Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg olyan csúnyának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan csúnyának számít az a pasi aki most az interneten terjed?

Figyelt kérdés

[link]


Ez a kép terjed a facebookon. Szerintem ez a pasi nem csúnya átlagos, szerintem még aranyos is. De ez a nő máris lecsúnyázta. Nem értem a mai nőknek az átlagos pasik már csúnyák, ha nem nézel ki úgy mint Johnny Depp, akkor máris csúnyának számítasz......Tényleg ez megy ma a lányok között? Ilyen felszínesek lennének, ezek a lányok?


2013. máj. 9. 11:29
 31/99 anonim ***** válasza:
Aki azt írta, hogy nem szőke és hogy csak poén: Igen, szinte biztos, hogy ez a három kép csak poén, viszont a valóságban rengeteg ilyen történet van. Nem elég a "nem", a csaj még jól ki is osztja a srácot, hogy egyáltalán mit képzel magáról, hogy ő egyáltalán tetszhetne neki. nem értem, mi szükség erre, illetve igen, az a menő manapság, aki minél bunkóbb.
2013. máj. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem meg kifejezetten aranyos a srác, nem egy tömeggyártmány. A csaj viszont egy visszataszító, lélektelen idióta.
2013. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/99 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy "ez csak egy vicc", de nagyjából ilyesmi jellegű mikor a


2 székely vágja a fát, az egyik levágja a másik lábát

- Te ez most komoly?

- Igen

- Az jó, mert viccnek igencsak durva lett volna.

2013. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
92%
Senkinek nem tűnt fel, hogy valószínűleg haverok és direkt csinálták így! Ez egy megrendezett hecc lenne.
2013. máj. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
#33 nem lehet.. biztos
2013. máj. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 anonim ***** válasza:
De attól még egy igencsak megalázó, bunkó, sértő és egyben ordenáré a "vicc".
2013. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/99 anonim ***** válasza:
az biztos
2013. máj. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 anonim ***** válasza:
0%
Ez a csávó 100% barátzónás. Több csaj írta hogy mennyire aranyos de nem helyes. Ergo barátzóna.
2013. máj. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/99 anonim ***** válasza:
trollkodik...hihetetlen mennyire értelmét vesztette ez a kifejezés is
2013. máj. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
Jaj, ennek már több verziója terjed a neten, a harmadik képen van, ahol nem is ez a srác szerepel, más a szöveg is. Én is biztos vagyok benne, hogy az egész úgy ahogy van, egy jól megszervezett poén, de nem ez volt a kérdés. Szóval szerintem nem csúnya a srác, csak elég idióta fejet vág a képen (szerintem szántszándékkal).
2013. máj. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!