Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan csúnyának számít az a pasi aki most az interneten terjed?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép terjed a facebookon. Szerintem ez a pasi nem csúnya átlagos, szerintem még aranyos is. De ez a nő máris lecsúnyázta. Nem értem a mai nőknek az átlagos pasik már csúnyák, ha nem nézel ki úgy mint Johnny Depp, akkor máris csúnyának számítasz......Tényleg ez megy ma a lányok között? Ilyen felszínesek lennének, ezek a lányok?


2013. máj. 9. 11:29
 81/99 anonim ***** válasza:
100%
"Nekem is van bűnronda ismerősöm 180-as IQ-val (MENSA tag) de hát csaja sosem lesz." Na, ilyet én is ismertem régebben (jó, nem mondanám, hogy bűn ronda, de nem is valami nagy férfiszépség)! Mondjuk ő IQ ide, vagy oda, amúgy olyan unalmas volt szegénykém, hogy ha beszélgettünk, öntenem kellett magamba a kávét, hogy véletlenül ne kezdjek el önkéntelenül ásítozni egy óvatlan, figyelmetlen pillanatban. :) Úgyhogy nekem egyértelművé vált, hogy nem a magas IQ-tól lesz valaki érdekes egyéniség. Meg nem is mindenkinek ugyanaz az egyéniség érdekes.
2013. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 anonim ***** válasza:
Egy szóval nem mondtam, hogy bűnronda lennék. Csak éppen 23 évesen 16-nak nézek ki. 30-35 éves koromra fogok kb. 25-nek kinézni, tudom, mert apám is éppen ilyen volt. Akkor jön majd a revans. Ha addig nem találok magamnak egy normális lányt, akkor feladom, és mindent visszaadok a nőknek amit tőlük kaptam, mert meg fogom tudni tenni.
2013. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/99 anonim ***** válasza:

másik 73 5, ez nagyon jó példa! Ha pozíciót szerzel, akkor máris másként néznek rád, ezt már más is írta! Az egyik fórumozó fickó leírta a sztoriját: 22 évesen vesztette el egy prostival, utána se lett népszerű. Vállalkozásba kezdett, lett egy saját cége, háza, egy Mercedes ML 63 AMG-je és minden évben elmegy bulizni valamelyik üdülőhelyre. Azt mondta, hogy össze se lehet hasonlítani a reakciókat a régiekkel. Ugyanis nem sok ember van, aki mindkét oldalon járt már, ő az egyik. Ami még a legfurább, hogy nem kell sokat költenie, ergo nem "megvásárolja" őket, hanem a "nagy ember" fickó az, aki kell nekik. Elmondása szerint havi szinten több nő fekszik le vele, mint előtte egész életében.

Lehet, hogy ellenszenvesnek tűnik pár nő számára a hozzáállása, de szerintem ő csak azt teszi, mint amit a nők és menő fickók tizen-huszonéves korban.

2013. máj. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 anonim ***** válasza:
"Másik 73 %"
2013. máj. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/99 anonim ***** válasza:
82 %, ez speciel igaz. Newton is szűzen halt meg, pedig 160-as volt az IQ-ja. Viszont szörnyen bogaras is volt emberként.
2013. máj. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/99 anonim ***** válasza:

Egyébként itt most lett egy remek példánk. Jó és rossztulajdonságai mindenkinek vannak, kisebbségi komplexusai mindenkinek vannak. A magabiztos bunkók pontosan azt csinálják, hogy kihangsúlyozzák az ő jó tulajdonságaikat, és kiemelik más rossztulajdonságait. Én kijelentettem, hogy intelligens vagyok, és magas státuszú munkám lesz, és sok embert lenézek, akik nem tudják ugyanezt felmutatni. Sok hozzászólóban ez némi kisebbségi komplexust okozott, ezért elkezdték tagadni az intelligencia fontosságát negatív példákat hozva, és ezzel próbálták nyugtatni a lelküket, és próbálták elérni, hogy én kevésbé legyek magabiztos, és némiképpen megkérdőjelezzem az értékeim.

Az egész alfahím dolog erről szól. Van néhány jó tulajdonsága valakinek, ezek általában férfias arc, és kigyúrt test, siker a nőknél. Ezt ők kihangsúlyozzák és hangoztatják, növelik a saját önbizalmukat, míg téged lesajnálnak és megaláznak. A te önbizalmad pedig romokban fog heverni. Eredmény, ők dominánsnak fognak tűnni, ráadásul a konkurencia is csökkenni fog.

2013. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:
Van olyan autista kliensem, amelyiknek 170-es az iq-ja, és beszélni se tud, szóval..
2013. máj. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 anonim ***** válasza:

"Van olyan autista kliensem, amelyiknek 170-es az iq-ja, és beszélni se tud, szóval.."


A magasság a legtöbb nő szemében előny, de ki jönne össze egy 230 cm magas óriással, akinek ráadásul a magassága miatt EÜ problémái is vannak. A 170-es, 180-as IQ már extremitás és nem éppen a legegészségesebb állapot.

2013. máj. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/99 anonim ***** válasza:

73 %, ehhez a következőt fűzném hozzá. Azt gondolom, hogy az igazán erős embernek nincs szüksége ilyen-olyan "önigazolásokra". Mondok egy példát. Pár éve találkoztam fekete Lászlóval. Én és más ismerőseim is váltottunk vele pár szót, még kezet is fogtunk. A kezem épségben maradt, nem lett semmi bajom, teljesen normális módon fogta meg. Egy gyúrós bunkó ilyenkor okvetlenül jól megszorítja a másik kezét, hogy mutassa, micsoda erős, kemény fickó ő!

Holott Fekete Laci másodpercek alatt összegyűrné, ha akarná.

Ugyanez áll erre is. Ha valaki igazán alfa, a nők megőrülnek érte, de emellett igazi erős egyéniség, az nem kezd el másokat b...sztatni, hogy ők bezzeg mennyire nullák, senkik hozzá képest. A szomorú az, hogy ezt még gyakran felnőtt nők is nagyon viccesnek találják. Egy igazi vezéregyéniség férfi ugyanolyan módon viszonyul a többi férfihoz, mint a saját súlycsoportjához, mert tudja, hogy ő kicsoda, nem érezné magát többnek a keménykedéstől és nem is gondol erre.

2013. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:

"Sok hozzászólóban ez némi kisebbségi komplexust okozott, ezért elkezdték tagadni az intelligencia fontosságát negatív példákat hozva, és ezzel próbálták nyugtatni a lelküket, és próbálták elérni, hogy én kevésbé legyek magabiztos, és némiképpen megkérdőjelezzem az értékeim."


Nekem nem ez volt a célom. Nekem 150-es az IQ-m, nem kiemelkedően magas, de nem is átlag alatti, úgyhogy nincs is okom ilyesmire. Csak azért hoztam fel a példát, mert ez tényleg nem mindig jelenti azt, hogy a másik számára érdekes az egyéniségünk.

81. voltam.

2013. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!