most mindenki megtudja micsoda egy szemétláda.


És ez marad neki - bodzaszedő merdzsós kopaszcigók meg páwák.


A 2.csávó viszont szép rekontrával zúzta meg a hülye ribit, és az értelmes többség (vagy manapság már kisebbség - na de nem roma ronaldoinkra tessék gondolni) a "ronda" csávó pártján áll.

2013. máj. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:

Persze, hogy az ő pártjára áll, ez nagyon aranyos gesztus a részéről, ami megérdemelne legalább egy "nagyon kedves vagy, köszönöm szépen, de én úgy érzem, hogy nem vagy az esetem" c. CSAK NEKI SZÓLÓ, NORMÁLIS HANGVÉTELŰ VISSZAJELZÉST. De ez..

komolyan szégyellem, hogy nő vagyok néha.

2013. máj. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 anonim ***** válasza:
49%
Értjük mi persze, csak vicces próbált lenni. Te is értsd meg, hogy nagyon nem volt vicces és a csaj egy szemétláda.
2013. máj. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
7%
dehogy értitek..
2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!