Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan csúnyának számít az a pasi aki most az interneten terjed?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép terjed a facebookon. Szerintem ez a pasi nem csúnya átlagos, szerintem még aranyos is. De ez a nő máris lecsúnyázta. Nem értem a mai nőknek az átlagos pasik már csúnyák, ha nem nézel ki úgy mint Johnny Depp, akkor máris csúnyának számítasz......Tényleg ez megy ma a lányok között? Ilyen felszínesek lennének, ezek a lányok?


2013. máj. 9. 11:29
 51/99 anonim ***** válasza:

fussatok, kell a tapasztalat.

A lánykák meg az alfahímek után, mert nekik is kell.


Ilyen az élet, aztán majd jönni fog. :)Sok tapasztalat kell, hogy észrevegyük. Legtöbbször meg ott van az orrunk előtt, csak nem vesszük észre. :)

2013. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
Csak az a nem mindegy mestengo, hogy van, aki egy háremet tart, mások meg évekig élnek pár és szex nélkül. már kifejezés is van erre, önkéntelen cölibátusnak nevezik.
2013. máj. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:

Attól, hpgy "háremet tart" éppen most, lehet, hogy sokkal magányosabb, mint az, akinek nincs barátnője... :)


Csak türelem.

2013. máj. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
Mestengo, egy kérdés. Amióta aktív szerelmi/szexuális életet élsz, mennyi volt a legnagyobb időintervallum, amikor nem volt se barát, se szex? Nyugodtan válaszolj őszintén, nincs veled semmi bajom, csak a saját helyzetemmel!
2013. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 anonim ***** válasza:

4 év. :)


És hidd el, volt olyan párkapcsolatom, ami rosszabb volt, mint az a két év, amíg szingli voltam.

2013. máj. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 anonim ***** válasza:
négy *
2013. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 anonim ***** válasza:
türelem, egyszer mindenkinek elfogy :)
2013. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 anonim ***** válasza:
ha görcsöl rajta az ember, nem lesz előbb senkije, viszont cserébe még szarabb lesz az egyedüllét, szóval..
2013. máj. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 anonim ***** válasza:
Az egyedüllét egy dolog. Az meg egy másik, hogy nem elég a magad baja, hogy minek érzed magad, de még gúnyolnak is. Én most szilveszterkor kaptam egy puncinyalókát, hogy nyaljam azt, ha már igazi nem jut, megint más meg kissé pityókásan megkérdezte, hogy nem-e a fiúkat szeretem. Ezek felnőtt férfiak voltak. Megint mások, nők meg azzal jönnek itt és máshol, hogy akinek nincs kapcsolata x évesen, az mekkora lúzer és mennyire nagy gáz van vele, mennyire nem ér semmit. És akkor maradj épelméjű...
2013. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:

Ezekkel nem kell foglalkozni szerintem. :)

Ha adhatok egy tanácsot- mint szakember- csak kérdezd meg tőlük, hogy "és ha egyedül vagyok? És ha nem?!"

Nem kell magyarázkodni, zavarba jönni, elszomorodni.

Ők ilyenek, ez az ő szintjük, érezzék jól magukat.

2013. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!